Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

Grześ milczy w s prawie Mikołaja.Pewnie gdzieś tam w kącie jeszcze go wypatruje. Pewnie biedak nie zdążył w ciągu jednego dnia oblecieć wszystkich zleceń, za dużo miał zleceń. A  może jeszcze szuka tego najwspanielszego prezentu dla Czarnulka - jego własnego domu?

Siedź Grzesiu w kącie (tym najcieplejszym|) i czekaj na lepszą pogodę, bo dziś to psy nie za bardzo rwą się do wyjścia za drzwi domu.

Link to comment
Share on other sites

Jedna z psinek, które wspomagałem finansowo odeszła:( W związku z tym pomyślałem, że część deklaracji mogę przeznaczyć dla Grzesia. Grudniowe deklaracje już przelałem, więc mógłbym zacząć wpłacać od stycznie. To tylko dyszka, ale na pewno się Grzesiowi przyda. Poproszę tylko o dane do wpłat.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

No Czarnulku - dalej trzeba unikać spacerów, pogoda  jakoś nie chce się zmienić na lepsze. Stale mokro i mokro. Znów musiałam pomagać psom w przekroczeniu progu domu.Nie chciały wystawić nosa za drzwi, ale jakoś poszło. Ale tez od razu śpią na nowo. jedna kocica wyszła sama, druga profilaktycznie schowała się. Wcale się nie dziwę - sama wychodzę kiedy naprawdę muszę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2018 o 04:29, Nesiowata napisał:

Grześ milczy w s prawie Mikołaja.Pewnie gdzieś tam w kącie jeszcze go wypatruje. Pewnie biedak nie zdążył w ciągu jednego dnia oblecieć wszystkich zleceń, za dużo miał zleceń. A  może jeszcze szuka tego najwspanielszego prezentu dla Czarnulka - jego własnego domu?

Siedź Grzesiu w kącie (tym najcieplejszym|) i czekaj na lepszą pogodę, bo dziś to psy nie za bardzo rwą się do wyjścia za drzwi domu.

Wpisy Nesiowatej zawsze inne, ciekawe i codziennie rano!

15 godzin temu, Nadziejka napisał:

Przesylam Olu  z zakonczonego kramku

na wiele biedunkow

              dla Grzesia :

Grzes Oleny84  20 procent czyli 41 zl 20 gr plus Cegielka 12 zl 50 gr

               razem dla Grzesinka 53 zl 70 gr

 

Ale niespodzianka, dziękujemy!

12 godzin temu, Radek napisał:

Jedna z psinek, które wspomagałem finansowo odeszła:( W związku z tym pomyślałem, że część deklaracji mogę przeznaczyć dla Grzesia. Grudniowe deklaracje już przelałem, więc mógłbym zacząć wpłacać od stycznie. To tylko dyszka, ale na pewno się Grzesiowi przyda. Poproszę tylko o dane do wpłat.

Dziękuję bardzo za nową deklarację! Konto jak dla Blekusia, ja potem sobie przerzucam na subkonta bo nie chce mieszać z podawaniem wszystkim nowych kont;)

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

No Czarnulku - dalej trzeba unikać spacerów, pogoda  jakoś nie chce się zmienić na lepsze. Stale mokro i mokro. Znów musiałam pomagać psom w przekroczeniu progu domu.Nie chciały wystawić nosa za drzwi, ale jakoś poszło. Ale tez od razu śpią na nowo. jedna kocica wyszła sama, druga profilaktycznie schowała się. Wcale się nie dziwę - sama wychodzę kiedy naprawdę muszę.

Wolę deszcz niż mróz;)

Link to comment
Share on other sites

Jak na razie to świt trochę lepszy niż wczoraj, psy bez żadnych ceregieli wyszły sobie wysikać się, wróciły i dalej śpią. Ale pewnie za kilka godzin niebo na nowo zacznie płakać. 

A jednak Mikołaj nie zapomniał o Tobie Czarnulku. To tylko Olena się pomyliła. Trzymaj dalej formę i czekaj cierpliwie na następną wizytę siwobrodego, coraz bliżej do świat.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...