Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

Witaj Grzesiu w pochmurną, zimną i trochę wilgotną niedzielę. Coś tam w nocy pokropiło. Ale zimno jest naprawdę. Wypadnie znowu wyciągnąć cieplejsze kurtki. Jednak sprawdzają się prognozy i trzeba poczekać na ciepełko.

Trzymaj Grzesiu fason i baw się dobrze. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.04.2019 o 16:00, elik napisał:

Doślę 10 złociszków od Agnieszki, bo tylko tyle zostało z Jej kwietniowego wsparcia i dorzucę drugą dyszkę od siebie.

Olenko, jak dyszki dotrą na konto Grzesia, to obie zapisz proszę na mnie. Dotację Agnieszki rozdałam co do grosika, a wydawało mi się, że została dyszka :)

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, Olena84 napisał:

Dziękuję za wpłatę:

- elik - 10zł - 29.04

- p. Agnieszka od elik - 10zł - 29.04

- Radek - 10zł - 05.05

 

11 godzin temu, elik napisał:

Olenko, jak dyszki dotrą na konto Grzesia, to obie zapisz proszę na mnie. Dotację Agnieszki rozdałam co do grosika, a wydawało mi się, że została dyszka :)

Olenko udało Ci się przeoczyć mój post :)

Link to comment
Share on other sites

Dobrego dnia księciuniu. U mnie, niestety, nadal suchego i bez widoku na deszcz.

Zabieraj się w końcu za robotę i sam znajdź dom, bo wszystko zawodzi. Tyle, że Ty chyba zrobiłeś się za leniwy aby popracować na d własnym losem. Jest Ci dobrze i nie masz ochoty na zmiany.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

Dobrego dnia księciuniu. U mnie, niestety, nadal suchego i bez widoku na deszcz.

Zabieraj się w końcu za robotę i sam znajdź dom, bo wszystko zawodzi. Tyle, że Ty chyba zrobiłeś się za leniwy aby popracować na d własnym losem. Jest Ci dobrze i nie masz ochoty na zmiany.

Ale deszcz był w niedzielę chyba? Pare kropli ;/

2 godziny temu, Radek napisał:

Grześ się zasiedział. 

Niestety i ma -20 groszy na koncie, jakiś dramat:(

Dzis odnawiam ogłoszenia z nowymi zdjęciami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...