Jump to content
Dogomania

Bo czy nierasowość przekreśla szansę na lepsze życie? Wcale nie! MISIO (teraz BRUGO) ma swoją Rodzinę! :)


Tyśka)

Recommended Posts

Bruguś najbardziej boi się odkurzacza. na razie jest u   nas, do Wrocławia pojedzie po feriach. Szaleje na ogrodzie, bo tam jest zawsze na smyczy , wprawdzie tej długiej flexi, ale absolutnie nie jest spuszczany, Po prostu bezpieczeństwo przede wszystkim.  Z seniorem Łatkiem już nieco lepiej, mierzymy 2 razy dziennie cukier, całkiem to się nie ustabilizował ,ale takich strasznych skoków już nie ma. A Brugo jest bardzo mądry, szybko załapał , że Łatek to staruszek, w ogóle go nie zaczepia, a nawet pięknie schodzi mu z drogi, bo Łatuś już nie widzi. Tych młodszych owszem poszarpuje.Wydaje mi się ,że nie ma tendencji do ucieczek, może dlatego , że pozostałe psy tego nie robią. Jedyna  jego wada, to na  spacerze strasznie szczeka na inne psy i próbuje się do nich wyrwać. Pracujemy nad odwracaniem uwagi, ale z różnym skutkiem. 

 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Brugo zawsze startował do innych psów, zwłaszcza tych za ogrodzeniami, ale już jak były luzem, to tylko chciał się bawić. On nie ma tendencji do ucieczek tylko po prostu szedł tam gdzie jakiś człowiek poświęcił mu chwile albo rzucił jedzenie dlatego zazwyczaj siedział pod sklepem a jak tam nikt nie siedział, szedł pod drugi i tak lazil po całej wsi. Lubił tez chodzić za kobietami z wózkiem, może dlatego, że wolno szły i to był jakby spacer?  Dobrze, że już nie musi szukać nikogo, kto poświęci mu chwilę uwagi. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Bruguś już pewnie we Wrocławiu? :) Ferie się skończyły w dolnośląskim... :)
Jak dobrze, że Bruguś nie ucieka - ale w sumie po co ma uciekać, jak ma Człowieka na Wyłączność, jak mu tak dobrze? :)

A jak wygląda praca nad jego ciągnięciem, podkręcaniem się na widok psów - lepiej?


I nieśmiało mam czelność zaprosić do... kolejnego murkowego Misia, ze stron Brugusiowych i tej samej "rasy" (hihi) co Brugo: 

 

Link to comment
Share on other sites

Bruguś  wypoczywa bo szybko uporał się z sesją i ma wolne do 18 lutego.Pięknie bawi się z domowymi psami, ale na spacerach jeszcze nakręca się do innych. Misiowi oczywiście będziemy pomagać w miarę możliwości. Zrobiliśmy już przelew na konto hoteliku. Mamy słabość do takich małych biednych kudłaczy, a ponadto Bruguś chce w ten sposób podziękować za pomoc jaką sam otrzymał. Wkrótce zdjęcia Brugusia

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, wiolhelm170 napisał:

Brugusiu co za miła niespodzianka .no ja myślę że chętnie wraca jak ma taki kochający dom. Bardzo dziękuję że dajecie psiakowi miłość. A jeszcze rok temu zostawał mu tylko śnieg. Przetrwał chyba dlatego że ciągle chodził. Dzisiaj ma ciepło a ja mam ciepło w sercu.

Wzruszająco to napisałaś ,ale to czysta prawda.dzięki Tobie chłopak jest szczęśliwy. No i oczywiście dzięki DS.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Dałam nic to nie zmienia. Na widok dziecka jest jak sparaliżowana strachem. Kuli ogon i prawie się czołga.A może ona wcześniej była u kogoś komu urodziło się dziecko i jak się zbliżała to ja bito ? A w końcu wyrzucono?  Murki wszystko zadzialo się szybko. Marysia urodziła się w 35 tygodniu. Braszka była u teściów. Wróciła gruba i rozpuszczona.

Link to comment
Share on other sites

Wiolhelm serdeczne gratulacje od Brugusia i oczywiście od nas też.  U Brugusia wszystko w porządku. Postaramy się dodać nowe zdjęcia. Na święta i dłuższe weekendy przyjeżdża do Dębicy, na szczęście lubi jeździć i dobrze sie czuje w samochodzie.Tylko ulubioną budkę - posłanko wozi z sobą.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pozdrowienia od Brugusia. Teraz opuścił Wrocław i jest w domu na wakacjach. Zdjęcia są trochę pomieszane , część z Wrocławia a część z Dębicy, ale myślę ,że to nie przeszkadza. Ukochana budka jeździ razem z Brugusiem.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...