Jump to content
Dogomania

Jaga Lisek - zamojska księżniczka ma super Rodzinę i jest szczęśliwa. Misja aklimatyzacja zakończona powodzeniem!!!


Gabi79

Recommended Posts

Gabrysiu czy anecik wyjedzie na trasę po Kamusię.Pytam się w trosce o P.Piotra i o psiaki. P.Piotr jak szafirka napisała dojedzie do Zamościa na godz.1.Musi być w schronie na 8 a więc będzie zmęczony jazdą i praktycznie nie wyspany.Jeżeli musi jechać do anecik to zboczy z trasy.Dochodzi do tego przekazanie psów,a szczególnie Tinki,którą ma zawieźć pod blok we Wrocławiu.Musi przejechać niemalże cały Wrocław aby przedostać się na południowo-wschodnią część Wrocławia i to też zajmie sporo czasu.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Anula napisał:

Gabrysiu czy anecik wyjedzie na trasę po Kamusię.Pytam się w trosce o P.Piotra i o psiaki. P.Piotr jak szafirka napisała dojedzie do Zamościa na godz.1.Musi być w schronie na 8 a więc będzie zmęczony jazdą i praktycznie nie wyspany.Jeżeli musi jechać do anecik to zboczy z trasy.Dochodzi do tego przekazanie psów,a szczególnie Tinki,którą ma zawieźć pod blok we Wrocławiu.Musi przejechać niemalże cały Wrocław aby przedostać się na południowo-wschodnią część Wrocławia i to też zajmie sporo czasu.

Anulko, z tego co wiem anecik wyjedzie na trasę do Katowic.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, janka@ napisał:

Na razie tylko zaglądam.

 

3 godziny temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Zaglądam, jak tylko się ogarnę i wpadnie coś z transportów to wspomogę.

 

 

 

 

3 godziny temu, Martika&Aischa napisał:

Gabi kochana przybiegam i zapisuję sobie śliczną dziewczynkę. 

Witajcie cioteczki!!!

Marticzko, Kamusia taka w typie Kapselka, a w Kapselku ja jestem zakochana i bardzo mnie to dziwi, że nikt się nie interesuje takim przystojniakiem.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Anula napisał:

Dziękuję Gabrysiu za odpowiedź.Kamień z serca mi spadł.Martwię się tym transportem.Sporo będzie przekazań psiaków a to schodzi.

 Anecik zawsze wyjeżdża po psiaki.

Raz tylko Piotrek był u anecik w domu, po 2 "wasze" pieski, które anecik zabrala z Zamościa.

Akurat wtedy miałam przyjemność poznać Piotrka osobiście.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elficzkowa napisał:

Zaglądam do Kamusi. Na razie finansowo nie pomogę ale może coś jednorazowo za miesiąc.

 

4 godziny temu, asiuniab napisał:

piękna buraska Kamusia, moje deklaracje się nie kruszą, więc finansowo nie mam jak pomóc, będę Was wspierać na wątku

Witajcie u Kamusi!!!

 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Bogusik napisał:

Melduję się i ja u Kamusi.Gabrysiu,bardzo ładne dałaś jej imię :)

Witaj Bogusiu!!!

Ja mam zawsze problem z imionami, nic mi nie przychodzi do głowy.

Pomyślałam, że Kamusi jeszcze nie miałam, a poza tym wydaje mi się, że to imię pasuje do suni.

Link to comment
Share on other sites

Jestem i ja u suni  - z podziękowaniami dla Gabi za kolejną zamojską dziewczynkę http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif

Kama już w drodze, wyposażona ją na nową drogą życia w biało - niebieską obróżkę i smyczkę :)

Wyjechali ze schronu ok. 8.00 -  z szafirkiem podróżuje 6 psiaków:)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Gabi79 napisał:

 

 

Witajcie cioteczki!!!

Marticzko, Kamusia taka w typie Kapselka, a w Kapselku ja jestem zakochana i bardzo mnie to dziwi, że nikt się nie interesuje takim przystojniakiem.

Gabi kochana jest iskierka nadziei na dom dla Kapselka. Oby tylko się udało. A Kamusia to śliczna panieneczka o słodkim nochalku. 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, WIGA napisał:

Zapisuję,pomyślę,pozdrawiam ekipę!

Witaj WIGA u ślicznotki!!!

3 godziny temu, Tola napisał:

Jestem i ja u suni  - z podziękowaniami dla Gabi za kolejną zamojską dziewczynkę http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif

Kama już w drodze, wyposażona ją na nową drogą życia w biało - niebieską obróżkę i smyczkę :)

Wyjechali ze schronu ok. 8.00 -  z szafirkiem podróżuje 6 psiaków:)

 

 

 

Witaj Tolu, dzięki za wszystko, czy mam zwrócić pieniążki za obrożę i smycz?

Aneta wyjechała niedawno po Kamusię do Katowic

Link to comment
Share on other sites

Kamcia już dłuższą chwilę u nas. Spokojna, trochę wystraszona. Boczki zapadnięte. Wg książeczki ur. 01.01.2015, sterylka 07.07.2017, szczepienie 17.07.2017. Pochodziłą po ogrodzie, zrobila sioo i koo, wypiła troszkę wody. Z psiakami kontaktu jeszcze nie było.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...