Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

Dnia 20.05.2020 o 11:43, Olena84 napisał:

Elu za maj? Bo jest wpisana z 14.05;) niestety post z wpłatami wygląda jak wygląda ale tylko tak udało się zapisać:( mogłam tutaj na wątku nie wpisać, choć staram się zawsze wpisywac ale może jak mi w końcu w rozliczenie wszystko zapisało to tak się wzruszyłam że zapomniałam;)))

No właśnie ten post z rozliczeniami jest czytelny może tylko dla nas dogomaniaków :( 

Zawsze pisałaś w bieżących postach, a nie ma takiego dlatego zapytałam. Niezręcznie  jest mi upominać się o potwierdzenia wpłaty i gdyby to była moja wpłata nie dociekałabym. Jednak to nie moje pieniądze, jak wiesz, a w takich przypadkach jestem wyjątkowo dokładna.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.05.2020 o 11:30, elik napisał:

No właśnie ten post z rozliczeniami jest czytelny może tylko dla nas dogomaniaków :( 

Zawsze pisałaś w bieżących postach, a nie ma takiego dlatego zapytałam. Niezręcznie  jest mi upominać się o potwierdzenia wpłaty i gdyby to była moja wpłata nie dociekałabym. Jednak to nie moje pieniądze, jak wiesz, a w takich przypadkach jestem wyjątkowo dokładna.

To chyba był ten dzień co się udało i już nie wpisałam tutaj, przepraszam. U mojego Misia nadal nic nie mogę edytować:(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Olena84 napisał:

To chyba był ten dzień co się udało i już nie wpisałam tutaj, przepraszam. U mojego Misia nadal nic nie mogę edytować:(

A możesz to napisać tu w bieżących postach, skoro w odpowiednim czasie nie napisałaś?

Naprawdę przykro mi, że muszę się dopraszać o coś, co wydaje mi się oczywiste.

Link to comment
Share on other sites

Witam Czarnulka w poniedziałkowy ranek. Tym razem  słoneczny, dość ciepły. A podobno ma padać w moich okolicach.

Grzesiu - korzystaj z darów pogody , baw się z kumplami i pokazuj ludziom wszędzie gdzie to tylko możliwe. A nuż?

Link to comment
Share on other sites

Bardzo bardzo dziękuję za majowe wpłaty na Grzesia:

- christo_fair - 20zł - 04.05

- LupusNord - 20zł - 05.05

- Radek - 10zł - 06.05

- Elisabeta - 60zł - 14.05

- p. Agnieszka od elik - 50zł - 14.05

- dorcia2 - 30zł - 15.05

- jankamałpa - 10zł - 20.05

Link to comment
Share on other sites

Burzy nie było, parę kropel wody spadło z nieba. A teraz zza chmur próbuje się wydobyć słońce.  I taka jest sprawdzalność prognoz pogody. Takie mamy życie.

Witam Grzesia rankiem i nadal do zabaw z kumplami zachęcam.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Bardzo dziękuję!!!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.05.2020 o 23:25, Radek napisał:

Na niektórych zdjęciach z ogłoszeń Grześ ma bardzo filozoficzny wyraz pycholka;)

Skoro ma filozoficzne podejście do życia to nic dziwnego, że czasem to okazuje.

Trzymaj się zdrowo księciuniu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...