Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

Dnia 27.02.2021 o 21:25, Olena84 napisał:

Udało się Murce ustalić z panem Maciejem od transportu, że jego znajoma która też się transportem psiaków zajmuje zawiezie Grzesia z Lublina do Bydgoszczy, transport będzie wspólny z innymi psami i razem z trasą Murki z hotelu do Lublina trzeba liczyć ok 500-600zł, może mniej ale lepiej założyć więcej. Transport będzie w sobotę 6.03

Jak wyglądają finanse Grzesia,czy są pieniążki na transport?

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, Anula napisał:

Jak wyglądają finanse Grzesia,czy są pieniążki na transport?

Grześ ma na opłacenie marca, tych pierwszych dni i na transport też już ma. Nie wiem jak dokładnie będzie wyglądać transport, wczoraj rozmawiałam z panią Karoliną i może będą jechać tak że Murka nie będzie musiała wyjeżdżać do Lublina, ale będą jechać przez Katowice ze szczeniakiem. Prosiłam panią by nie wyprowadzała Grzesia na spacer bo i tak nic nie zrobi a może kombinować. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Olena84 napisał:

Grześ ma na opłacenie marca, tych pierwszych dni i na transport też już ma. Nie wiem jak dokładnie będzie wyglądać transport, wczoraj rozmawiałam z panią Karoliną i może będą jechać tak że Murka nie będzie musiała wyjeżdżać do Lublina, ale będą jechać przez Katowice ze szczeniakiem. Prosiłam panią by nie wyprowadzała Grzesia na spacer bo i tak nic nie zrobi a może kombinować. 

Niech Murka do obroży przypnie,naklei adres i nr.tel.Nigdy nic nie jest wiadome co się może zdarzyć w podróży.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...