Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

A cóż to znaczy, że to TYLKO Ty? Grzesio z pewnością polubiłby Cię. Tylko potrzebowałby czasu :)

happy.gif Tysiu, napisałam w sensie, że Grzesiowi mogło się już znudzić to moje "dzień dobry" każdego ranka... Może ma nadzieję, że ktoś inny zajrzy do niego ok. 5.30... Na przykład Tyś(ka)... iconwink.gif Pocieszam się tym, że psy kochają codzienne grafiki i stałe rytuały. 

Link to comment
Share on other sites

Pięknej niedzieli Grzesiu. Widać, że zaczyna się robić jasno. Muszę dać śniadanie zwierzyńcowi, bo towarzystwo bardzo, bardzo zagłodzone zagląda mi w oczy, a przynajmniej stara się to robić). Za chwilę zaczną koncert, a trochę szkoda mi własnych uszu.

Link to comment
Share on other sites

A ja dzisiaj zbudziłam się o godz. 5-tej z minutami i coś mi się pokićkało, że dzisiaj jest poniedziałek. Pomyślałam, że wyprowadzę Kikunię zanim zacznę robić śniadanie. Szybciutko wstałam, poubierałam siebie i towarzystwo (zobaczyłam, że jest - 9 stopni)  i biegusiem na siusiu. Rzeczywiście Kikunia zrobiła koo zaraz po tym, jak wybiegłyśmy z klatki, a zaraz potem było siooo. Alfik też zrobił to i owo i oba psiaki (Masia zaspała) pociągnęły w stronę domu. Zrobiłam śniadanie i o godz. 6-tej budzę TZ-ta, a on zdziwiony pyta czemu w niedzielę budzę go tak wcześnie rano   5aae2ae8e72bf_miech1.jpg.caa3f1b10eed93b0bb2baebb1072f713.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nie mogę wejść do obserwowanych, zobaczyć innej strony niż tej na której jestem i nie mogę przejść do następnej strony w danej kategorii. 

Wysłałam Grzesiową obrożę w czwartek priorytetem, niestety z przyczyn rodzinnych nie mogłam jechać do Grzesia

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Olena84 napisał:

Nie mogę wejść do obserwowanych, zobaczyć innej strony niż tej na której jestem i nie mogę przejść do następnej strony w danej kategorii. 

 

U mnie jest to samo. Na ostatnią stronę mogę wejść z poczty klikając nie w link lecz w przejdź do postu.

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, elik napisał:

Przekażę, co b-b powiedziała na którymś wątku :)

W numer strony, na którą chcesz przejść, kliknij nie klawiszem myszki, ale kółeczkiem myszki. Żądana strona otworzy się w nowym oknie.

nie mam myszki niestety w laptopie, mam jednak nadzieje, że to tylko chwilowe

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Olena84 napisał:

już mi się udaję, ciągnę za pomocą tego co mam na klawiaturze. To wygląda jakby chcieli się nas pozbyć stąd i nam utrudniają...

Raczej nie. Bez naz nic by nie zarobili :)  Możemy funkcjonować na dogo bezpłatnie, bo oni zarabiają  na zamieszczanych tu reklamach. Jak nas nie będzie, to nikt nie będzie chciał zamieszczać na dogo reklam :)

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry, Grzesiu. happy.gif

12 godzin temu, Olena84 napisał:

Nie mogę wejść do obserwowanych, zobaczyć innej strony niż tej na której jestem i nie mogę przejść do następnej strony w danej kategorii. 

Wysłałam Grzesiową obrożę w czwartek priorytetem, niestety z przyczyn rodzinnych nie mogłam jechać do Grzesia

Dobrze, że już jesteś, Olenko i dobrze, że Grzesio już pewnie paraduje w obróżce. Odliczamy czas, kiedy feromony zaczną działać i pomagać...

Ja mam dzisiaj dobrze, bo będę wędrować za Nesiowatą i trafiać na ostatnią stronę wątków. Ale mam nadzieję, że kłopoty z Dogo są przejściowe.

Spokojnego poniedziałku dla nas wszystkich. happy.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...