Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

Grzesiu zaginął 😞

info z fb:

"Szukamy Grzesia !
Grzesiu to 10 letni piesek z trudna przeszłością, aczkolwiek od 14 miesięcy w najwspanialszym domu na świecie. Przestraszony spadającym przedmiotem zbiegł z działki w Bozenkowie. Miał na sobie niebieskie szelki lecz mógł się z nich wyswobodzic. Grzesiu jest płochliwy, może być wszędzie. Proszę o udostępnienia. Zrozpaczona właścicielka czeka".

 

288877687_4779886168779862_3952639757458486289_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=dRjKzPdLVfYAX-m6TX8&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=00_AT97pPUz1REPZ_y1fWhflAg2z5l9nQeQsupaH92I46LcRg&oe=62BAC6D9

Link to comment
Share on other sites

Pani napisała do mnie po północy, Grześ zaginął rano 21.06, przestraszył się i uciekł z działki w Bożenkowie, nie ze swojego domu. To jest 25km od domu. Myślę że będzie biegł w stronę domu czyli Bydgoszcz Szwederowo.

Pani kompletnie załamana, obwinia siebie, nawet napisała, że nie jest w stanie jeść, bo Grześ nie je. Grześ był dobrze zabezpieczony, ale może wyjść z szelek. Pani szuka go całą dobę z dziećmi i zaangażowanymi psiarzami, miejscowość oplakatowana, , schronisko i gmina powiadomione. Wczoraj jak się dowiedziałam zamieściłam post na facebooku i na grupach, które znam i może ktoś pomoże i udostępni. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Olena84 changed the title to >>> GRZEŚ UCIEKŁ Z DZIAŁKI - BYDGOSZCZ BOŻENKOWO, MOŻE KIEROWAĆ SIĘ DO SZWEDEROWA <<< Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
  • Olena84 changed the title to >>> GRZEŚ JUŻ BEZPIECZNY!!! << Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Dnia 24.06.2022 o 13:26, Tyśka) napisał:

Kamień z serca.

Kamień z serca i to jeszcze jak. 

Kiedy wczoraj przeczytałam o Grzesiu na fb to pomyślałam, że być może kręci się w pobliżu cały czas pamiętając o przygodzie Grzesia w pierwszym hoteliku pod Otwockiem. Zwiał w trakcie wypakowywania po przyjeździe do hoteliku  i pomimo tego, że miejsce było całkowicie nieznane nie oddalał się tylko koczował w pobliżu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...