Jump to content
Dogomania

nieaktualny wątek. pozostała impreza dla internetówych hejterów


sylwija

Recommended Posts

Dnia 2.08.2020 o 16:43, AniaGucio napisał:

Hej dziewczyny. Już kiedyś wspominałam, że mam trochę ubrań i może buty do oddania. Jak się sprężę to uda mi się to spakować i wysłać w nadchodzącym tygodniu - komu mogę przesłać paczkę na bazarek?

Wielkie dzięki.

Może ktoś się zgłosi?

Jeśli nie to przyślij na mój adres (zaraz podam na pw) tylko krucho u mnie z czasem i pewnie trochę to potrwa zanim zorganizuję bazarek.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

serdecznie dziękuję za wszystko

z samochodem to naprawdę niesamowite, starczylo na samochod, jego ubezpiecznie i porzadny przeglad :)

już 5600 przejechalam ze zwierzakami, ale z 6.1 spalania zszedl na 3.9

u nas istny ARMAGEDON, DUUZO BY OPOIWADAC, NA Fb TEZ TYLKO CZASEM SYGNALIZUJE, strasznie trudno z czasem

ale na arzie zdradze po cichu, ze Asher dzisziaj zamieszkal w warszawie - nie wiem, cvzy pamnietacie pieknego albinosa, co u mnie juz 2 lata siedzial.. napisze moze jutro, moze pojutrze, o ile wciaz beda nim tak zachwyceni jak teraz ;)

a tak z pozytywnych wiesci, to chyba dwa koziolki bede mogla juz zabrac do domu /jeden odszedł :(. strazne to było, na kolanach mi :( /. tylko musze wykombinowac, jak je izolowac calkowicie od innych koz

no i kociaki ktore mialy powazny kk/zagozenie zycia, potem utraty oczu, wzroku.., 3 dwutygocniowe, 4 dwumiesieczne - wychodza na prosta

i jest pan zainteresownay adopcja Minosa - kociaka slicznego

i.. to tyle milych wiesci

zlych nawet niie bede opisywac, bo przewazaja i sa naprawde zle

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
13 godzin temu, Malgoska napisał:

                                50+ Best Gif tatty teddy images in 2020 | vianoce, nový rok, vianočné  dekorácie

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Livka napisał:

A co to za śliczny piesek ?

To jest Niunia - bardzo wycofana sunia, u Sylwii jest już prawie rok. Koczowała na stacji benzynowej, odłowiona przez Jamora, wysterylizowana aborcyjnie w Runie. Jest śliczna ale mocno wycofana, bardzo boi się obcych ludzi. Nie zdecydowałyśmy się jej ogłaszać jak do tej pory.

Link to comment
Share on other sites

Tak się zastanawiam co zrobić ...

Wątek kotków rozliczony, a tutaj też cichutko.

Wiem, że Sylwii brakuje na to czasu, ale bardzo przydałby się wątek, na którym mogłabym rozliczać moją wpłatę, wpłatę poli53 i innych osób, które wspierają Runę od czasu do  czasu, gdzie byłyby informacje na bieżąco.

Łatwiej wtedy pomagać i przejrzyście rozliczać.

Poradźcie co zrobić ?

Może przywrócić do życia ten wątek ?

 

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Livka napisał:

Ledwo dycha ;) ale żyje :)

Zrobię rozliczenia od listopada na tym wątku.

Kociaki już rozliczone dzięki Bogu.

I to chyba będzie najlepsze rozwiązanie. Ewentualnie w pierwszym wątku można dać link do tego rozliczenia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...