Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

Rozmawiałam z panią Wiktorią o adopcji Grzesia, panie mają 3 swoje koty, dokarmiają koty wolnożyjące, jeża i ptaki. Koty zawsze adoptowane, jeden ma już 16 lat. Szukały psiaka takiego który kotów nie zje i Grześ wydaje się idealny. Nie przeszkadza im jego nieśmiałość, ewentualny brak spacerów przynajmniej na razie itd. Panie zgadzają się na wizytę przedadopcyjną i ja proszę, może ktoś z dogomanii mógłby zrobić taką wizytę zanim poprosimy kogoś z facebooka? Bydgoszcz Szwederowo

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Olena84 changed the title to >>>SZUKAMY OSOBY DO PRZEPROWADZENIA WIZYTY PRZEDADOPCYJNEJ - BYDGOSZCZ SZWEDEROWO!!! Grześ od 3,5 roku czeka na dom...<<<
3 godziny temu, Olena84 napisał:

Rozmawiałam z panią Wiktorią o adopcji Grzesia, panie mają 3 swoje koty, dokarmiają koty wolnożyjące, jeża i ptaki. Koty zawsze adoptowane, jeden ma już 16 lat. Szukały psiaka takiego który kotów nie zje i Grześ wydaje się idealny. Nie przeszkadza im jego nieśmiałość, ewentualny brak spacerów przynajmniej na razie itd. Panie zgadzają się na wizytę przedadopcyjną i ja proszę, może ktoś z dogomanii mógłby zrobić taką wizytę zanim poprosimy kogoś z facebooka? Bydgoszcz Szwederowo

Z Bydgoszczy jest Gemmei i iza121.Do izy121 mam telefon.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tyśka) napisał:

I ja trzymam. Ja znam dziewczynę z Bydgoszczy, tzn niedawno tam mieszkała. Mogę tez podać namiary, robila dla mnie wizytę z 2lata temu. 

Z Bydgoszczy jest na fb osoba która jest z grupy wyciągajacej psy z Wojtyszek. Jeżeli Olena się zdecyduje to napiszę do niej.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Poker napisał:

Z Bydgoszczy jest Kora.  ( z kropką) tylko nie wiem czy ona bywa na dogo.

 

19 godzin temu, Anula napisał:

Z Bydgoszczy jest Gemmei i iza121.Do izy121 mam telefon.

 

19 godzin temu, Poker napisał:

Z Solca Kujawskiego jest kamas. Ma ok. 18 km.

Dziękuję, napiszę do wszystki

10 godzin temu, Tyśka) napisał:

I ja trzymam. Ja znam dziewczynę z Bydgoszczy, tzn niedawno tam mieszkała. Mogę tez podać namiary, robila dla mnie wizytę z 2lata temu. 

Proszę o kontakt do niej

6 godzin temu, bakusiowa napisał:

Z Bydgoszczy jest na fb osoba która jest z grupy wyciągajacej psy z Wojtyszek. Jeżeli Olena się zdecyduje to napiszę do niej.

Wyślij mi proszę na fb dane

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, iza121 napisał:

Ja nie dość, że mieszkam na Szwederowie, to jeszcze blisko rodzinki jeży.... może ja z tą Panią jestem sąsiadką :) 

Podałam swój telefon na pw;)

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Przekazałam Olenie84 nr tel do p. Natalii. Ona robiła wizytę PA chyba dla Poli z pola. Może akurat będzie mogła pomóc...

Dziękuję, czekam na oddzwonienie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...