Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

Mam nadzieję, że sprawy z transportem już się klarują:) A czy Panie mogłyby podjechać chociaż kawalek? Np. do Warszawy to praktycznie już pół trasy. :) Może wtedy byłoby łatwiej znaleźć transport.

Trzymam kciuki za Grzesia, jego Opiekunki i przyszłą Rodzinę Grzesia.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyśka) napisał:

Mam nadzieję, że sprawy z transportem już się klarują:) A czy Panie mogłyby podjechać chociaż kawalek? Np. do Warszawy to praktycznie już pół trasy. :) Może wtedy byłoby łatwiej znaleźć transport.

Trzymam kciuki za Grzesia, jego Opiekunki i przyszłą Rodzinę Grzesia.

 

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

Z W-wy  to i pociągiem można jechać.

Wolałabym, żeby nie przepakowywać Grzesia na trasie. Pociąg to już w ogóle odpada. Grześ będzie zestresowany, wyrwie się ze smyczy i będzie dramat. Najlepiej by było dowieźć pod adres i wypuścić z klatki dopiero w domu. 

Nie mam jeszcze info od p. Maćka.

Jeszcze jest taka opcja, że mogę Grzesia dowieźć do Warszawy i stamtąd ktoś doświadczony mógłby go przejąć i dowieźć do Poznania.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tyśka) napisał:

Mam nadzieję, że sprawy z transportem już się klarują:) A czy Panie mogłyby podjechać chociaż kawalek? Np. do Warszawy to praktycznie już pół trasy. :) Może wtedy byłoby łatwiej znaleźć transport.

Trzymam kciuki za Grzesia, jego Opiekunki i przyszłą Rodzinę Grzesia.

Z Bydgoszczy do Warszawy to ponad 300km, dlatego ja się nie mogę na to pisać bo 600km nie zrobię, a nocleg w dobie epidemii u kogoś odpada. 

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

Z W-wy  to i pociągiem można jechać.

Z Grzesiem??? Nie ma takiej opcji

2 godziny temu, Murka napisał:

 

Wolałabym, żeby nie przepakowywać Grzesia na trasie. Pociąg to już w ogóle odpada. Grześ będzie zestresowany, wyrwie się ze smyczy i będzie dramat. Najlepiej by było dowieźć pod adres i wypuścić z klatki dopiero w domu. 

Nie mam jeszcze info od p. Maćka.

Jeszcze jest taka opcja, że mogę Grzesia dowieźć do Warszawy i stamtąd ktoś doświadczony mógłby go przejąć i dowieźć do Poznania.

Takie transporty na tak długiej trasie to ok 1000zł, dlatego mam nadzieję że dostanę odpowiedź że jedzie jakiś psiak, bo to ogromne koszty

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, Olena84 napisał:

Takie transporty na tak długiej trasie to ok 1000zł, dlatego mam nadzieję że dostanę odpowiedź że jedzie jakiś psiak, bo to ogromne koszty

1000 zł to ile miesięcy w hotelu?  Trzy i kawałek?   A Grześ kibluje w hotelu już kilka lat i to pierwsza taka propozycja.
Biorąc to pod uwagę, sądzę, że opłacałoby się rozważyć taką opcję.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja myślałam o transporcie łączonym, to prawda, ale o takim, w którym Grześ będzie jechał w tej samej klatce. To zrozumiałe, że lepiej nie ryzykować i nie przerzucać go z samochodu do samochodu, ryzyko ucieczki jest spore. Tak czy inaczej, trzymam kciuki za przedsięwzięcie. Czy przez ten czas, kiedy transport jest w fazie organizacji planujecie wymienić się zapachami z nową Rodziną, tak aby Grześ nie doznał ogromnego szoku? 

Wysyłam Wam ciepłe myśli. :)

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, elik napisał:

1000 zł to ile miesięcy w hotelu?  Trzy i kawałek?   A Grześ kibluje w hotelu już kilka lat i to pierwsza taka propozycja.
Biorąc to pod uwagę, sądzę, że opłacałoby się rozważyć taką opcję.

Pani da na pewno 200zł, ja pewnie z mamą teraz też, ale czy dozbieramy 600zł? Zaraz otwieram bazarek transportowy i miejmy nadzieję że się uda. 

16 godzin temu, Anula napisał:

jubu jest k/ Łodzi może by mógł zabrać z Warszawy Grzesia i dowieźć do Bydgoszczy.Kiedyś nam transportował psiaki z Zamościa do Nowej Soli.Gdyby co mam namiary.

Poproszę kontakt 

Link to comment
Share on other sites

Póki Grześ nie dojedzie i nie dojdzie do siebie i nie przyzwyczai się, nie przestanę się denerwować:(

Nie myślałam, że tak to przeżyje wszystko, ale też przemyślałam i nie chce już brać innych psiaków po swoją opiekę, ale będę wspierać na miarę możliwości. 

Link to comment
Share on other sites

Sciskamy za dudunia  cudnego ksieciunia
 
Serca
 wklejam watek psinunia ktory we wtorek jedzie po nowe zycie i jest tam na wateczku tez djecie innego
wklejam z trwoga wielka zdjatka tego innego biedunia
matko ziemio zajrzyjcie prosze boc dla niego niema zadnej nadziei...
moze dobreduszki ktos mialby jakis pomysl 
 

received_424943872147422.jpeg

received_1176613602753807.jpeg

received_253739713024216.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Olena84 napisał:

Póki Grześ nie dojedzie i nie dojdzie do siebie i nie przyzwyczai się, nie przestanę się denerwować:(

Nie myślałam, że tak to przeżyje wszystko, ale też przemyślałam i nie chce już brać innych psiaków po swoją opiekę, ale będę wspierać na miarę możliwości. 

Ojjj, jak ja Cię rozumiem...

I tez tak mówiłam :) Po czym pojawiła się Łatka i rozsądek, moje postanowienia wzięły w łeb. Ale masz rację,  to bardzo obciążające psychicznie... taka odpowiedzialność.  Kibicuję Tobie, Grzesiowi i tej adopcji. Musi być dobrze :) :*

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Olena84 changed the title to >>> Czekamy na transport do Bydgoszczy. Grześ od 3,5 roku czeka na dom...<<<

Transport najprawdopodobniej będzie od przyszłego czwartku, pani mama tak poprosiła bo wtedy obie będą na pewno w domu a chcą żeby jedna zajęła się Grzesiem a druga kociakami. Wczoraj rozmawiałam z panią mamą smsami bo córka miała urodziny i trochę się uspokoiłam, znaczy pani mi pisała, że będzie dobrze, że Grześ sobie poradzi z nimi, dadzą mu czas. Żeby przyszły dom uspokajał wydającego do adopcji, tego chyba jeszcze nie było...

Jubu za trasę od Łodzi do Bydgoszczy policzył 300zł, więc bardzo mało, może ma samochód na gaz. Jeszcze ta druga trasa, może być droższa, ale mam nadzieję wyjdzie mniej niż zakładaliśmy. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...