Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

1 godzinę temu, Olena84 napisał:

Rozmawiałam wczoraj z Murką, Grześ super, macha ogonkiem, jest grzeczny, z psiakami ideał, gości wita pod krzakiem;) ale jak sobie pojadą wyskakuje i nadal wesoły. Jedynie to boi się wyciągniętej do niego ręki, zwłaszcza na podwórku. Martwie się, czy znajdzie się dobry, cierpliwy domek...

A może on jeszcze za krótko jest u Murków... Może musi się oswoić i bardziej zaufać...

Wierzę w Grzegorza, Olenko.  0059.gif

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Elisabeta napisał:

Czy Wy też dostajecie jakieś dziwne smsy, jak nie odezwiecie się u Grzesia rano? chytryke.gif

Ja jeszcze nie, ale na wszelki wypadek, żeby nie dostać już się odzywam :) Ostatnio jestem tak zajęta bazarkiem, że nie mam czasu nawet na "woje" wątki :(

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Elisabeta napisał:

Czy Wy też dostajecie jakieś dziwne smsy, jak nie odezwiecie się u Grzesia rano? chytryke.gif

Dzień dobry, Grzesiu. happy.gif Spokojnego piątku Wszystkim.

No nie .... napisałam do Elisabety delikatnego smsa z rana czy wszystko ok bo miała bywac co rano u Grzesia i proszę jak zostałam potraktowana 2placz.gif

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

To Grześ zna się na telefonach? No, no...

Robi postępy więc nigdy nie wiadomo czym nas Grześ zaskoczy

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

U mnie ma być dzisiaj 30 stopni  1020028921_gifupa.gif.806251aba7d9e30ad8e0b68c7961a7a5.gif  Jak to przetrwać?  A te biedactwa w koszmarnych schronach :( :( :( Żeby ci, którzy ich porzucili tak samo cierpieli w upały i mrozy. Przynajmniej to niech poczują, nie mówiąc o całej reszcie nieszczęść :(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Radek napisał:

Już się zrobiło mniej możliwie. 

Nawet w domu przy wiatraku jest cięzko:(

35 minut temu, elik napisał:

U mnie ma być dzisiaj 30 stopni  1020028921_gifupa.gif.806251aba7d9e30ad8e0b68c7961a7a5.gif  Jak to przetrwać?  A te biedactwa w koszmarnych schronach :( :( :( Żeby ci, którzy ich porzucili tak samo cierpieli w upały i mrozy. Przynajmniej to niech poczują, nie mówiąc o całej reszcie nieszczęść :(

Oby to było tylko pare dni i ochłodzenie do 20 stopni...

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Murka napisał:

A ja korzystam i maluję co się da, wszystko pięknie wysycha. Np. drzwi wejściowe już nie są obdrapane (cieszę się chwilą:) ).

Podziwiam, ja dyszę i na dworze i w domu

16 godzin temu, Elisabeta napisał:

To mi się podoba. happy.gif

i tak Murka zawstydziła nas wszystkich narzekających u Grzesia na upały...happy.gif 

narzekamy dalej:(

7 godzin temu, Nesiowata napisał:

Niestety -  w nocy chłodu nie było. 

Witaj Grzesiu - trzymaj się blisko drzew i krzaków.

dramat z tym upałem, a raczej z tym brakiem wiatru, bo temperatura nie jest aż taka maksymalna, ale to że powietrze stoi i nie ma czym oddychać:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...