Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

No to mamy kolejny "darowany" dzień pogody pozwalającej normalnie żyć Nawet wiaterek pojawił się.

Tylko w głowie siedzi strach przed kolejnymi dniami.

Trzymaj się Czarnulku i baw z kumplami. Może wreszcie ujawni się człowiek, ten Twój człowiek?

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Radek napisał:

Grześ ma na zdjęciu filozoficzną minkę:)

Można i tak. Choć dla mnie - bardzo zniesmaczoną. Bo znów zawracają mu głowę i nie pozwalają odpoczywać w błogim spokoju.  A chyba ceni go sobie bardzo.

Może chociaż w poniedziałek biedaczyna nie będzie musiał pokazywać się ludziom i spędzi dzionek wg własnego uznania.

Trzymaj się Grzesiu.

Link to comment
Share on other sites

Witamy Czarnulka w ten od dawna zapowiadany upiorny dzień. Jakoś trzeba go przetrzymać. Przed chwilą oglądałam prognozę i, na szczęśćcie, nigdzie nie widziałam tych 40 stopni w cieniu. Słabe, ale zawsze jakieś to pocieszenie.

Trzymaj się Grzesiu dalej cienia i czekaj na jutro - ma być dużo, dużo lepiej.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.06.2019 o 10:15, Olena84 napisał:

Dziękuję za wpłatę:

- p. Agnieszka od elik - 50zł 0 19.06

Nie bywam n a wątku Grzesia, ale myślę o nim bardzo ciepło. Totalny brak czasu nie pozwala robić to, na co mam ochotę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Radek napisał:

Szklanka do połowy pełna;) 

Wyjątkowo dziś sprawdzałam termometr. O 14.30 (w pełnym cieniu) było ponad 36 stopni! Jeszcze w tej chwili wystawienie nosa za drzwi to automatyczne uderzenie pałką w głowę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rozrywkowego dnia Czarnulku - pogoda ma dziś sprzyjać zabawom na świeżym powietrzu. Mamy przerywnik w afrykańskich (chyba nawet super afrykańskich skoro u nas temperatura wyższa niż w płn Afryce) upałach. Tylko deszczu brakuje.

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Olena84 napisał:

Ale zimno!

Jakie znów zimno - przyjemny chłodek. Oby jak najdłużej człowiek mógł odpoczywać w takich warunkach. 

A i psiaki zupełnie inaczej funkcjonują, nawet co niektórym wraca apetyt.

Przyjemnych zabaw Czarnulku1

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...