Jump to content
Dogomania

Jaga Lisek - zamojska księżniczka ma super Rodzinę i jest szczęśliwa. Misja aklimatyzacja zakończona powodzeniem!!!


Gabi79

Recommended Posts

3 godziny temu, kamma13 napisał:

Za momencik mam wyjść do pracy, Jaga ma zostać na 2 godziny sama. Wyprowadzam ją jeszcze na szybkie sioo, a ona:

"Ja się stąd nie ruszę. Ty też." 

Messaging1552814761518.jpg

 

2 godziny temu, kamma13 napisał:

Ten dołek z przodu to oczywiście jej dzieło :) 

Jagusia jak zawsze bezkonkurencyjna!!!

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, kamma13 napisał:

To prawda. Choć do męża czuje wciąż lekki respekt. Jest wobec niego bardziej uniżona, czujniejsza, mniej ufna. Oczywiście i tak go uwielbia, ale... 

...ale chyba Ty na tym korzystasz więcej z jej miłości :D

Pewnie gdzieś tam jeszcze siedzi jakiś lęk z przeszłości przed facetami. Niestety wiele psiaków tak ma. I szkoda tylko ,ze niewielka ich część może przekonać się jeszcze w swoim życiu ,że człowiek potrafi też być i dobry.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Weszłam na Dogo w pracy na tel. i o mało nie spadłam pod biurko z zachwytu.

Zgadzam się z Poker i z b-b w 100%ach.

Jaginia ma u Was, jak w raju i wielka szkoda, że tak ogromna ilość psów i kotów nigdy takiego raju nie zazna.

Moja Kajunia też się boi mężczyzn, te poschroniskowe bidule tak mają.

Pozdrowienia dla cudowniej Jagusiowej Rodzinki i moc głasków dla Księżniczki!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Podobno, jak pies leży na brzuchu, to jest to znak, że coś go boli. Ciekawe, czy dotyczy też bólu psiej duszyczki... 

Gdyż tak właśnie wygląda Jaga ZAWSZE, gdy szykuję się do pracy. I Nigdy w innych okolicznościach.

Kocham tę jędzę ;) 

Messaging1554289026744.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nie nie, ona manifestuje ogrom cierpienia, które ma uniemożliwić pańci wyjście do pracy. Czasem też rzuca mi się pod nogi, odsłania brzuch i każe się drapać, teraz natychmiast niezwłocznie, co również ma mnie odwieść od pomysłu opuszczenia psinki.. 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, kamma13 napisał:

Podobno, jak pies leży na brzuchu, to jest to znak, że coś go boli. Ciekawe, czy dotyczy też bólu psiej duszyczki... 

Gdyż tak właśnie wygląda Jaga ZAWSZE, gdy szykuję się do pracy. I Nigdy w innych okolicznościach.

Kocham tę jędzę ;) 

Messaging1554289026744.jpg

 

5 godzin temu, kamma13 napisał:

Nie nie, ona manifestuje ogrom cierpienia, które ma uniemożliwić pańci wyjście do pracy. Czasem też rzuca mi się pod nogi, odsłania brzuch i każe się drapać, teraz natychmiast niezwłocznie, co również ma mnie odwieść od pomysłu opuszczenia psinki.. 

Jagusia jest jedyna, niepowtarzalna, po prostu rewelacyjna.

I pomyśleć, że mogłaby marnieć w schronie, taka cudowna sunieczka!!!

Serce pęka na myśl o tych wszystkich bidulach, które nigdy nie zaznają niczego dobrego...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jagulinka pozdrawia z Czarnogóry :) 

Okazała się wzorową podróżniczką, zarówno w samochodzie, w miastach, jak i na pustkowiach. Nie oddala się za bardzo, niewiele szczeka, pilnuje stadka, bardzo ładnie chodzi zwiedzać. Szokiem jest dla niej postawa bałkanskich kotów - jak to, że nie uciekają?! Z kolei ludzie ją uwielbiają, co chwilę ktoś się rzuca do głaskania, już ma Jaga mętlik w głowie, nie wie, kto przynależy do stada. Czasem jak jesteśmy razem, to ona jeszcze kogoś szuka. Z tutejszymi psami też już się zapoznała, na szczęście są równie otwarte i przyjazne jak tutejsi ludzie. 

Psina na medal :) 

IMG_20190426_143717-EFFECTS_compress_14.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, kamma13 napisał:

Jagulinka pozdrawia z Czarnogóry :) 

Okazała się wzorową podróżniczką, zarówno w samochodzie, w miastach, jak i na pustkowiach. Nie oddala się za bardzo, niewiele szczeka, pilnuje stadka, bardzo ładnie chodzi zwiedzać. Szokiem jest dla niej postawa bałkanskich kotów - jak to, że nie uciekają?! Z kolei ludzie ją uwielbiają, co chwilę ktoś się rzuca do głaskania, już ma Jaga mętlik w głowie, nie wie, kto przynależy do stada. Czasem jak jesteśmy razem, to ona jeszcze kogoś szuka. Z tutejszymi psami też już się zapoznała, na szczęście są równie otwarte i przyjazne jak tutejsi ludzie. 

Psina na medal :) 

IMG_20190426_143717-EFFECTS_compress_14.jpg

Już jestem nudna, bo znowu się poryczałam ze wzruszenia.

Kochana, cudowna Jagusia - podróżniczka.

Kamma13, dziękuję po raz kolejny za odmianę Jagusiowego losu!!!

Takie życie chciałby mieć każdy psiak!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...