Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

Czy pan ma doświadczenie w opiece nad takimi psiakami jak Grześ, tzn. wycofanymi? Czy jest gotowy na odpuszczenie spacerów?

Według mnie brak psów nie skreśla domku, bo Grześ i tak trzyma się na uboczu (z tego co pamiętam), natomiast zastanawiam się czy Państwo nie będą czuć żalu, że Grzesio nie jest chętny na spacerki.

Może pan mógłby odwiedzić Grzesia w hoteliku? - to byłoby najlepsze dla niego, gdyby rodzina sama po niego przyjechała. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Czy pan ma doświadczenie w opiece nad takimi psiakami jak Grześ, tzn. wycofanymi? Czy jest gotowy na odpuszczenie spacerów?

Według mnie brak psów nie skreśla domku, bo Grześ i tak trzyma się na uboczu (z tego co pamiętam), natomiast zastanawiam się czy Państwo nie będą czuć żalu, że Grzesio nie jest chętny na spacerki.

Może pan mógłby odwiedzić Grzesia w hoteliku? - to byłoby najlepsze dla niego, gdyby rodzina sama po niego przyjechała. 

 

Doświadczenia z takimi psami nie mają, ale mieli psy przez 30 lat, ostatnia sunia znaleziona w lesie, jakieś czas temu odeszła ze starości i była bardzo związana z kotem, więc myślę że ten kot może pomóc Grzesiowi. Napiszę Państwu w mailu jeszcze jeśli chodzi o spacery. Ja wiem, ze czasem pies jak jest sam na sam z nowymi właścicielami może się przełamuje, ale myslę że to nie w wypadku Grzesia. Też nie wiem, co Państwo o tym myślą, może wierzą że Grześ się jednak otworzy, sami w sumie nie wiemy co Grześ zrobi jak zobaczy  że nic mu nie grozi w nowym miejscu. 

Państwo są chętni odwiedzić go w hotelu, no ale niestety nie na tą chwilę, akurat mamy mieć teraz ten tydzień czy dwa najcięższe w tej epidemii i nie chce narażać Murki i jej rodziny, ani też Państwa, bo są to jednak ludzie po 60. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Olena84 napisał:

Doświadczenia z takimi psami nie mają, ale mieli psy przez 30 lat, ostatnia sunia znaleziona w lesie, jakieś czas temu odeszła ze starości i była bardzo związana z kotem, więc myślę że ten kot może pomóc Grzesiowi. Napiszę Państwu w mailu jeszcze jeśli chodzi o spacery. Ja wiem, ze czasem pies jak jest sam na sam z nowymi właścicielami może się przełamuje, ale myslę że to nie w wypadku Grzesia. Też nie wiem, co Państwo o tym myślą, może wierzą że Grześ się jednak otworzy, sami w sumie nie wiemy co Grześ zrobi jak zobaczy  że nic mu nie grozi w nowym miejscu. 

Państwo są chętni odwiedzić go w hotelu, no ale niestety nie na tą chwilę, akurat mamy mieć teraz ten tydzień czy dwa najcięższe w tej epidemii i nie chce narażać Murki i jej rodziny, ani też Państwa, bo są to jednak ludzie po 60. 

Trzymam sciskam ogromnie ogromnie 

wielka szansa na zycie nowe Grzesinkowe

i za Panstwa sciskam ogromnie 

 niechaj czekaja jeszcze tygodnie 

 na odwiedzinki u Grzesia 

 az cud cudem wszystko uspokoi i bedzie mozna normalnie zycZnalezione obrazy dla zapytania: gify tedi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Skoro Państwo chcą odwiedzić Grzesia to dałabym im szansę :) Trzymam kciuki za całokształt.

Właśnie pan zadzwonił i mówiłam mu o swoich obawach dotyczących spacerów, pan powiedział, że jeśli Grześ nie będzie chciał to nie będzie problemu, ma ogród dla siebie. Państwo powiedzieli że już nie mogą się doczekać Grzesia i zapraszają nawet nie zapowiedzianie, jak będę chciała go kiedyś odwiedzić. Kurcze, to chyba trzeba sie cieszyć ;)?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Olena84 napisał:

Właśnie pan zadzwonił i mówiłam mu o swoich obawach dotyczących spacerów, pan powiedział, że jeśli Grześ nie będzie chciał to nie będzie problemu, ma ogród dla siebie. Państwo powiedzieli że już nie mogą się doczekać Grzesia i zapraszają nawet nie zapowiedzianie, jak będę chciała go kiedyś odwiedzić. Kurcze, to chyba trzeba sie cieszyć ;)?

Znalezione obrazy dla zapytania: gify tedi szare

                                                                    Cud tacy Pnstwa cudem sa niezwyklym

 Olasiu az sie boimy radowac ale ale

scsiakmy ogromnie za panstwa i za wszystko 

 niecahaj czekaja jeszcze 

 badzcie calun czas w kontakcie 

 o rajuuus az bym z Toba Olasiu sie kiedys pislala na te odwiedznka przyszle ...

Link to comment
Share on other sites

Dobrze by było aby Murka się wypowiedziała na temat oferowanego domu.Murka zna najlepiej Grzesia.Państwo by mogli też skontaktować się z Murką aby poznać charakter Grzesia.

Trzymam kciuki,jak dla mnie to fajny domek tylko aby było szczelne ogrodzenie i ty i tam.Indywidualnie uczony powinien ładnie chodzić na smyczy w szelkach.

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że teraz taki kiepski czas, bo domek zapowiada się naprawdę dobrze. 

Niestety w naszej wsi są przypadki koronawirusa, jeden pan zmarł (trzeci przypadek śmiertelny w Polsce, mieszkał od nas 1 km), parę domów jest na kwarantannie. Siedzimy z psiakami i prawie się nie ruszamy z domu. Przyjmowanie gości z drugiego końca Polski to naprawdę kiepski pomysł w tym momencie. Trzeba jakoś przeczekać ten czas. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

Dobrze by było aby Murka się wypowiedziała na temat oferowanego domu.Murka zna najlepiej Grzesia.Państwo by mogli też skontaktować się z Murką aby poznać charakter Grzesia.

Trzymam kciuki,jak dla mnie to fajny domek tylko aby było szczelne ogrodzenie i ty i tam.Indywidualnie uczony powinien ładnie chodzić na smyczy w szelkach.

To samo miałam napisać.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Murka napisał:

P. Mieczysław wpłacił na moje konto 200 zł na poczet hotelowania Grzesia:)

 

Dnia 24.03.2020 o 11:21, Nesiowata napisał:

Trzymam kciuki Czarnulku za Twój domek  - oby okazał się na Twoją miarę. Obyś doczekał się wreszcie tego  co każdemu psu jest należne.

                             Znalezione obrazy dla zapytania: gify misie teddyZnalezione obrazy dla zapytania: gify misie teddy

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.03.2020 o 10:56, Nadziejka napisał:

Znalezione obrazy dla zapytania: gify tedi szare

                                                                    Cud tacy Pnstwa cudem sa niezwyklym

 Olasiu az sie boimy radowac ale ale

scsiakmy ogromnie za panstwa i za wszystko 

 niecahaj czekaja jeszcze 

 badzcie calun czas w kontakcie 

 o rajuuus az bym z Toba Olasiu sie kiedys pislala na te odwiedznka przyszle ...

Może kiedyś uda się spotkać na kawie u Grzesia hehe

Dnia 23.03.2020 o 11:59, Nesiowata napisał:

Byłby to najwspanialszy prezent dla Czarnulka od zajączka. Spokojny dom. Tego akurat księciunio potrzebuje. 

Trzymaj się księciuniu, a może?

Czekamy, co robić, ale zdrowie i bezpieczeństwo najważniejsze, to też pokaże czy Państwo są pewni co do adopcji

Dnia 23.03.2020 o 13:38, Anula napisał:

Dobrze by było aby Murka się wypowiedziała na temat oferowanego domu.Murka zna najlepiej Grzesia.Państwo by mogli też skontaktować się z Murką aby poznać charakter Grzesia.

Trzymam kciuki,jak dla mnie to fajny domek tylko aby było szczelne ogrodzenie i ty i tam.Indywidualnie uczony powinien ładnie chodzić na smyczy w szelkach.

Ogrodzenie z tego co widziałam szczelne, ja to sie zawsze martwię, czy ktoś z domowników zapomni np zamknąć furtkę, ale Murka mowiła że Grześ bardzo sie pilnuje domu, to daje nadzieje

Dnia 23.03.2020 o 14:04, Murka napisał:

Szkoda, że teraz taki kiepski czas, bo domek zapowiada się naprawdę dobrze. 

Niestety w naszej wsi są przypadki koronawirusa, jeden pan zmarł (trzeci przypadek śmiertelny w Polsce, mieszkał od nas 1 km), parę domów jest na kwarantannie. Siedzimy z psiakami i prawie się nie ruszamy z domu. Przyjmowanie gości z drugiego końca Polski to naprawdę kiepski pomysł w tym momencie. Trzeba jakoś przeczekać ten czas. 

Spokojnie, zdrowie najważniejsze, trzeba czekać. 

Dnia 23.03.2020 o 19:36, agat21 napisał:

Wielkie kciuki! Myślę, że to może być bardzo fajny dom dla Grzesia. Tylko kwestia przeczekania tego chorego czasu. Ale starsi państwo nie są w gorącej wodzie kąpani, więc pewnie ochota im na piesia nie przejdzie :)

Dziekuje za kciuki!

20 godzin temu, Murka napisał:

P. Mieczysław wpłacił na moje konto 200 zł na poczet hotelowania Grzesia:)

wow, bardzo dziękujemy

20 godzin temu, Nesiowata napisał:

Zapowiada się dobrze - Olena będzie miała o czym myśleć.

Myślę i myślę :(

18 godzin temu, bakusiowa napisał:

Całkiem poważnie się zapowiada.

oby tak było

4 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Wow, pięknie :) Czyli myślą bardzo poważnie o Grzesiu, fajnie!

Cieszymy się.

A jutro Blekuś idzie na swoje, także i tu trzymajmy kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...