Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

9 godzin temu, Sowa napisał:

Nie wiem, na ile Grześ jest psem pilnującym tego, co swoje, ale na wszelki wypadek poprosiłabym DS o zabieranie miski z niezjedzonym żarełkiem.  Miska z woda może stać zawsze, z jedzeniem lepiej nie - z kilku powodów. Jeśli jedzenie jest cały czas dostępne, trudniej psa nagradzać smakolami, to raz, zawsze dostępnego jedzenia pies może zacząć pilnować - to dwa, wreszcie przy zawsze pełnej misce nie wiadomo, czy pies nie zjadł kolejnej porcji, bo nie ma ochoty, czy też coś mu dolega i dlatego nie je.    

Dziękuję, przekażę;)

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, jankamałpa napisał:

To Tobie należą się podziękowania za to że zobaczyłaś Grzesia i nie zostawłaś go tylko zabrałaś do hoteliku i trwałaś przy nim i z nim aż do szczęśliwego zakończenia.

Dziękuję;) Ale sama już pieska nie będę wyciągać ze schroniska, przynajmniej na razie

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się przeogromnie, że Grześ znalazl swoich ludzi, którzy pokochali go za wiek,wygląd, imię, za to jaki jest... Mam nadzieję, że szybko poczuje, że jest u siebie, a Jego Rodzina będzie przeszcześliwa z takiego psiego przyjaciela. ♡

Nadal kibicuję, ale... ogłoszenia wrzuciłam do archiwum.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...