Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

17 godzin temu, iza121 napisał:

Jak będzie trzeba to dotre, nie zostawię psiska, skoro ma szansę na adopcje :) 

Dziękuję ;) chyba skorzystamy, bo jedna pani na razie nie odczytuje wiadomości :( w razie czego dam znać wieczorem i chyba czwartek jakby Ci pasował będzie najlepszy?

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Olena84 napisał:

Dziękuję ;) chyba skorzystamy, bo jedna pani na razie nie odczytuje wiadomości :( w razie czego dam znać wieczorem i chyba czwartek jakby Ci pasował będzie najlepszy?

Będzie najlepszy i dla mnie, bo od razu pojadę po rehabilitacji, bo za nim ja bym o tych kulach doczolgalabym się do domu i z niego wyszła to dużo czasu by zajęło, a tak i ja będę miała mniej chodzenia :) 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, iza121 napisał:

Będzie najlepszy i dla mnie, bo od razu pojadę po rehabilitacji, bo za nim ja bym o tych kulach doczolgalabym się do domu i z niego wyszła to dużo czasu by zajęło, a tak i ja będę miała mniej chodzenia :) 

                    65 รูปภาพที่ดีที่สุดในบอร์ด | Elephants Is All Around | | ช้าง, ภาพวาด,  สัตว์

Sciskam sciskam za wszystko

                 Niechaj Moc bedzie z Wami 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Olena84 changed the title to >>>Czwartek ok 15 wizyta! Trzymajcie kciuki! - BYDGOSZCZ SZWEDEROWO!!! Grześ od 3,5 roku czeka na dom...<<<

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...