Jump to content
Dogomania

Wystawa w Starej Miłosnej


resurgam

Recommended Posts

Myślę, że refleksja ta odnosi się do wielu wystaw ostatnio organizowanych przez ZKwP. Na wystawę w Starej Miłosnej przeważająca większość psów zgłoszona została za pośrednictwem www.wystawy.net. W ten sposób wszyscy, którzy tak zgłaszali swoje psy, potwierdzenia ich przyjęcia otrzymali na adres e-mailowy. Mało tego w ten sposób otrzymano również numerki startowe.

Tak więc, płacąc za wystaw w Polsce coraz więcej, każdy jej uczestnik na swój koszt musi wydrukować potwierdzenia, a na dodatek numery startowe.

Pytanie moje jest więc takie: za co płacimy tak dużo, skoro niektóre koszty przerzuca się na nas?    Wydaje się, że w skali ponad 1 tys psów na wystawach krajowych oraz ok. 3 tys.psów na wystawach międzynarodowych, oddziały mają dodatkowe spore dochody, a my jesteśmy obarczani coraz większymi opłatami. To nie jest ok.

Link to comment
Share on other sites

Też tak myślę. Poza tym z wystaw wyeliminowano osoby starsze, które nie mają i często nie umieją się posługiwać komputerem a nawet jeśli mają to nie zawsze mają drukarkę. Ja wprawdzie jestem stara ale była informatyczka i sobie radzę, poza tym mam drukarkę ale młody znajomy ma komputer ale potwierdzenia i numerki przyjeżdża drukować do mnie.

Link to comment
Share on other sites

O osobach starszych nie pomyślałam. Ale to prawda. Szkoda że w innych krajach też organizujących wystawy można psy zgłosić na dwa sposoby: przez Internet i listem. Przecież to takie PROSTE.

Mnie bardziej chodziło o wskazanie sposobu na pozyskanie kasy od nas, przy bardzo drogich opłatach za wystawy oraz o wskazanie, że odbiega to od regulaminu wystaw psów rasowych- obowiązki organizatora.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Przykre jest to, że na zebraniach oddziałowych nikt nie podejmuje tego tematu, a przecież powszechnie wiadomo, ze dużą część budżetu każdego oddziału  ZKwP stanowią pożytki z organizacji wystaw. Czyli także i nasze opłaty, niezależnie od corocznych opłat członkowskich i innych, jak rodowody itp.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...