Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

Czas leci już mamy czwartek. Trochę mokry, ale jest nawet dość ciepło. Tyle, że moje psy już poczuły wilgoć w powietrzu i niespecjalnie podoba im się wyjście z domu. Chyba czekają na zmianę pogody. Tylko nie wiem, czy się nie przelicza, bo zapowiadają jeszcze do kompletu opady. 

Brykaj Grzesiu i ciesz się zdrowiem.

Link to comment
Share on other sites

Witaj Czarnulku w sobotę. Wprawdzie jeszcze wcześnie, ale  akurat zaczął lać deszcz i poszłam sprawdzić co się dzieje. Ciepło to nawet jest, ale mam nadzieję, że ta ulewa szybko przejdzie. Zaraz k≤ład≥e się z powrotem spać.

Trzymaj się zdrowo księciuniu, może później pogoda będzie bardziej sprzyjająca aktywności na świeżym powietrzu?

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Murka napisał:

Coś dla fanów Grzesia:)

 

Diabli nadali - lajków nie ma. Grześ fantastyczny! I na takie cudo nikt nie zwraca  uwagi? Bardzo to źle świadczy o ludziach.

Trzymaj tak dalej Czarnulku, w końcu ktoś musi otworzyć oczy! No i oczywiście serce.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

Diabli nadali - lajków nie ma. Grześ fantastyczny! I na takie cudo nikt nie zwraca  uwagi? Bardzo to źle świadczy o ludziach.

Trzymaj tak dalej Czarnulku, w końcu ktoś musi otworzyć oczy! No i oczywiście serce.

Większość ludzi chce pieski w typie rasy, młode.

A Grzesiu jest cudny, taki słodziak kochany.

Trzymam kciuki, by kogoś wreszcie zauroczył

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Chciałam wczoraj przyjść z niespodzianką, ponieważ pomyślałam, że może dorobię jeszcze jedno ogłoszenie. Zrobiłam co trzeba, opis umodziłam i z lenistwa/zmęczenia nie zapisałam go nigdzie indziej... ależ byłam zadowolona z niego! Kliknęłam "zapisz ogłoszenie" iiii.... olx zwariował. Błąd i błąd. I ogłoszenie przepadło. Ależ byłam zła! Specjalnie przeciągałam się z wieczornym kładzeniem, bo chciałam skończyć opis. Dorwała mnie późna noc (rano pobudka), a ogłoszenie przepadło w czeluściach internetu :( Dzisiaj usiadłam więc do ogłoszenia znowu. Próbowałam odtworzyć opis... ale nie wyszło. Za długo, za mało "lotnie". No trudno, nic lepszego nie wymyślę. Musicie wybaczyć.
Nowe ogłoszenie dałam na Bydgoszcz (znam rewelacyjną wizytatorką stamtąd), klik - na razie jednak czeka na akceptację moderatora.
Na potrzeby ogłoszenia przechciłam Grzesia na Lesia (żeby moderator się nie przyczepił, a i było bliskobrzmiące imię do Grzesia). Pokażę więc Wam opis:


TYTUŁ: Nieduży, niestary i niepozorny - fanastyczny kundelek dla każdego!

Bądźmy szczerzy: na pierwszy rzut oka Lesio to zwyczajny burek podwórkowy niczym niewyróżniający się od innych kundelków. A takim psom jak on jest ciężko kogoś zachwycić w internecie i znaleźć dom. Nic więc dziwnego, że Lesia nikt nie chce nawet poznać, bo psów barwy ciemnej czekolady i proporcjach kundelkowych jest na pęczki. A jednak warto. Bo tak samo jak Lesio ma nienachalny wygląd, tak i jego charakter jest typowo kundelkowy, IDEAŁ! 

To przemądry, nienachalny w obyciu, bezproblemowy i ciepły pies, który zyskuje przy poznaniu. Zaskakuje swoją łagodnością i wyczuciem, i wie co robić, żeby zadawalać opiekuna, a nie mu się naprzykrzać. Jeżeli więc szukasz bezproblemowego psiego kumpla na dobre i na złe, który będzie Twoją dumą to Lesio jest dla Ciebie. Oczywiście nie od razu rzuci Ci się w ramiona ani nie będzie rozdawał całusów na prawo i lewo obcym, bo Lesio ma rezerwuje swoje wielkie serduszko pełne miłości tylko swojej rodzinie, czyli osobom, którym zaufa i pokocha. Jednak jak już pokocha to już koniec! Wpadłeś całkiem i jestem największym szczęściarzem z powodu adopcji Lesia.

Lesio nie sprawa żadnych problemów i nie ma wygórowanych wymagań. W końcu słynie ze spokoju i zrównoważenia, nie dla niego sianie spustoszenia. W domu grzecznie leży na swoim kocyku i nie niszczy nic, nie brudzi... Na dworze chętnie potowarzyszy człowiekowi: a to poopala się na słońcu, a to wytarza się w trawce. Nie myśl jednak, że Lesio jest psem flegmatycznym! Co to to nie! Lubi bawić się z piłeczką, szaleć z innymi psami, rozweselać wszystkich członków rodziny oraz przychodzić na przytulasy, ale ma zwyczaj być idealnym domownikiem. Tak mocno idealnym, że sprawdzi się zarówno w domu z dziećmi, jak i kotami czy psami. Lesio po prostu ma to w genach! BYĆ IDEAŁEM.

Jeżeli więc szukasz najwierniejszego kumpla na lata to przygarnij niepozornego Lesia, zyskasz coś więcej niż tylko psa.

Lesio jest małej-średniej wielkości (do połowy łyki), waży niecałe 15kg, ma około 6lat. Całe życie spędził jako nikomu niepotrzebny kundelek, a zasługuje na coś więcej niż na miano "bezdomnego". Nie zostanie wydany do budy, szuka wyłącznie domowych warunków.
Lesio jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany. Do domu pojedzie z książeczką zdrowia. Przebywa w hoteliku w woj. lubelskim, ale pomożemy z transportem, jeżeli to miałoby być przeszkodzą do adopcji. 

Prosimy o kontakt telefoniczny - ogłoszenie jest wrzucone grzecznościowo.

TELEFON: 
503 XXX XXX (Kasia)



=======================
Z kolei starsze ogłoszenie znowu przeniosłam na inne miasto. Tym razem pofrunęło na Łódź, klik

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.09.2019 o 23:15, Murka napisał:

Coś dla fanów Grzesia:)

 

Nono... coraz lepsze te filmiki :) Świetny dobór muzyki do filmiku, naprawdę wyszło ekstra. Szkoda, że nie można dodawać filmików do ogłoszeń na olx, ale może ktoś pokaże na fb?

W opisie do filmu dodałabym chociaż namiary kontaktowe albo link do olx któregoś, aby zaineresowani mogli się jakoś skontaktować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...