Jump to content
Dogomania

nieaktualny wątek. pozostała impreza dla internetówych hejterów


sylwija

Recommended Posts

Widziałam na fejsie, że propozycji innych domów jest od groma. Trzeba tylko zaplanować w miarę sensownie przeprowadzkę i pogodzić się z faktem, że część kotów zostanie. Nie jest powiedziane, że nowy nabywca nie będzie ich dokarmiał. Może to człowiek.

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Aska7 napisał:

Widziałam na fejsie, że propozycji innych domów jest od groma. Trzeba tylko zaplanować w miarę sensownie przeprowadzkę i pogodzić się z faktem, że część kotów zostanie. Nie jest powiedziane, że nowy nabywca nie będzie ich dokarmiał. Może to człowiek.

albo do Toz zgłosić,  wyłapia,  wysterylizuja... Bo skoro dzikie ? ( nie doczytałam) to pewnie nie kastrowane. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, beataczl napisał:

albo do Toz zgłosić,  wyłapia,  wysterylizuja... Bo skoro dzikie ? ( nie doczytałam) to pewnie nie kastrowane. 

No właśnie, zawsze mnie zastanawiała ilość kotów, a one tylko przychodzą. Ileś. Nie wiadomo ile.

Kurcze, szkoda domu.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, rozi napisał:

No właśnie, zawsze mnie zastanawiała ilość kotów, a one tylko przychodzą. Ileś. Nie wiadomo ile.

Kurcze, szkoda domu.

Te dochodzące są raczej ponad tę liczbę 60. Jestem aktualnie w trakcie tworzenia listy zwierzaków w Runie i kotów normalnie mieszkających na miejscu wyszło mi pięćdziesiąt kilka, a możliwe, że jeszcze kogoś pominęłam - Sylwia ostatnio nie miała głowy, żeby sprawdzić i uzupełnić całość.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...