Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

6 godzin temu, Radek napisał:

Koniec izolacji przydałby się bardzo.

Na to trzeba będzie poczekać, tylko nie wiadomo jak długo.Tak więc przed Grzesiem jeszcze dość długie oczekiwanie. Jedno dobre, że on o tym nie wie, może wieść spokojne psie życie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

No i niestety państwo Grzesia już nie chcą:(

Napisałam do nich wczoraj maila, tak po prostu, bo też nie bardzo wiedziałam, jak zapytać o to czy nadal na niego czekają i chcą go adoptować, skoro sytuacja w kraju coraz gorsza. Pan odpisał, że własnie mieli dzwonić ... ale przemyśleli, i jednak nie dadzą sobie rady z psem lękliwym. Więc dobrze się stało że Grześ do nich nie pojechał bo wróciłby z powrotem do hotelu... a jak rozmawiałam z Murką jeszcze, to on bardzo przeżywa każdą zmianę, nawet sprzątanie to dla niego sytuacja niekomfortowa, on ma ustalony porządek dnia i swoje miejsca i jak coś nagle się przestawi to widać po nim że czuje się z tym źle, nawet jak coś przy nim upadnie jest w stanie popuścić:(... aż nie wiedziałam że on jest aż tak delikatny:( także Grześ to psiak dla osoby z doświadczeniem na pewno, z psem towarzyszem, ponieważ Grześ jak np zostaje na ogrodzie sam też źle się z tym czuje, dopiero z kolegami na podwórku czuje się najlepiej, noi ogród. Państwo chcieli go głównie przez wzgląd na kota, teraz jak sobie o tym myślę, to wiem, że to zdecydowanie za mało. Trochę mi szkoda, ale nic by z tego nie wyszło a dodatkowo naraziłabym go na stres, a jak widać byłby bardzo duży, nie wiadomo dodatkowo czy by nie uciekł tam, i to byłby dramat. 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bardzo za wpłaty!!!:

- jankamałpa - 10zł - 06.04

- dorcia2 - 60zł - III, IV - 07.04

- mama Oleny84 - 100zł - IV, V - 10.04

- p.Agnieszka od elik - 50zł - 14.04

 

Nie mogę edytować pierwszych postów, mam nadzieję że to tylko przejściowe:(

 

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Olena84 napisał:

Teraz nie mogę cytować:(

Tysiu, Grześ może mieć teraz i 7 i 11, takie różne wartości podawali wcześniej weci. Dziekuję też za ogłoszenia!

Zagrodowy pies polski - bardzo dziekuję!!!

Olasiu nic sie nie da edytwoac od wczoraju 

 malo co napisac 

 cytowac nic 

 co sie dzieje znow jakie ,,naprawy,, chyba ....

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.04.2020 o 06:58, Nesiowata napisał:

Hej Czarnulku  - kolejny słoneczny dzień przed nami. I tylko deszczu brakuje do pełnego szczęścia.

Ale podobno nie można mieć wszystkiego jednocześnie.  Trzymaj się zdrowo Grzesiu i pokazuj czasem. 

 

Dnia 21.04.2020 o 09:42, Radek napisał:

Teraz słucham w radiowej Jedynce audycji o suszy w Polsce. Jest dramat.

 

Dnia 21.04.2020 o 09:45, Nadziejka napisał:

dramat

wszedzie 

 musimy wierzyc 

musimy trwac

A dzis jak czytałam o tych pożarach w polskim lesie, ponad 3 tysiące hektarów już spalone, zwierząt szkoda bardzo, tak lasy wycinali, teraz ogień je zabiera, a nie wiadomo czy ktos traw nie wypalał albo niedopałka nie zostawił... jak czytałam o ptaku który ochraniał gniazdo przed ogniem i spłonął żywcem to aż łzy lecą...

Dnia 20.04.2020 o 07:53, Nadziejka napisał:

Olasiu nic sie nie da edytwoac od wczoraju 

 malo co napisac 

 cytowac nic 

 co sie dzieje znow jakie ,,naprawy,, chyba ....

może już niedługo się naprawi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...