Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

1 godzinę temu, Olena84 napisał:

DZIŚ MIJA 10 LAT OD KIEDY JESTEM NA DOGOMANII!!!

 

Wszystkiego dobrego z okazji "dogowych" urodzin:)

51 minut temu, rozi napisał:

Nic nie chcę mówić, ale mamy Tłusty Czwartek, ciekawe czy Grześ świętował.

 

Pączków chyba nie jadł?

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, rozi napisał:

U mnie minęło w styczniu.

Nic nie chcę mówić, ale mamy Tłusty Czwartek, ciekawe czy Grześ świętował.

 

Grześ jest na diecie, żadnych tłustych czwartków;)

10 godzin temu, Radek napisał:

Wszystkiego dobrego z okazji "dogowych" urodzin:)

Pączków chyba nie jadł?

dziękuję! Grześ lubi posprzątać miski po psiakach, mam nadzieje że na krzesła nie wchodzi i nie czyści z talerzów;)

2 godziny temu, Elisabeta napisał:

Zaglądam do Grzesia. happy.gif

Olenko, jeszcze wielu dobrych lat na Dogo.happy.gif 

oby oby;D

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

Dobrego dnia Grzesiu!

witamy!

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Olena84 napisał:

jakoś tak bez obramowań chyba;)

I bardziej kolorowo jest, bo nawet Ci, co nie mają fotki w awatarku dostali kolor.happy.gif I lajki ładniejsze. Tylko szkoda, że nie dostaliśmy ich więcej.... 

A Grześ już pewnie szykuje się powoli do spania... Pewnie jeszcze jedno wyjście i na ciepłe posłanko...happy.gif  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Olena84 napisał:

 znowu coś pozmieniali na dogo...

Ledwo się zdążyłem przyzwyczaić do poprzedniego wyglądu;)

4 godziny temu, Elisabeta napisał:

Tak. Ale nawet ładnie jest.

Najważniejsze, żeby wszystko działało:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jestem Grzesiu. happy.gif

29 minut temu, Nesiowata napisał:

A przy okazji - czy musicie się logować za każdym wejściem na dogo? To będzie męczące.

Nesiowata, nie mam z tym problemu, bo i tak zawsze przed wyjściem z Dogo się wylogowuję. Z innych miejsc w necie też. Jakoś tak mam... iconwink.gif

Dobrej soboty dla Was wszystkich. happy.gif

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Nesiowata napisał:

Dzień dobry Grzesiu. Trochę chłodno za drzwiami. Za to sucho i psiaki nie miały żadnych oporów z wyjściem.

A przy okazji - czy musicie się logować za każdym wejściem na dogo? To będzie męczące.

z logowaniem mam jak Elisabeta, martwi mnie że osoby które się nie logowały zapomniały hasła i będą miały problem z zalogowaniem. Tak sie stało przy tych wielkich zmianach chyba dwa lata temu:(

5 godzin temu, Elisabeta napisał:

Jestem Grzesiu. happy.gif

Nesiowata, nie mam z tym problemu, bo i tak zawsze przed wyjściem z Dogo się wylogowuję. Z innych miejsc w necie też. Jakoś tak mam... iconwink.gif

Dobrej soboty dla Was wszystkich. happy.gif

witam, miłego dnia! 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Nesiowata napisał:

Dzień dobry Grzesiu. Trochę chłodno za drzwiami. Za to sucho i psiaki nie miały żadnych oporów z wyjściem.

A przy okazji - czy musicie się logować za każdym wejściem na dogo? To będzie męczące.

Ja musiałam się zalogować tylko za pierwszym razem po zmianach. Teraz wchodzę już bez logowania, ale mam zaznaczoną funkcję - zapamiętaj mnie, czy coś takiego. W każdym razie ta strona wie, że ma mnie zalogować bez podawania hasła.

Dzięki tej funkcji nawet teraz, gdy musiałam się zalogować, strona wypełniła za mnie login i hasło.

Dla wszystkich Przyjaciół Grzesia

5a7eebf771661_namiepopoudnie.jpg.db677b272378052cc853db87435cffae.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Ja musiałam się zalogować tylko za pierwszym razem po zmianach. Teraz wchodzę już bez logowania, ale mam zaznaczoną funkcję - zapamiętaj mnie, czy coś takiego. W każdym razie ta strona wie, że ma mnie zalogować bez podawania hasła.

Dzięki tej funkcji nawet teraz, gdy musiałam się zalogować, strona wypełniła za mnie login i hasło.

Dla wszystkich Przyjaciół Grzesia

5a7eebf771661_namiepopoudnie.jpg.db677b272378052cc853db87435cffae.jpg

Ja też mam zaznaczoną pamięć hasła, ale dziś rano musiałam logować się na nowo. Na szczęście tym razem obyło się bez kłopotu z hasłem.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry w niedzielę. Moje psy zdążyły wyskoczyć na dwór i jakoś wcale nie spieszyły się z powrotem. Oczywiście - sąsiad przerzucił przez płot dla kur jedzenie swojego psa, które wczoraj nie zjadł a te zagłodzone diablątka od razu się za to zabrały. Jak je wołałam to każde przychodziło ze zmarznięta bryłka w pysku, obrażone że nie dość iż przerwałam im ucztę to jeszcze zabieram smakołyki z pyska. Przyzwycajenie to druga natura, zawsze tam muszą zajrzeć. I dla kur zazwyczaj nie nie zostaje. "Dobra" szkoła Miśka - on to wypatrzył.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...