Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

Dzisiaj bardzo fajna pani dzwoniła w sprawie Grzesia (z ogłoszenia, gdzie jego imię to Lesio), ale niestety odpada... w mieszkaniu są głośne bliźniaki 3-letnie, co prawda przyzwyczajone do psów, ale dla Grzesia byłby to ogromny stres. Poza tym to mieszkanie w centrum Łodzi + Państwo często podróżują samochodem i oczywiście chcieliby wszędzie zabierać psiaka. Bardzo fajna pani, chce dać dom jakiemuś starszemu psiakowi na ostatnie lata życia, ale zdaje sobie sprawę, że musi to być spokojny pies, któremu nie będą przeszkadzać głośne dzieciaki. Bardzo żałowała, że Grześ się nie nadaje.

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Murka napisał:

Dzisiaj bardzo fajna pani dzwoniła w sprawie Grzesia (z ogłoszenia, gdzie jego imię to Lesio), ale niestety odpada... w mieszkaniu są głośne bliźniaki 3-letnie, co prawda przyzwyczajone do psów, ale dla Grzesia byłby to ogromny stres. Poza tym to mieszkanie w centrum Łodzi + Państwo często podróżują samochodem i oczywiście chcieliby wszędzie zabierać psiaka. Bardzo fajna pani, chce dać dom jakiemuś starszemu psiakowi na ostatnie lata życia, ale zdaje sobie sprawę, że musi to być spokojny pies, któremu nie będą przeszkadzać głośne dzieciaki. Bardzo żałowała, że Grześ się nie nadaje.

No tak, Grześ by sie tam wykończył:( ale te głośne bliźniaki martwią mnie jakoś do każdego psa:(

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Olena84 napisał:

No tak, Grześ by sie tam wykończył:( ale te głośne bliźniaki martwią mnie jakoś do każdego psa:(

Tak Olasiu tak 

 absolutnie nie mozna narazac zadnej istotki

niechaj pani ze skarbenkami poczeka jak beda wieksze 

                  podrosna i wtedy 

pozdrawiam lapenki

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.05.2020 o 14:41, Tyś(ka) napisał:

Ojej, szkoda. A nie masz, Murko innego pieska który by pasował do rodziny?

 

Dnia 14.05.2020 o 08:52, Olena84 napisał:

No tak, Grześ by sie tam wykończył:( ale te głośne bliźniaki martwią mnie jakoś do każdego psa:(

 

No właśnie nie widzę tam żadnego psa od nas... Pani ma dobre intencje, ale chyba powinna poczekać ze 2-3 lata co najmniej.

Link to comment
Share on other sites

Melduję się z rana aby Olena nie musiała się martwić. 

Witaj Grzesiu w poniedziałkowy poranek. Niby trochę pochmurny choć w miarę ciepły. Warto z tego korzystać Czarnulku, kumple tez pewnie będą chcieli korzystać z dobrodziejstw aurowych.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, jankamałpa napisał:

Poszła stała za maj.

A czy wpłata od "mojej" Agnieszki jeszcze nie dotarła, czy może przeoczyłam informację o tym?  Mogło się tak zdarzyć, to przepraszam za gapiostwo  :)

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, elik napisał:

A czy wpłata od "mojej" Agnieszki jeszcze nie dotarła, czy może przeoczyłam informację o tym?  Mogło się tak zdarzyć, to przepraszam za gapiostwo  :)

Elu za maj? Bo jest wpisana z 14.05;) niestety post z wpłatami wygląda jak wygląda ale tylko tak udało się zapisać:( mogłam tutaj na wątku nie wpisać, choć staram się zawsze wpisywac ale może jak mi w końcu w rozliczenie wszystko zapisało to tak się wzruszyłam że zapomniałam;)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...