Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

Ja w nocy zabalowałam, Elisabeto... z psiakami :) Wróciłam wczoraj z pracy taka zmęczona, że niewiele zrobiłam, więc musiałam nadrobić nocą... :) Yh, ciężko się dzisiaj wstawało. Dobrze, że dzisiaj mam wolne, to mam czas posprzątać i odsapnąć od gonitwy.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Olena84 napisał:

Dorciu stronę wcześniej jest filmik u Murków, zobacz jak cudnie!

cudnie się zachowuje , widać że jest szczęsliwy, a jaką fajną koleżankę ma wylewną 

tak fajnie jak konik na lonży biega 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Miałam telefon o Grzesia, a w zasadzie pani nie wiedziała o jakiego psiaka dzwoni, bo wypisała sobie dużo telefonów, zapytała czy mam szczeniaka, jak odpowiedziałam że nie to zapytała "a co?", więc mówię że psy dorosłe i w wielu miastach (bo robię ogłoszenia jeszcze dla podopiecznych koleżanki), no ale doszłyśmy że chodzi o Grzesia i pani pyta gdzie on dokładnie jest więc powiedziałam że w hotelu dla psów i zakończyła rozmowę... dziwne, ale nie zachęcała do rozmowy od początku;/.

A pan co pisał że przygarnie Grzesia już się nie odezwał.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Olena84 napisał:

Miałam telefon o Grzesia, a w zasadzie pani nie wiedziała o jakiego psiaka dzwoni, bo wypisała sobie dużo telefonów, zapytała czy mam szczeniaka, jak odpowiedziałam że nie to zapytała "a co?", więc mówię że psy dorosłe i w wielu miastach (bo robię ogłoszenia jeszcze dla podopiecznych koleżanki), no ale doszłyśmy że chodzi o Grzesia i pani pyta gdzie on dokładnie jest więc powiedziałam że w hotelu dla psów i zakończyła rozmowę... dziwne, ale nie zachęcała do rozmowy od początku;/.

A pan co pisał że przygarnie Grzesia już się nie odezwał.

Ważne, że zainteresowanie jest, to daje nadzieję:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Nesiowata napisał:

Bądź spokojny Grzesiu - w końcu zaczynają Cię zauważać. Twój ludź w końcu pokaże się i nie będzie  go przerażać odległośc czy jakaś tam wizyta. 

Też tak myślę :)  Dobrze, że zaczęli Grzesia zauważać. To dobry znak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...