Jump to content
Dogomania

Jaga Lisek - zamojska księżniczka ma super Rodzinę i jest szczęśliwa. Misja aklimatyzacja zakończona powodzeniem!!!


Gabi79

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Muszę przyznać, że Jaga mi dzisiaj zaimponowała. 

Chciałam dać jej śniadanko. Poszłam do kuchni, włączyłam wagę... Zwykle Jaga przybiega na ten dźwięk, a tu nic. Idę z odmierzoną porcją (nic), wsypuję do michy... Jaga nadchodzi powolnym krokiem (chora jakaś? Zwykle do michy nie wyrabia na zakrętach). Zagląda do miski, po czym patrzy na mnie jak na wariata... I NIE JE. Zaniepokojona dzwonię do męża... Tak, wyjaśniło się. Mąż nakarmił Jaginię przed wyjściem do pracy :) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Każde info nt. Jagusi i fota powodują, że chce mi się skakać pod sufit z radości!!!

To było przeznaczenie - jeden telefon od razu od TYCH WŁAŚCIWYCH, CUDOWNYCH LUDZI!!!

Kamma, nie masz pojęcia jak bardzo jestem Wam wdzięczna za to, że właśnie Jagusię wybraliście!!!

A Jagusia dobrze wie, że ma najwspanialszą Rodzinę na świecie i to docenia!!!

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, b-b napisał:

Mała mądrala. Próbuje sobie UROBIĆ domownika ;):D

Domownik też zadowolony pod tą poduchą :) 

43 minuty temu, helli napisał:

To ucho zawsze klapnięte? Hehe

Przeważnie ;) Tymi uszami zresztą nas zdobyła ;) One działają niezależnie! 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Gabi79 napisał:

Się ma super rodzinę, to się bywa na ekstremalnych spacerkach!!!

 

Ponieważ Jaga reaguje ekstatycznie na informacje o spacerach, to do ostatniej chwili jej nie informujemy. Generuje to pełne napięcia sytuacje, gdy wszyscy się ubieramy, a ona biedulka stoi, patrzy i się trzęsie. Ale wystarczy jedno słowo, a jakby ją z procy wystrzeliło :) 

Po wczorajszym spacerze wróciła skonana ciągłym bieganiem w górę i w dół. Widać było, że marzy tylko o drzemce... A tu jak na złość: Pan pojechał na zakupy, pani w kuchni gotuje... Jaga dosłownie błagała, żebyśmy w końcu usiedli spokojnie, żeby nie musiała za nami chodzić (pod tym względem się nie zmieniła od początku), tylko przytulić i spać. W końcu usiadłam, natychmiast padła tuż przy mnie. 

A jaka była wdzięczna, jak dziękowała za ten spacer :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, kamma13 napisał:

Ponieważ Jaga reaguje ekstatycznie na informacje o spacerach, to do ostatniej chwili jej nie informujemy. Generuje to pełne napięcia sytuacje, gdy wszyscy się ubieramy, a ona biedulka stoi, patrzy i się trzęsie. Ale wystarczy jedno słowo, a jakby ją z procy wystrzeliło :) 

Po wczorajszym spacerze wróciła skonana ciągłym bieganiem w górę i w dół. Widać było, że marzy tylko o drzemce... A tu jak na złość: Pan pojechał na zakupy, pani w kuchni gotuje... Jaga dosłownie błagała, żebyśmy w końcu usiedli spokojnie, żeby nie musiała za nami chodzić (pod tym względem się nie zmieniła od początku), tylko przytulić i spać. W końcu usiadłam, natychmiast padła tuż przy mnie. 

A jaka była wdzięczna, jak dziękowała za ten spacer :) 

Ciężkie życie szczęśliwego psa.

Uwielbiam czytać o Jagusi!!!

Kamma13, powtórzę się , jesteście CUDOWNĄ RODZINĄ!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1 godzinę temu, kamma13 napisał:

Przyszła po wieczorną porcję pieszczot 

Messaging1551269567622.jpg

Wzruszające jak ona potrafi się domagać czułości. To jak wygląda na zdjęciu aż chwyta za serce!

Wspaniale,że ma swoją Rodzinę, która daje jej miłość i poczucie bezpieczeństwa :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1 godzinę temu, kamma13 napisał:

Za momencik mam wyjść do pracy, Jaga ma zostać na 2 godziny sama. Wyprowadzam ją jeszcze na szybkie sioo, a ona:

"Ja się stąd nie ruszę. Ty też." 

Messaging1552814761518.jpg

A kto to słyszał pracować w sobotę! Widać dziewczyna zna się na kalendarzu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...