Jump to content
Dogomania

pies zaczął ponownie sikać w domu


Paulinek

Recommended Posts

Witam, 

Nie mogłam znaleść podobnego wątku dlatego rozpoczęłam nowy. Mam nadziej ze jest dobrze zamieszczony. Moj roczny pies zaczął sikać ponownie w domu. Jestem 3 właścicielką psa nie ja go uczyłam czystość jest ze mna od 3 miesięcy. Na początku posiłkował przez pierwsze 3 dni jak go przygarnęliśmy wraz z partnerem ze strachu i radość za razem szybko sie to jednak skończyło. Niedawno urodził nam się synek psu tez zdażyło się sika 2-3 razy w domu po narodzinach malucha. Niesty jak skończył 12 miesięcy czyli jakies 2 tyg temu zaczął załatwiać się w domu I siku i kupę na początku załatwiał się na podłogę od 2 dni załatwia sie i na kołdrę i na poduszkę. Pies śpi z nami w łożku wiec tym bardziej mnie to martwi. Czasem tez jak wychodzimy z partnerem bez niego  załatwi sie w domu pomimo ze jest w domu z moja siostra bądź mama. Ostani spacer ma miedzy godzinna 21-22 a pierwszy miedzy 6.30-7 wcześniej wytrzymywał teraz cos mu sie zmieniło nie wiem co z tym robić. Nie bijemy psa za to jedyne co to pokazuje placem siki i pytamy sie co zrobił. Chciał bym poprosić o jakies rady bo nie wiemy co zrobic z naszym psiakiem 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...