Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

Witaj Czarnulku w piątek. Niestety - mimo, że jeszcze nie widać słońca to już |(a właściwie nadal) jest gorąco.A co będzie za kilka godzin? A ja jeszcze nie skończyłam swojej cukinii i jakoś nie chce mi się o tym myśleć. A podobno dobra sąsiadka przygotowała mi "trochę|" ogórków do przerobienia. I po co wcześniej kupowałam? Teraz muszę kombinować komu podrzucić chociaż trochę. W ostateczności - największe dostaną do wydziobania kury, a ja sprzątnę tylko łupiny.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Nesiowata napisał:

Chowają się pod krzakami i jakoś żyją. Coraz gorzej się niosą, ale to normalne w upałach. 

Kury jeszcze nie wiedzą, że je uczta ogórkowa czeka. happy.gifhappy.gif Przyznam się, ze nie wiedziałam, że kury jedzą surowe ogórki. Wiedzą, co dobre. happy.gif Taka susza, a tak wszystko obrodziło...

Spokojnego piątku dla Przyjaciół Grzesia.

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Elisabeta napisał:

Taka susza, a tak wszystko obrodziło...

U mnie też obrodziły borówki amerykańskie, winogrono, maliny jeżyny, ale to tylko dzięki temu, że mąż podlewając wylewa po 150 - 200 litrów wody. Gdyby tego nie zrobił pewnie byłoby mizernie.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Nesiowata napisał:

Coraz gorzej się niosą, ale to normalne w upałach. 

Nie miałem pojęcia, że to zależy od temperatury. 

3 godziny temu, elik napisał:

U mnie też obrodziły borówki amerykańskie, winogrono, maliny jeżyny

Nie wiem jak teraz, ale w weekend na działce też borówki obrodziły, podobnie jak jeżyny. Jak jest teraz? Chyba lepiej się nie zastanawiać. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Radek napisał:

. . .

Nie wiem jak teraz, ale w weekend na działce też borówki obrodziły, podobnie jak jeżyny. Jak jest teraz? Chyba lepiej się nie zastanawiać. 

Niestety roślinki trzeba podlewać. Pod wieczór, jak słoneczko schyli się nisko lub wcześnie rano.Bez wody roślinki mdleją :(

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

Niestety roślinki trzeba podlewać. Pod wieczór, jak słoneczko schyli się nisko lub wcześnie rano.Bez wody roślinki mdleją :( 

Są niedalecy sąsiedzi mieszkający na stałe. Pewnie pamiętają i nie dadzą roślinkom zginąć.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Elisabeta napisał:

U nas właśnie przeszła burza. Trochę bokiem, ale deszcz popadał. Ufff... happy.gif

No tak... Jak się tu zjawiam punktualnie o poranku, to nawet listy obecności nie sprawdzają... chytryke.gif

Elu jestem, biorę się za bazarek kolejny i jeszcze jeden. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...