Jump to content
Dogomania

Jaga Lisek - zamojska księżniczka ma super Rodzinę i jest szczęśliwa. Misja aklimatyzacja zakończona powodzeniem!!!


Gabi79

Recommended Posts

Jaga będzie oddawać wszystko wręcz entuzjastycznie - reguła Premacka sprawdza się tu idealnie - czynność bardziej prawdopodobna służy wzmocnieniu mniej prawdopodobnej. Bardziej prawdopodobna jest chęć chwytu, trzymania i szarpania zabawki niż oddawanie - no to uczymy zwierzątko, że będzie chwytać i szarpać ile sił wszelakie pluszaki pod warunkiem, że przedtem miękko je odda, a szarpać będzie w nagrodę za oddanie...

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, elik napisał:

Powodzenia Gabrysiu. Psiaczku, daj się ucapić Dziewczynkom :)

Dziękuję Elu

Niestety psiaczek jakby zapadł się pod ziemię.

A terany nieciekawe do poszukiwań - las.

Państwo, mieszkający niedaleko tego beznadziejnego niedoszłego DT są zaangażowani w poszukiwania.

Wczoraj piesek był pzy ich ogrodzeniu, ale niestety uciekł do lasu.

Jak się pojawi ludzie mają nam dać znać.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Gabi79 napisał:

Niestety psiaczek jakby zapadł się pod ziemię.

A terany nieciekawe do poszukiwań - las.

Państwo, mieszkający niedaleko tego beznadziejnego niedoszłego DT są zaangażowani w poszukiwania.

Wczoraj piesek był pzy ich ogrodzeniu, ale niestety uciekł do lasu.

Jak się pojawi ludzie mają nam dać znać.

Szkoda...psiaczek cudny!! Mam nadzieję, że pozwoli sobie pomóc....

Link to comment
Share on other sites

Pieska nie udało się nam zlokalizować mimo poszukiwań.

Dominika z Jolą rozwiesiły w niedzielę ogłoszenia i niedawno ( kilkadziesiąt min. temu) był sygnał, że jakiś pan widział go w poniedziałek.

Ale czy faktycznie był ten piesek tego nie wiemy.

Straszne to wszystko...........

 

 

Ciekawe, co nowego u cudnej Jagusi?

 

Link to comment
Share on other sites

Może ten psiak ma jakąś kryjówkę... 

Jaga ma nowe wieści - jesteśmy w gości u rodziny, jechaliśmy ponad 4h. Podróż zniosła znakomicie. Miejscówka podoba jej się baaaardzo... Dom z dużym ogrodem i przemiłe czlowieki, każdy pogłaszcze, poczęstuje smaczkiem. Jaga w mig podbiła serca domowników i gości. Wszystkich wita, obwąchuje. Jest ciekawska, towarzyska. A za płotem ma nową przyjaciółkę - labkę Lunę. Ganiają razem ile wlezie. 

Już słyszę teksty, że nie będzie chciała wyjechać :) 

To jest dom stworzony dla dużego psa, ale rodzice nie chcą następnego po stracie Kory. Może kiedyś...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.02.2018 o 09:20, kamma13 napisał:

Może ten psiak ma jakąś kryjówkę... 

Jaga ma nowe wieści - jesteśmy w gości u rodziny, jechaliśmy ponad 4h. Podróż zniosła znakomicie. Miejscówka podoba jej się baaaardzo... Dom z dużym ogrodem i przemiłe czlowieki, każdy pogłaszcze, poczęstuje smaczkiem. Jaga w mig podbiła serca domowników i gości. Wszystkich wita, obwąchuje. Jest ciekawska, towarzyska. A za płotem ma nową przyjaciółkę - labkę Lunę. Ganiają razem ile wlezie. 

Już słyszę teksty, że nie będzie chciała wyjechać :) 

To jest dom stworzony dla dużego psa, ale rodzice nie chcą następnego po stracie Kory. Może kiedyś...

Psiaczka niestety nie udało się namierzyć.

 

Jagusia jak zawsze robi furorę, nie dziwię się, bo jest przecudna.

Jeśli chodzi o adopcję psiaka po stracie poprzedniego, ja sobie tłumaczę, że tamtego już się nie wskrzesi, a można odmienić życie jakiejś bidzie po przejściach.

Ale nie każdy jest w stanie zdecydować się na kolejnego psiaczka, to zrozumiałe.

Pozdrowienia dla Jagusiowej  Rodzinki i moc głasków dla Księżniczki!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.02.2018 o 16:38, Gabi79 napisał:

SALDO NA DZIEŃ   28.12.2017   246,34

PIENIĄŻKI Z KONTA JAGUSI W KWOCIE 247,- PRZELAŁAM  NA KONTO SUNI I DROPSIKA

 

 

potwierdzam ,że pieniążki wpłynęły na konto biedaków, za co bardzo dziękuję Gabi79.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Poker napisał:

potwierdzam ,że pieniążki wpłynęły na konto biedaków, za co bardzo dziękuję Gabi79.

Bardzo serdecznie dziękuję za potwierdzenie!!!

Tak jak napisałam na wątku suni i Dropsika, cała przyjemność po mojej  stronie.

Ale tak naprawdę podziękowania należą się deklarowiczom.

Marzą mi się takie domki dla psiaczków, jaki ma Jagusia.

Życzę im tego z całego serca!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nie wiem, jak pisać dalej pod zdjęciem ;)

Z takich plusów dodatnich, to zauważyliśmy, że Jaga już nie ma takiego panicznego stosunku do jedzenia. Oczywiscie nadal sępi, ale albo nie kradnie, albo robi to tak dobrze, że nie zauważamy ;) Potrafi nawet odejść od niepustej miski, żeby coś sprawdzić, np. jakiś dźwięk. Je dużo wolniej, spokojniej. Porcja karmy przewidziana na jej gabaryt jest niewystarczająca. Musieliśmy zwiekszyć o 20 g, bo chudła. Dzielimy się z nią też naszym jedzeniem, może dlatego przestała kraść?

Jaga poznała też moją siostrę i jej syna, przywitała ich jak starych przyjaciół. Innych członków rodziny traktuje z rezerwą. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...