Jump to content
Dogomania

Jaga Lisek - zamojska księżniczka ma super Rodzinę i jest szczęśliwa. Misja aklimatyzacja zakończona powodzeniem!!!


Gabi79

Recommended Posts

10 minut temu, kamma13 napisał:

Nie, nic nie nabroiła. I nie szykuje się do ślubu. Po prostu lubi tak się prezentować :)

image.jpeg

Znowu telepatia, jakieś 2 minuty temu pomyślałam sobie, że wejdę na wątek Jagusi, może będzie niespodzianka w postaci foty.

Jaga wygląda jakby miała coś na sumieniu i udawała niewiniątko

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

kamma13, co nowego u Jagusi?

Ja wczoraj dostałam 2 cudowne fotki z DS Kajtunia ( jednego z poprzedników Jagi), a dzisiaj dla równowagi

tel. od Pani Iryska/Reksia, że niestety Państwo są zmuszeni go oddać.

Jakoś tak, nie mogę się pozbierać.

Nie wiem, jak "wyczarować" dla Iryska takich ludzi, jakich mają Jagusia, Kajtuś i pozostałe pieski, za adopcję których byłam odpowiedzialna

 

Link to comment
Share on other sites

U Jagini stabilnie oczywiscie :) Ma koleżanki w parku, kolegów na podwórku, coraz bardziej próbuje dominować... Myślę, że za jakis czas poproszę Was o poradę, jak tylko znajdę chwilę żeby to opisać. 

Czasem pojawiają się lęki, jakieś przebłyski z ciemnej przeszłości... Pewne zwyczajne, zdawałoby się sytuacje, przywołują silne reakcje. Ale dopieszczamy, koimy, Jaga sama przychodzi po ukojenie. Bardzo cierpi, gdy nie ma wszystkich w domu.

Potrafi podskoczyć i złapać przedmiot znajdujący się na wysokości 180 cm. Robi fikołki. 

Dobre czlowieki podstawiły podnózek do okna, dzięki czemu można obserwować ulicę lub po prostu pięknie się prezentować ;)

Pod prysznic można wejść po dobroci, byle nie kąpali. 

Na sankach można pojeździć. No dobra, posiedzieć i pogryźć sznurek ;)

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kamma13, bardzo dziękuję za wieści i fotki przecudnej Jagusi!!!

Uwielbiam Twoje relacje z Jagusiowego życia!!!

Czy Jagusia chce dominować nad Wami, czy nad psiakami?

Takie adopcje dodają skrzydeł.

Po wejściu na wątek Jagini mam więcej siły, by szukać nowego domu Iryskowi/Reksiowi.

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kamma13 napisał:

U Jagini stabilnie oczywiscie :) Ma koleżanki w parku, kolegów na podwórku, coraz bardziej próbuje dominować... Myślę, że za jakis czas poproszę Was o poradę, jak tylko znajdę chwilę żeby to opisać. 

Czasem pojawiają się lęki, jakieś przebłyski z ciemnej przeszłości... Pewne zwyczajne, zdawałoby się sytuacje, przywołują silne reakcje. Ale dopieszczamy, koimy, Jaga sama przychodzi po ukojenie. Bardzo cierpi, gdy nie ma wszystkich w domu.

Potrafi podskoczyć i złapać przedmiot znajdujący się na wysokości 180 cm. Robi fikołki. 

Dobre czlowieki podstawiły podnózek do okna, dzięki czemu można obserwować ulicę lub po prostu pięknie się prezentować ;)

Pod prysznic można wejść po dobroci, byle nie kąpali. 

Na sankach można pojeździć. No dobra, posiedzieć i pogryźć sznurek ;)

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

Jak pomniczek kochanego psa :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ale nie ma nic za darmo... W zamian dostała całkowitą eksmisję z naszego pokoju na noc. Choć z tego też jest zadowolona... Wyniosła się do Tymka. 

Oto Jaga na wesoło: głowa w lewo, reszta w prawo, zabrakło skóry na osłonięcie zębów 

image.jpeg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, kamma13 napisał:

Ale nie ma nic za darmo... W zamian dostała całkowitą eksmisję z naszego pokoju na noc. Choć z tego też jest zadowolona... Wyniosła się do Tymka. 

Oto Jaga na wesoło: głowa w lewo, reszta w prawo, zabrakło skóry na osłonięcie zębów 

image.jpeg

Skóry za mało się zrobiło :D

 

image.jpeg

Mina mówi sama za siebie :)

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, kamma13 napisał:

Ale nie ma nic za darmo... W zamian dostała całkowitą eksmisję z naszego pokoju na noc. Choć z tego też jest zadowolona... Wyniosła się do Tymka. 

Oto Jaga na wesoło: głowa w lewo, reszta w prawo, zabrakło skóry na osłonięcie zębów 

image.jpeg

A czemu miałaby być niezadowolona z eksmisji od Was do Tymka - dopiero będzie szaleństwo :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kamma13 napisał:

...I czarne poddały się. Jaga dostała zezwolenie na pobyt na kanapie. Jak jej z tym? Zobaczcie:

image.jpeg

Jej z tym błogo

1 godzinę temu, kamma13 napisał:

Miałaby być niezadowolona, bo nie lubi, gdy coś się dzieje za jej plecami. Nie cierpi zamkniętych drzwi, reaguje na wszystkie... hm... oznaki aktywności ;) 

A eksmisja skończyła się tak:

 

image.jpeg

Eksmisja udana, żeby każdy pies taką przeżył.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...