Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

3 godziny temu, Elisabeta napisał:

Super, Olenko. happy.gif Zobaczymy, jak obróżka pomoże naszemu Grzesiowi...

Miejmy nadzieje, ale mam wątpliwości czy na Grzesia to nie będzie za mało:(

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

A co to za obróżka?

z feromonami, która powoduje że psiak się mniej boi

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, agat21 napisał:

Ciekawe jak obróżka zadziała :)

miejmy nadzieje, że Grześ sie uspokoi i z radością będzie wybiegać na spacery

9 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Trzymam kciuki, aby zadziałała.

Na efekty trzeba troszkę poczekać... moja kotka nosiła :)

i pomogło?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Elisabeta napisał:

Dzień dobry jeszcze w porannych ciemnościach, Grzesiu. happy.gif

A ciekawe, przez jaki czas działa taka obróżka? Co ile trzeba ją zmieniać na nową?  

Witamy!

Co 4 tygodnie trzeba wymieniać, około 3 miesiące trzeba stosować

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Olena84 napisał:

Witamy!

Co 4 tygodnie trzeba wymieniać, około 3 miesiące trzeba stosować

Olenko, to znaczy, że Grześ będzie miał dodatkowe wydatki. Jeśli po miesiącu będzie chociaż mały efekt, to będą 3 - 4 obróżki w ciągu najbliższych 3 miesięcy. Trzeba będzie jakoś pomóc Chłopakowi.  Deklaracji to on ma tyle co na czynsz i jedzonko. Musimy dać radę ... wub.gif

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Elisabeta napisał:

Olenko, to znaczy, że Grześ będzie miał dodatkowe wydatki. Jeśli po miesiącu będzie chociaż mały efekt, to będą 3 - 4 obróżki w ciągu najbliższych 3 miesięcy. Trzeba będzie jakoś pomóc Chłopakowi.  Deklaracji to on ma tyle co na czynsz i jedzonko. Musimy dać radę ... wub.gif

O kurcze :(  

Zadeklarowałam od znajomej Agnieszki 100,00 zł przez pół roku i te pół roku minęło w lutym. Z uwagi na kłopotu z pozyskaniem pełnej kwoty na hotel dla mojej Beni, w marcu przekazałam od Agnieszki tylko 50,00 zł  :(

W tej sytuacji  wysupłam jeszcze 20,00 zł i dodatkowo przeleję w tym miesiącu na konto Grzesia.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Elisabeta napisał:

Olenko, to znaczy, że Grześ będzie miał dodatkowe wydatki. Jeśli po miesiącu będzie chociaż mały efekt, to będą 3 - 4 obróżki w ciągu najbliższych 3 miesięcy. Trzeba będzie jakoś pomóc Chłopakowi.  Deklaracji to on ma tyle co na czynsz i jedzonko. Musimy dać radę ... wub.gif

Elus damy radę, będę miała rzeczy na bazarek to wrzucę tam i Grzesia i Blekusia bo tam też różnie:(. Nie wiem tylko czy obroża wystarczy. Grześ przestrasza się/ przeżywa i pamięta długo sytuacje niekomfortowe na które inne psy by nie zwróciły uwagi, takie psiaki często są na lekach:(, nie wiem czy Grzesia to nie będzie czekać jak obroża nie zadziała:(.

2 minuty temu, elik napisał:

O kurcze :(  

Zadeklarowałam od znajomej Agnieszki 100,00 zł przez pół roku i te pół roku minęło w lutym. Z uwagi na kłopotu z pozyskaniem pełnej kwoty na hotel dla mojej Beni, w marcu przekazałam od Agnieszki tylko 50,00 zł  :(

W tej sytuacji  wysupłam jeszcze 20,00 zł i dodatkowo przeleję w tym miesiącu na konto Grzesia.

Spokojnie, ja pamiętam;) damy jakoś radę, musimy, w razie co będę szukać deklaracji;)

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Olena84 napisał:

Elus damy radę, będę miała rzeczy na bazarek to wrzucę tam i Grzesia i Blekusia bo tam też różnie:(. Nie wiem tylko czy obroża wystarczy. Grześ przestrasza się/ przeżywa i pamięta długo sytuacje niekomfortowe na które inne psy by nie zwróciły uwagi, takie psiaki często są na lekach:(, nie wiem czy Grzesia to nie będzie czekać jak obroża nie zadziała:(.

Spokojnie, ja pamiętam;) damy jakoś radę, musimy, w razie co będę szukać deklaracji;)

Olenko, w tym miesiącu jeszcze dołożę 20,00 zł, ale jeśli w przyszłym miesiącu nie uda mi się bazarkiem uzupełnić brakującej kwoty deklaracji, tylko 50,00zł prześlę :(  Bardzo mi przykro Olenko, ale może uda się nam uzbierać dla Grzesia i dla Benuli.

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Olena84 napisał:

 Nie wiem tylko czy obroża wystarczy. Grześ przestrasza się/ przeżywa i pamięta długo sytuacje niekomfortowe na które inne psy by nie zwróciły uwagi, takie psiaki często są na lekach:(

Bidulkowi przydałby się spokojny i bardzo cierpliwy dom. 

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Olena84 napisał:

Elus damy radę, będę miała rzeczy na bazarek to wrzucę tam i Grzesia i Blekusia bo tam też różnie:(. Nie wiem tylko czy obroża wystarczy. Grześ przestrasza się/ przeżywa i pamięta długo sytuacje niekomfortowe na które inne psy by nie zwróciły uwagi, takie psiaki często są na lekach:(, nie wiem czy Grzesia to nie będzie czekać jak obroża nie zadziała:(.

Będziemy kombinować, Olenko. happy.gif Grzesia sprawy finansów nie obchodzą. I dobrze. happy.gif Oby tylko obróżka mu pomogła...

A Benia Elikowa jest rzeczywiście bardzo biedna, jeśli chodzi o nieszczęsną mamonę... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...