Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

1 minutę temu, Olena84 napisał:

ja musiałam samochód porzucić i wracać na pieszo a rano szukałam w krzakach tablicy :(

Tablica nóg dostała?

Witaj Grzesiu, ja mam daleko do warszawskich ulic i Wisły więc w domu raczej nic mi nie

 grozi z powodu powodzi (tfu, tfu - tylko nie oberwanie chmury na tym terenie). 

Link to comment
Share on other sites

Witam Czarnulka w słoneczny poranek (choć wczesnym rankiem słychać było gdzieś z daleka pomruki burzy). Pewnie jednak burze dziś nas nie miną , lubelskie też w tym obszarze. Tak więc Grzesiu - dopóki można - dokazuj z kumplami, później może to być co nieco utrudnione.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Radek napisał:

Też mnie to zaintrygowało.

jak płynęłam samochodem to widocznie wtedy odpadła, na szczęście następnego dnia udało się znaleźć w krzakach. A czytałam gdzieś że po wcześniejszych ulewach 50 tablic zostało znalezione, więc widocznie tablice rejestracyjne nie są bezpieczne w czasie pływania samochodem ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Olena84 napisał:

jak płynęłam samochodem to widocznie wtedy odpadła, na szczęście następnego dnia udało się znaleźć w krzakach. A czytałam gdzieś że po wcześniejszych ulewach 50 tablic zostało znalezione, więc widocznie tablice rejestracyjne nie są bezpieczne w czasie pływania samochodem ;)

No to niezłe mieliście atrakcje:) 

U nas na szczęście ulewy i burze nie narobiły żadnych szkód. Co ciekawe Grześ wraz z Dżekim już się nie boją tak bardzo burzy jak kiedyś. Wcześniej jak nie zdążyłam ich zgarnąć do domu, to nawet jak gdzieś daleko zagrzmiało to musiałam ich szukać po garażach ze sprzętem rolniczym, często sprowadzałam je cała przemoczona. A teraz nie ma takiego problemu, zawołane biegną razem z resztą psiaków:)

 

30 czerwca robiłam odrobaczanie i Fiprexowanie psiaków, więc dla Grzesia do kosztów za czerwiec trzeba doliczyć 15 zł.

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Murka napisał:

No to niezłe mieliście atrakcje:) 

U nas na szczęście ulewy i burze nie narobiły żadnych szkód. Co ciekawe Grześ wraz z Dżekim już się nie boją tak bardzo burzy jak kiedyś. Wcześniej jak nie zdążyłam ich zgarnąć do domu, to nawet jak gdzieś daleko zagrzmiało to musiałam ich szukać po garażach ze sprzętem rolniczym, często sprowadzałam je cała przemoczona. A teraz nie ma takiego problemu, zawołane biegną razem z resztą psiaków:)

 

30 czerwca robiłam odrobaczanie i Fiprexowanie psiaków, więc dla Grzesia do kosztów za czerwiec trzeba doliczyć 15 zł.

O to super, że Grześ się coraz bardziej przełamuję. Czekam aż napiszesz że przychodzi sam na głaski:(

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Mam nadzieję, że faktycznie to pokonywanie strachu, a nie coraz gorszy słuch. 

Też o tym pomyślałam, ale Grześ reaguje na wszelkie dźwięki, na wołanie także.

Myślę, że może mieć tu znaczenie to, że ostatnio jest bardzo dużo burz i psiaki się po prostu przyzwyczajają. 

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Murka napisał:

Też o tym pomyślałam, ale Grześ reaguje na wszelkie dźwięki, na wołanie także.

Myślę, że może mieć tu znaczenie to, że ostatnio jest bardzo dużo burz i psiaki się po prostu przyzwyczajają. 

Grześ cały czas mi się wydaje bardzo młody, jakoś na 5

Dnia 3.07.2020 o 10:58, Tyś(ka) napisał:

Mam nadzieję, że faktycznie to pokonywanie strachu, a nie coraz gorszy słuch. 

Oby nie:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.07.2020 o 07:58, Nesiowata napisał:

Zaglądam do Czarnulka w niedzielny poranek z życzeniami zdrowia i świetnej zabawy z wszystkimi kumplami.

Ja leżałam cały dzien, bo zmiana pogody była, ledwo żyłam :(

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

Witam księciunia w poniedziałkowy ranek. Bardzo ładny ranek. Tyle, że pewnie znów będzie gorąco. A mnie czeka wyjazd. Niestety - nie mogę odłożyć go na zaś.

Pamiętajcie że będziemy narzekać w zime na zimno to cieszmy się z gorąca ;)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...