Jump to content
Dogomania

Bo czy nierasowość przekreśla szansę na lepsze życie? Wcale nie! MISIO (teraz BRUGO) ma swoją Rodzinę! :)


Tyśka)

Recommended Posts

Dnia 25.12.2019 o 00:02, Filipki napisał:

Brugo z całą psią i ludzką rodziną życzy wszystkim zdrowych radosnych Świąt i samych szczęśliwych chwil w Nowym Roku.

To już trzecie Boże Narodzenie Brugusia z nami.

Niesamowicie czas pędzi. I co jesteście we Wrocławiu?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.09.2019 o 16:03, Filipki napisał:

Wszystko wskazuje na to ,że staż będzie w DCCP na Grabiszyńskiej

O proszę, przez dwa lata mieszkałam przy DCCP. Szkoda, że już nie to bym podziękowała osobiście za wspieranie "moich" bezdomniaków :)

Mam nadzieję, że zdrowie Wam dopisuje, a Bruguś się ładnie sprawuje :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Dnia 27.01.2020 o 23:00, Poker napisał:

Niesamowicie czas pędzi. I co jesteście we Wrocławiu?

Tak jesteśmy. Ostatnio wiadomo co się dzieje i niestety sytuacja na Grabiszyńskiej jest ciężka. Dzisiaj przyszły wyniki testów, na szczęście jestem zdrowy i póki co dajemy radzimy sobie z  Brugusiem nie najgorzej.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Poker napisał:

Fatalnie się stało na Grabiszyńskiej. Jakieś oddziały pracują?

Nie pracuje torakochirurgia , gdzie ja byłem, OIOM, pulmonologia  i laboratorium.Chociaż podobno pulmonologia wraca. Mnie wyszedł test ujemny, ale na razie oddział zamknięty , bo chyba 3 lekarzy kilka pielęgniarek, salowych i pacjentów ma dodatnie. Czekam na decyzję sanepidu co dalej, podobno mamy mieć robiony drugi test. Na razie Bruguś jest ze mną, gdybym miał oficjalnie kwarantannę to muszą go rodzice zabrać na ten czas.

Link to comment
Share on other sites

Kciuki na pewno się przydadzą. Bruguś musiał pojechać do rodziców. Jest tam bezpieczny i zaopiekowany, bo ja jednak mam kwarantannę, a ponieważ coraz to ktoś z kolegów ląduje na kwarantannie nie miałby kto go wyprowadzać, więc tak jest lepiej, chociaż bardzo za nim tęsknię. W najbliższych dniach będę miał drugi test, więc jesli ten też wyjdzie ujemnie, to mnie pewnie wcześniej wypuszczą.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za wsparcie. Drugi test też wyszedł ujemny, ale musimy czekać na oficjalne ściągnięcie kwarantanny, a to trwa w sanepidzie kilkanaście osób dodatnich.. 

Dnia 3.04.2020 o 18:27, Poker napisał:

Trzymam kciuki za ujemne testy. Kto tak posiał zarazę u Was?

Do końca to pewnie nigdy się nie dowiemy, trwa dochodzenie epidemiologiczne i podobno był to klasyczny przypadek  super-nosiciela. Jest też prawdopodobne, że było to nie jedno żródło. 

Brugo czuje się u rodziców dobrze, ale bardzo za nim tęsknię, podobno on też.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Miał około 15 lat. Z nami był 13, ale jak do nas przyszedł to miał zerwane więzadło w tylnej łapce, zapadanie tchawicy i niestety śrut w okolicy kręgosłupa , którego nie dało się usunąć, w ostatnich latach chodził bardzo powoli, rezydował najwięcej na parterze, żeby nie męczyć się chodzeniem po schodach. Był takim kochanym Puszkiem i ciężko się nam z tym pogodzić

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...