Jump to content
Dogomania

Czym karmić suczkę labradora z epilepsją


NIRVETTE

Recommended Posts

Witam, jeśli jest gdzieś tutaj ten wątek to przepraszam, jednak nie udało mi się żadnego znaleźć. Jednak do sedna - mam 2 letnią suczkę labradora z epilepsją. Wet stwierdził lekki atak który pojawił się 3 dni temu. Wspominał o tłuszczach które nie pomagają psu z epilepsją. Co prawda to był jeden atak ale chciałabym wiedzieć czy jest jakaś specjalna dieta dla takich piesków. Jest dla mnie ogromnie ważna i chcę zrobić wszystko co w mojej mocy aby jej pomóc. Proszę o pomoc i jakieś wskazówki co to tej choroby i żywienia. Pozdrawiam 

Link to comment
Share on other sites

Jeden 'atak' nie musi świadczyć o istniejącej epilepsji.Nie pozwól leczyc psa po jednorazowym incydencie!jest kilka przyczyn,poza padaczką,które mogą wygenerować stan podobny do ataku epileptycznego.Możesz napisać jak wyglądał ten 'atak'?Co go poprzedziło,gdzie pies sie znajdował ,jak sie zachowywał w trakcie i po.Zrób psu morfologię I oznacz poziom glukozy - to bardzo ważne. (to znaczy - powiedz to ,wetowi,dopilnuj,zeby zrobił to badanie),czasem wlasnie (m.inn) -  problem z cukrem w organizmie daje podobne objawy do napadu epi.

Karm psa tak jak dotąd,nic nie zmieniaj.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...