Jump to content
Dogomania

nieaktualny wątek. pozostała impreza dla internetówych hejterów


sylwija

Recommended Posts

na Rune jak ktoś może wpłacić, to super Ciągle brak na opłacenie faktur stricte zwierzęcych wystawianych za weta i karmę. a teraz sporo potrzeb, bo i odrobaczenia i szcczepienia itd ciągle coś, ale teraz zalegam

hotel Jamora, jego całe wet. ogarnięcie. ech.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, sylwija napisał:

na Rune jak ktoś może wpłacić, to super Ciągle brak na opłacenie faktur stricte zwierzęcych wystawianych za weta i karmę. a teraz sporo potrzeb, bo i odrobaczenia i szcczepienia itd ciągle coś, ale teraz zalegam

hotel Jamora, jego całe wet. ogarnięcie. ech.

Chętnie wpłacę na konto RUNY. Jeśli jest to, jak się domyślam, jakaś organizacja, to możesz tu podać pełną nazwę i nr konta. Myślę, że z tego konta będziesz mogła skorzystać najszybciej, żeby zapłacić zaległe faktury.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Chętnie wpłacę na konto RUNY. Jeśli jest to, jak się domyślam, jakaś organizacja, to możesz tu podać pełną nazwę i nr konta. Myślę, że z tego konta będziesz mogła skorzystać najszybciej, żeby zapłacić zaległe faktury.

Elik, konto w poprzednich postach było podawane, wklejam Ci tutaj:

Fundacja Hospicjum dla Kotów Bezdomnych

subkonto RUNA: 78249000050000460036017547

 

Sylwia, puściłam stówkę na Runę, postaram się jeszcze w przyszłym tygodniu wpłacić. 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, agat21 napisał:

Chyba można wpisać darowiznę na jaki cel się chce, wszystkie pieniądze z tego konta trafiają do Syliwii. Teraz taka mądra jestem, bo wcześniej też się pytałam :)

Dzięki :) Wolałam zapytać, żeby trafiły do właściwych rąk :)

Link to comment
Share on other sites

najlepiej pisać darowizna - wtedy można odliczyć od podatku :)

ja to tylko chyba mocnej dobrej ziarnistej kawy potrzebuję ;)

jeśli ktoś wpłaciłby do Livki, to można by prąd czy gaz trochę zaspokoić i może nie wyłączyliby, można wtedy bezpośrednio z rachunku Livki tylko podać nr faktury i adres na przykład, to bardzo by pomogło

Link to comment
Share on other sites

Jestem, po sms'ach Nadziejki. Przepraszam z góry, że nie wcześniej, ale dopiero co godzinę temu wróciłam z pracy, a i tez muszę dalej  pracować wieczorem. Od półtora roku uczestniczę w dużym międzynarodowym projekcie i dlatego nie mam czasu na nic, poza 6 godzinami snu na dobę, z czego 2 zarywam uczestnicząc na bieżąco w życiowych sprawach 4 dogomaniaków.  Piszę o tym, tylko dlatego, żebyście mieli świadomość, że fizycznie  nie jestem w stanie zaangażować się w jakąkolwiek nową pomoc. Tak, po prostu, jestem tylko człowiekiem.

Ale ad rem. Poczytałam na wątku. Sylwija, jutro wieczorem do Ciebie zadzwonię, żeby poznać szczegóły, aczkolwiek już teraz wiem, że sytuacja jest na tyle skomplikowana, że wymaga przynajmniej mocnych negocjacji z bankiem. To, o co proszę, już teraz Sylwijo, to żebyś opisała na piśmie (ale nie na wątku), step by step, całą historię kredytu z Deutsche Bankiem, niczego nie ukrywając. Jutro pogadamy, choć już teraz uważam, że jedyną dobrą perspektywą dla Ciebie będzie zainteresowanie Twoją sytuacją człowieka znanego w naszym kraju z działań pro bono na rzecz ludzi w podobnej sytuacji.  
Jutro porozmawiamy o szczegółach, Sylwijo, bo dziś muszę już zmykać do dalszej pracy. Trzymaj się, kobieto.  

  • Like 6
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, sylwija napisał:

najlepiej pisać darowizna - wtedy można odliczyć od podatku :)

ja to tylko chyba mocnej dobrej ziarnistej kawy potrzebuję ;)

jeśli ktoś wpłaciłby do Livki, to można by prąd czy gaz trochę zaspokoić i może nie wyłączyliby, można wtedy bezpośrednio z rachunku Livki tylko podać nr faktury i adres na przykład, to bardzo by pomogło

Tak, nie ma problemu.

Opłacimy faktury jak tylko jest taka możliwość.

Właściwie to podeślij już jakąś fakturę.

Trzeba trochę nasycić sępy :)

Link to comment
Share on other sites

Ja mam jeszcze taki pomysł....może mogłybyśmy podarować rózne fanty dla sylwija? a ona wyczarowałaby z nich bazarek na fb ze swojego konta Runa? bo widziałam, że tam idzie znacznie lepiej niż na naszej dogomanii:( można np. przygotowac zdjęcia opisy, gotowe do wrzucenia...

Może w ten sposób udałoby się zebrać więcej na karme/ weta dla zwierzaków?

Oczywiście o ile do sylwija będzie to sensowny pomysł, bo tez nie wiem

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, kiyoshi napisał:

..może mogłybyśmy podarować rózne fanty dla sylwija? a ona wyczarowałaby z nich bazarek na fb ze swojego konta Runa?

 

Mnie na FB nie ma ale z chęcią dołożę swoją cegiełkę do pomocy i mogę podarować:

 

Używana w BDB stanie

1.JPG.1182337a96dbc127d6610d53ffa377ab.JPGDSC_0503.JPG.c773517c28abbb2602ed6b597d9813a0.JPGDSC_0504.JPG.19ae9021a09dd02d32b027dcc351e255.JPG

 

 

Nowa bransoletka prezent, który leży mi w szufladzie a tu się przyda :)

Cena  była coś około 60zł

Próba srebra 925.

Długość całkowita z regulowanym zapięciem 21/22 cm

DSC_0514.JPG.b5f7ebe0100e55895e016102061c3256.JPGDSC_0515.JPG.b45d88f3d236a24dfd5c1bccf3a82910.JPG

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Livka napisał:

Nr konta roześlę oczywiście.

Nie wiem tylko co dalej. Jak przekazać je do dyspozycji Sylwii bo mieszkam na Śląsku.

Ale tym będziemy się martwić później.

Może znajdzie się ktoś zaufany mieszkający w pobliżu komu przeleję pieniążki w całości i kto przekaże je osobiście Sylwii ?

 

Dziękuję, że jesteście !!!

ciociu moze potem slac

wszystko

 poleconym priorytetem..?

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, b-b napisał:

 

Mnie na FB nie ma ale z chęcią dołożę swoją cegiełkę do pomocy i mogę podarować:

 

Używana w BDB stanie

1.JPG.1182337a96dbc127d6610d53ffa377ab.JPGDSC_0503.JPG.c773517c28abbb2602ed6b597d9813a0.JPGDSC_0504.JPG.19ae9021a09dd02d32b027dcc351e255.JPG

 

 

Nowa bransoletka prezent, który leży mi w szufladzie a tu się przyda :)

Cena  była coś około 60zł

Próba srebra 925.

Długość całkowita z regulowanym zapięciem 22 cm

DSC_0514.JPG.b5f7ebe0100e55895e016102061c3256.JPGDSC_0515.JPG.b45d88f3d236a24dfd5c1bccf3a82910.JPG

 

 

 

chętnie wrzucę :) tylko potrzebuję cenę wywoławczą i koszt przesyłki, ewentualnie skąd będzie

bazarek na fb zdecydowanie lepiej idzie odkąd zaczęła  mi Ania pomagać/ Ania adoptowała kiedyś ode mnie koteczkę; nie wiem, czy pamiętacie 4 czarne maluszki, które wyszły na trasę Warszawa-Sandomierz? / Ania przyjeżdża czasem do mnie z Warszawy - pomaga obfocic fanty, które dostałam, sama nie dawałam rady pomierzyć, opisy przygotować/ przedtem się borykałam i wystawiałam głownie książki, którymi jest zainteresowanie, ludzie się przyzwyczaili, ze zawsze coś ciekawego, ale teraz większe urozmaicenie zdecydowanie i termin wysyłki szybszy. dalej sama pakuje i wysylam, ale fanty mam w pudelkach z numerkami :)

 

dziękuję Wam wszystkim w ogóle i trzymajcie dziś kciuki, bo burze dzisiaj mają być silne - żeby koziej szopki nie rozwaliło i nam chałupki :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, sylwija napisał:

chętnie wrzucę :) tylko potrzebuję cenę wywoławczą i koszt przesyłki, ewentualnie skąd będzie

 

Może dziewczyny coś z cenami doradzą.

 

Patrzyłam w necie  najtaniej ktoś bransoletkę wystawił za 45zł , widziałam też i za 79zł ale ma się sprzedać a nie leżeć.

Może od 40zł zacząć? Oczywiście razem z opakowaniem czyli tym pudełeczkiem. Jeśli ktoś będzie chciał bez pudełka to wtedy wysyłka 5,20zł

Koszt przesyłki z ozdobnym pudełkiem  to będzie  paczka 11,50zł

 

A. Mucha  na allegro nowy jest za 149zł

Używany od 49zł w górę. Może od 30zł wywoławczą zrobić?

Wysyłka listem poleconym 12,60zł. 

 

Mogę zrobić więcej zdjęć tylko dajcie mi znać:)

Link to comment
Share on other sites

Sylwija, ja kiedyś ogłaszałam Twoje kotki, mogę znowu to robić, ale potrzebuję zawsze informacji jak jakiś już pójdzie do adopcji. Da radę? ;) 

I na początek opisy, zdjęcia. Psiaki mogę też poogłaszać - ale imię, wiek, podstawowe dane. 
Ojej, już masz 8kózek? zatrzymałam się na 4... A nie myślałam, aby kilku znaleźć tak samo dobry, jak Twój domek? Chyba, że to nie kozy generują spore koszty... a koty i psy i lepiej się skupiać na znalezieniu domów mruczkom i psom - to tak zrobimy.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...