Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

Witaj Czarnulku w wietrzną sobotę - pogoda ani wiosenna ani zimowa. W lepszych przerwach można nawet spokojnie wyskoczyć na świeże powietrze  (byle nie za długo). Ale chyba jednak najlepszym rozwiązaniem jest ciepła miejscówka w domu.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie jest domek chętny na Grzesia. Państwo lat ok 65, mieszkają w Łomiankach na stałe, ale większą część roku spędzają w drugim domu na Kaszubach. Mają kota i chcieli mieć psa, który tego kota zaakceptuje., a jednocześnie nie młodego psa żeby ich nie przeżył. Maja też córkę i chyba wnuki, którzy maja psa ale z nim nie mieszkają. Rozmawiałam z Państwem przez wattsupa wideo i Pan mi pokazał cały dom i ogrodzenie i bramę, z którego pies nie ucieknie. Z racji wirusa wizyta i adopcja nie jest w tej chwili możliwa, ale Państwo powiedzieli że poczekają na Grzesia. Nawet poprosili o numer konta by się dokładać. Mam jednak jak to w przypadku Grzesia obawy o ucieczkę, i to obojętnie kto zadzwoni zawsze się będę o to martwić, dodatkowo też Grześ jest spokojny jak ma towarzystwo psów, tu będzie tylko z kotem na dużej działce. Pan coś wspomniał, że fajnie będzie z psem na spacery chodzić, z Grzesiem to nie wykonalne, za posesją ani na posesji bo to dla niego stres. Ja wiem, że powinnam się cieszyć ale martwię  się jak cholera. I tak jest miesiąc do zastanowienia się. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...