Jump to content
Dogomania

nieaktualny wątek. pozostała impreza dla internetówych hejterów


sylwija

Recommended Posts

Przepraszam wszystkich...ale nie rozumiem dlaczego niektóre osoby wstawiają mi ZNOWU czerwone strzałki za moje wypowiedzi????

Nie rozumiem tego. Na publicznym forum nie można mieć swojego zdania? ja nie stosuje pomówień, nie kłamie...pisze o faktach a dostaje czerwone strzałki lub o swoim zdaniu, do którego mam prawo w wolnym kraju....

na fb sa takie fundacje, które niewygodnie komentarze usuwają a osoby pytające i proszące o wyjasnienia- usuwaja i blokują...znów nasuwa się samo przez sie...

tu wstawiacie mi czerwone strzałki !!. Jesli nie mam racji to prosze o argumenty i konstruktywną rozmowe!!

 

 

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

52 minuty temu, kiyoshi napisał:

Przepraszam wszystkich...ale nie rozumiem dlaczego niektóre osoby wstawiają mi ZNOWU czerwone strzałki za moje wypowiedzi????

Nie rozumiem tego. Na publicznym forum nie można mieć swojego zdania? ja nie stosuje pomówień, nie kłamie...pisze o faktach a dostaje czerwone strzałki

Tu porcja pomówień i wysnutych treści bez pokrycia w faktach, które mogą być przyczyną:

Dnia 20.06.2021 o 15:45, kiyoshi napisał:

uda się...Sylwia dobrze wie, że to jej czas. Teraz własnie trzeba trzymać ludzi w ryzach- walczyć z niewidzialnym wrogiem- bezdomnością, wylądowaniem na ulicy itd. to się "sprzedaje" że tak brzydko powiem....

Tak więc- zbiórka będzie podnoszona ile wlezie, bo to jest ten czas, by skarbonka się wypełniała.

Podobnie działa "Ada" gigantyczne zbiórki np....na te durnowate domki z betonu gdzie pieski mają ogrodzone szybami 6 m 2 betonu....I niby dla piesków te domki- bo pieski marzą by sie na betonie opalać a w domku mieć komputer i neta....

 

8 minut temu, Aska7 napisał:

Nie przepraszaj. Nie masz za co.

Ja czekałam na moją dogo stalkerkę i jest : )

cytując klasyka " chuj ci w dziąsło" : )

Aska7 kasuje większośc swoich wypowiedzi po napisaniu.... nie wiem, strach zostawić? Po co tyle edycji...  Dlatego skopiuję. Aska7, WSZYSTKIE Twoje wypowiedzi, w tym wulgarne i te z epitetami zapisują sie, nawet jeśli je wyedytujesz i skasujesz.... W internecie nic nie ginie. Warto pamiętać.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kiyoshi, a jaką "siłę", ma czerwona strzałka na dogo, oprócz tego, że ktoś się z naszą wypowiedzią nie zgadza? Pytam, bo nie wiem. 

Wracając do meritum, to dla mnie Runa zdecydowanie  nie równa się Ada ( bo w Adzie, krzywdzą na potęgę zwierzęta), czego w przeciwieństwie do nieprzejrzystości finansowej, w żaden sposób nie jestem w stanie zaakceptować. Pamiętam historię trójłapego Sheldona od Sylwiji, dla którego robiłam wizytę pa, jadąc w tym celu do Myszyńca.

Sylwia bardzo  dba o swoje zwierzaki i chwała Jej za to, chociaż cała sytuacja poza tym, jest dla mnie coraz bardziej kuriozalna :(( 

 

No, to możecie mnie wstawiać czerwone strzałki ;) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, bric-a-brac napisał:

 

Tu porcja pomówień i wysnutych treści bez pokrycia w faktach, które mogą być przyczyną:

 

Aska7 kasuje większośc swoich wypowiedzi po napisaniu.... nie wiem, strach zostawić? Po co tyle edycji...  Dlatego skopiuję. Aska7, WSZYSTKIE Twoje wypowiedzi, w tym wulgarne i te z epitetami zapisują sie, nawet jeśli je wyedytujesz i skasujesz.... W internecie nic nie ginie. Warto pamiętać.

Zapisuj, śmiało : ) świstaku : )

milczenie jest złotem : )

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, konfirm31 napisał:

Kiyoshi, a jaką "siłę", ma czerwona strzałka na dogo, oprócz tego, że ktoś się z naszą wypowiedzią nie zgadza? Pytam, bo nie wiem. 

Wracając do meritum, to dla mnie Runa zdecydowanie  nie równa się Ada ( bo w Adzie, krzywdzą na potęgę zwierzęta), czego w przeciwieństwie do nieprzejrzystości finansowej, w żaden sposób nie jestem w stanie zaakceptować. Pamiętam historię trójłapego Sheldona od Sylwiji, dla którego robiłam wizytę pa, jadąc w tym celu do Myszyńca.

Sylwia bardzo  dba o swoje zwierzaki i chwała Jej za to, chociaż cała sytuacja poza tym, jest dla mnie coraz bardziej kuriozalna :(( 

 

No, to możecie mnie wstawiać czerwone strzałki ;) 

tzn...ja nie wiem jaką mają moc...myślałam że po jakiejś liczbie np zablokują mi konto...nie znam się...

 

Porównanie do ADY było TYLKO dotyczące zbiórek. Tak samo DLA MNIE zbiórka na betonową Psią Wioske za kolosalne pieniądze była rozrzutnością, bo DLA ZWIERZAT te domki nie stanowią wartości....

I podobnie uważam, że dom za 400 000 zł nie będzie wartością dla zwierząt Runy... (skromny dom za 200 000 by KOTOM i KOZOM wystarczał)

Uważam, że Fundacje powinny przykładac się do przeciwdziałania bezdomności np. kastracji zwierzat w swojej okolicy....bo wygody owszem sa ważne, ale nie zahamują cierpienia zwierząt.

Porównanie do Ady może niefortunne, nie dotyczyło braku czy złej opieki nad zwierzętami.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Przepraszam wszystkich...ale nie rozumiem dlaczego niektóre osoby wstawiają mi ZNOWU czerwone strzałki za moje wypowiedzi????

Nie rozumiem tego. Na publicznym forum nie można mieć swojego zdania? ja nie stosuje pomówień, nie kłamie...pisze o faktach a dostaje czerwone strzałki lub o swoim zdaniu, do którego mam prawo w wolnym kraju....

na fb sa takie fundacje, które niewygodnie komentarze usuwają a osoby pytające i proszące o wyjasnienia- usuwaja i blokują...znów nasuwa się samo przez sie...

tu wstawiacie mi czerwone strzałki !!. Jesli nie mam racji to prosze o argumenty i konstruktywną rozmowe!!

 

 

A przestań, czym Ty się przejmujesz, mnie sto osób nienawidzi za jakieś wpisy, które po latach dopiero okazują się słuszne. Jak już szydło z worka wyjdzie.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, bric-a-brac napisał:

 

Tu porcja pomówień i wysnutych treści bez pokrycia w faktach, które mogą być przyczyną:

 

Aska7 kasuje większośc swoich wypowiedzi po napisaniu.... nie wiem, strach zostawić? Po co tyle edycji...  Dlatego skopiuję. Aska7, WSZYSTKIE Twoje wypowiedzi, w tym wulgarne i te z epitetami zapisują sie, nawet jeśli je wyedytujesz i skasujesz.... W internecie nic nie ginie. Warto pamiętać.

Bric, przecież Ty bystra dziewczyna jesteś/byłaś, po co wpadasz i tarmosisz tematy? To powoduje reakcję. Na co to komu, zwłaszcza Sylwii. Róbcie swoje na fb.

Link to comment
Share on other sites

🙂 taki bałagan i niedomówienie w finansach to jest dobra rzecz.

Jak to mówił mój znajomy inspektor skarbowy 🙂 Najlepiej mieć bałagan. Kontrola swój termin ma. Kiedyś trzeba ją skończyć. 90% szukania vs 10 % analizy : punkt dla podatnika lub nie podatnika.

Ludzie generalnie są naiwni-ja też. Ale Sylwi nie pomagałam i nie pomogę, bo mi coś nie pasowało w tych opisach. śmierdziało na odległość.

60 kotów fajnie brzmi w tragicznych textach ale skoro to koty dochodzące to jakby ich nie było. Trudno je zliczyć. Mogła napisać 80 i też byłoby git. Ludzie generalnie potrafią liczyć tylko do 4-ech (są badania na ten temat :D).

ps. można mi wrzucać teraz czerwone strzałki. Mam to gdzieś

 

 

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

No średnio zbiórka wygląda. Znaczy super wygląda, pomijając oczekiwania.

Trzeba było wykupić Kępę. Skórecką. Dla zwierzaków.

Ale... jak mówiłam parę razy - nie wiadomo, jakie są plany Pani Sylwii.

Co jakiś czas zaglądam z ciekawością co z tego ostatecznie wyniknie.

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenia dla RUNY

Stan konta na 28.10.2020r. :  + 3,25zł  (rozliczony wątek kociaków)

Wpłaty listopad 2020r.

30 zł - pola53 (wpłata 10.11.2020r.)

50 zł - Livka (wpłata 10.11.2020r.)

80 zł

 

Wpłaty grudzień 2020r.

30 zł - pola53 (wpłata 10.12.2020r.)

50 zł - Livka (wpłata 10.12.2020r.)

56,25 zł - Livka bazarek (27.12.2020r.)

144 zł - Livka bazarek (27.12.2020r.)

280,25 zł

 

Wpłaty styczeń 2021r.

30 zł - pola53 (wpłata 08.01.2021r.)

50 zł - Livka (wpłata 10.01.2021r.)

80 zł

 

Wpłaty luty 2021r.

30 zł - pola53 (wpłata 10.02.2021r.)

50 zł - Livka (wpłata 10.02.2021r.)

80 zł

 

Wpłaty marzec 2021r.

30 zł - pola53 (wpłata 10.03.2021r.)

50 zł - Livka (wpłata 10.03.2021r.)

80 zł - Livka (wpłata 13.03.2021r.)

160 zł

 

Wpłaty kwiecień 2021r.

30 zł - pola53 (wpłata 09.04.2021r.)

50 zł - Livka (wpłata 10.04.2021r.)

80 zł

 

Wpłaty maj 2021r.

30 zł - pola53 (wpłata 10.05.2021r.)

50 zł - Livka (wpłata 10.05.2021r.)

80 zł

Wpłaty czerwiec 2021r.

30 zł - pola53 (wpłata 10.06.2021r.)

50 zł - Livka (wpłata 10.06.2021r.)

80 zł

Wpłaty lipiec 2021r.

30 zł - pola53 (wpłata 09.07.2021r.)

50 zł - Livka (wpłata 11.07.2021r.)

80 zł

1 003,50 zł

Wypłaty:

163,25 zł - przelew na potrzeby RUNY ( 21.12.2020r. )

200,25 zł - przelew na potrzeby RUNY ( 27.12.2020r. )

80 zł - przelew na potrzeby RUNY ( 17.01.2021r. )

80 zł - przelew na potrzeby RUNY ( 16.02.2021r. )

80 zł - przelew na potrzeby RUNY ( 13.03.2021r )

160 zł - przelew na potrzeby RUNY ( 17.04.2021r )

80 zł - przelew na potrzeby RUNY ( 16.05.2021r )

80 zł - przelew na potrzeby RUNY ( 11.07.2021r )

80 zł - przelew na potrzeby RUNY ( 11.07.2021r )

1 003,50 zł

Stan konta na 11.07.2021r. :  0,00 zł

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
41 minut temu, bakusiowa napisał:

Co oznacza zgrabnie podniesiona?

No na początku jak pamiętam była założona na 200 000 zł, potem podniesiona chyba na 250 a teraz jak zobaczyłam na fb - ktoś udostępnił ta zbiórkę ale już kwota docelowa jest 400 000....

Tak nazwała - zgrabnie, bo nie wiem jak inaczej określić? (zaradnie? bezszelestnie? ?) 

Chyba z tych papierów kupna domu wychodzi ze będzie on kosztował ok 300 000 ale też zbytnio się nie wczytywalam.Tak czy inaczej niech się zbierze jak najwiecej

Każda fundacja w sumie powinna na taki dom czy posiadłość pozbierać... 

 

Np. Fundacja Ada z Przemyśla ostatnio dzięki darczyńców dokupila sobie ogromny teren ze stara zabytkowa twierdzą - w końcu to dla zwierząt  wszystko

Link to comment
Share on other sites

A kto biednemu zabroni..., ludzie płacą to kupuje :)

Na zbiórce chyba cicho sza o zakupionej nieruchomości o hektarach... ,) a "troszeczkę" brakuje kasy na  zakup

Za chwilę będą kolejne zbiórki..., nieruchomość trzeba przystosować dla zwierząt...

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...