Jump to content
Dogomania

nieaktualny wątek. pozostała impreza dla internetówych hejterów


sylwija

Recommended Posts

21 minut temu, Livka napisał:

Sytuacja patowa.

Takie kwoty nie są w naszym zasięgu .... :(

Gdyby tak wygrać w LOTTO 

Bardzo duża kwota, przez myśl mi nie przeszło żeby wymagać od kogoś.

Zastanawiam się..., gdyby fundacje - te znane w mediach np Judytowo itp zorganizowały ( wpłaciły grosik od siebie ),  zbiórkę w necie dla RUNY .

Działały razem jak przy Radysach.

Nowy dom też trzeba kupić i utrzymać..., mały też można stracić :(

Zawalczyć o dom (chyba solidny, nowy i dużą działkę) Może stworzyć 'jakiś twór" z większą fundacją... . Tu bym szukała rozwiązania.

Duży, znany może więcej!

 

Link to comment
Share on other sites

Można napisać do onet.pl 

Co jakiś czas jest artykuł o fundacjach w potrzebie kiedy zbiórki stoją w miejscu a ludzie mają nóż na gardle.  Były nie raz zbiórki na zakup nowego miejsca bo poprzednie fundacja traciła.

Pomysł z programem Uwaga też jest dobry.

Chodzi o to żeby ktoś napisał i zainteresował media tematem. Musi to być osoba która też ma pojęcie o całej sprawie.

Jest jeszcze program Interwencja na Polsacie.

Poprosić też trzeba portal na którym jest zbiórka o rozesłanie zbiórki mailem po ludziach. Wtedy też ruszy z miejsca bo dotrze do wielkiej ilości użytkowników. i to można zrobić jako pierwsze.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, beataczl napisał:

coś  by  się  jednak zebrało.  Może  starczyloby  na zakup czegoś innego, gdzie indziej.  Tanszego. I Sylwia  by się  przeprowadziła. 

Nie mówię żeby nie robić zbiórki, ale trzeba szukać różnych źródeł pomocy.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Marysia R. napisał:

Wyróżniłam ogłoszenia. Tylko zdjęcia zimowe jako główne można by było zamienić.

Przez 5 godzin mam zniżkę na OLX.  Czy są jeszcze jakieś zwierzęta z Runy?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, bakusiowa napisał:

Wyróżniłam ogłoszenia. Tylko zdjęcia zimowe jako główne można by było zamienić.

Przez 5 godzin mam zniżkę na OLX.  Czy są jeszcze jakieś zwierzęta z Runy?

Bardzo dziękuję! Niestety na ten moment nie ma innych zdjęć, jak tylko uda się jakieś zrobić to pozmieniam.

Są też koty, ale adopcjami kotow zajmuje się inna osoba, nie wiem czy robi im ogłoszenia na olx.

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, beataczl napisał:

coś  by  się  jednak zebrało.  Może  starczyloby  na zakup czegoś innego, gdzie indziej.  Tanszego. I Sylwia  by się  przeprowadziła. 

Nie bardzo widzę przeprowadzkę sześćdziesięciu kotów w nowe miejsce.

Link to comment
Share on other sites

Przeglądając dzisiaj ten wątek w celu pozbierania dat kiedy poszczególne psiaki z Runy znajdowały domy, żeby stworzyć na Fb album z psami w nowych domach, uświadomiłam sobie, że nie padła tutaj „oficjalna” informacja o dwóch zaległych adopcjach - we wrześniu zeszłego roku, po baardzo długim oczekiwaniu dom znalazł albinos Asher! Świetnie się odnalazł i ma się dobrze :)

W styczniu natomiast dom znalazła Sawa, mama szczeniaczków ze śmietnika. Miała chwilowe problemy zdrowotne bezpośrednio po adopcji, ale Państwo szybko zareagowali, sytuację udało się opanować i dzisiaj sunia jest już na dobre zadomowiona u siebie :)

To z takich dobrych zaległych wieści, bo przecież tu na wątku wiele osób kibicowało tym psiakom :)

Dziękuję też jeszcze raz za wyróżnienie ogłoszeń aktualnie szukających domu psów, ewidentnie zwiększyło to odzew na ogłoszenia i jedna sunia (czarno-biała Nuka) ma już od wczoraj „zaklepany” dom. Mam nadzieję, że białe siostry Melba i Malaga również niedługo znajdą swoich ludzi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  

1 godzinę temu, Malgoska napisał:

                              ❤️      ❤️      ❤️

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...