Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

14 minut temu, Olena84 napisał:

Niestety psiaka można odebrać jutro do 15, w przyszłym tygodniu do 18 z przychodni gdzie psa dowiozą na naszą prośbę, w ten weekend nikt go nie wyda bo weterynarze nie pracują nie wiadomo co z przyszłym weekendem;/ fatalnie, popytam czy ktoś psiaka by odebrał w tygodniu bo ja nie zdążę;/

Trochę się komplikuje.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Olena84 napisał:

Niestety psiaka można odebrać jutro do 15, w przyszłym tygodniu do 18 z przychodni gdzie psa dowiozą na naszą prośbę, w ten weekend nikt go nie wyda bo weterynarze nie pracują nie wiadomo co z przyszłym weekendem;/ fatalnie, popytam czy ktoś psiaka by odebrał w tygodniu bo ja nie zdążę;/

Możemy odebrać jutro do 15.00. Szkoda żeby siedział w schronie. Możemy i w przyszłym tygodniu. Napisz swój tel. na priv. to ustalimy. a w ogóle gdzie jest Grześ, bo się pogubiłam?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Możemy odebrać jutro do 15.00. Szkoda żeby siedział w schronie. Możemy i w przyszłym tygodniu. Napisz swój tel. na priv. to ustalimy. a w ogóle gdzie jest Grześ, bo się pogubiłam?

Super by było. Do mnie Olena napisała pw, ale ja jutro nie dam rady do 15.00 - musiałabym brać urlop, a nie mogę jutro wziąć. 

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Zagrodowy pies polski napisał:

W tygodniu nie ma problemu, tylko gdzie jest Grze

 

14 minut temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Możemy odebrać jutro do 15.00. Szkoda żeby siedział w schronie. Możemy i w przyszłym tygodniu. Napisz swój tel. na priv. to ustalimy. a w ogóle gdzie jest Grześ, bo się pogubiłam?

Najlepiej jutro.

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Możemy odebrać jutro do 15.00. Szkoda żeby siedział w schronie. Możemy i w przyszłym tygodniu. Napisz swój tel. na priv. to ustalimy. a w ogóle gdzie jest Grześ, bo się pogubiłam?

Grześ jest w przechowalni w Kozienicach.

Link to comment
Share on other sites

Olena potwierdziła jutrzejszy wyjazd po Grzesia. Czyli to jest od nas do Kozienic, potem do hoteliku i powrót to ok. 270 km. Nie ma problemu. Będziemy mieli klatkę, swoją obróżkę i smycz na wszelki wypadek ale wydaje mi się, że trzeba go będzie wziąć na kolana. Olena poproś żeby go nie przekarmiali wieczorem i rano tylko dali mu pić. Nie wiadomo jak znosi podróż. O której godzinie możemy go odebrać? Najwygodniej byłoby około 11.00 w Kozienicach i około 14.00 w hoteliku. Wtedy powrót będzie jeszcze przed korkami, bo przejazd przez Wisłę to masakra.

Link to comment
Share on other sites

Już wszystko ustalone, jutro Zagrodowy Pies Polski pojedzie po Grzesia do tego przytuliska, odbierze go ok 11 i zawiezie do hotelu (pani prosiła po południu, po 12). Pani czeka na Grzesia. Prosiła o karmę i jakieś posłanko, ja spróbuje odwołać plany z niedzieli, moze uda sie je o tydzień przełożyć i zawieźć Grzesiowi (ale ja bym sobie z transportem Grzesia nie poradziła sama, bo on bardzo wystraszony, wiec i tak bym nie dała rady go zawieść:()

Link to comment
Share on other sites

Koszt będzie około 130 zł. Wpisz go jako moją jednorazową deklarację na Grzesia. On biedak nie ma pieniążków. Nie musisz mi nic zwracać. Zapakujemy go do klatki i nie będziemy robić postojów, żeby nie uciekł. Poza tym na wszelki wypadek przypnę mu adresatkę. W hoteliku będziemy po 12.00. Jeszcze zadzwonię z drogi do p. Renaty. Nie martw się, będzie dobrze.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Olena84 napisał:

Już wszystko ustalone, jutro Zagrodowy Pies Polski pojedzie po Grzesia do tego przytuliska, odbierze go ok 11 i zawiezie do hotelu (pani prosiła po południu, po 12). Pani czeka na Grzesia. Prosiła o karmę i jakieś posłanko, ja spróbuje odwołać plany z niedzieli, moze uda sie je o tydzień przełożyć i zawieźć Grzesiowi (ale ja bym sobie z transportem Grzesia nie poradziła sama, bo on bardzo wystraszony, wiec i tak bym nie dała rady go zawieść:()

Podaj adres przytuliska

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

Czułam a właściwie wiedziałam,że Mika pomoże w transporcie.I tak jest.

Mika bardzo,bardzo dziękuję nie tylko za Grzesia.

Bardzo mi miło, dziękuję:)   Najważniejsze, żeby Grześ znalazł się w hoteliku, nabrał zaufania do ludzi i znalazł dobry domek. Jutro go zobaczę i dam znać. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Bardzo mi miło, dziękuję:)   Najważniejsze, żeby Grześ znalazł się w hoteliku, nabrał zaufania do ludzi i znalazł dobry domek. Jutro go zobaczę i dam znać. 

Tak aby jak najszybciej znalazł się w hoteliku.Bardzo szkoda Grzesia,zresztą nie tylko Grzesia ale wszystkim bidom nie da się pomóc.Jest tych bid ogrom a tych co im pomagają garstka.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Koszt będzie około 130 zł. Wpisz go jako moją jednorazową deklarację na Grzesia. On biedak nie ma pieniążków. Nie musisz mi nic zwracać. Zapakujemy go do klatki i nie będziemy robić postojów, żeby nie uciekł. Poza tym na wszelki wypadek przypnę mu adresatkę. W hoteliku będziemy po 12.00. Jeszcze zadzwonię z drogi do p. Renaty. Nie martw się, będzie dobrze.

To duża deklaracja, zastanów sie czy na pewno nie chcesz wsparcia na transport;) ale dziekuję bardzo, to ogromna pomoc!

17 godzin temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Podaj adres przytuliska

poszło w smsie;)

17 godzin temu, Czarna Kafka napisał:

Dorzucę jednorazowo 30 zł

Bardzo dziekuję!!!

16 godzin temu, Radek napisał:

Do jutrzejszego popołudnia będę tu zaglądał z biciem serca. 

Będę dawała znać jak cos będę wiedzieć;)

16 godzin temu, Anula napisał:

Czułam a właściwie wiedziałam,że Mika pomoże w transporcie.I tak jest.

Mika bardzo,bardzo dziękuję nie tylko za Grzesia.

ja także!

10 godzin temu, bakusiowa napisał:

Deklaracja dla Grzesia poszła.

Dziękuję!!!

9 godzin temu, agat21 napisał:

Wspaniałe wieści :) Zagrodowy pies polski - jesteś jutrzejszym dobrym duchem tego psiaczka :) 

Olena, kapnę jutro grosik, konto to samo, co dla Murzynka? 

tak, dziekuję!!!

36 minut temu, janka@ napisał:

a ja czekam na nr konta

już wysyłam! Przepraszam ale wróciłam późno i obudziłam się po 24 w ubraniu;/ już wysyłam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...