Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

Witaj Czarnulku - za oknem  mam mleko, dosłownie. Wprawdzie jest ciepło, ale mgła opada i nieprzyjemne krople lecą na głowę. A nie zapowiada się, że to mleko szybko zniknie, lepiej siedzieć w domu. Nie lubię mgły. Ale to już czas kiedy będą one częste.

Udanego dnia księciuniu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Witaj czarny księciuniu. Czy zza tej mgły wyłoni się może ten Twój człowiek? Co prawda dziś widać znacznie lepiej niż wczorajszego poranka, ale mgła nadal jest obecna. Chyba trzeba się do niej przyzwyczaić. Przy takiej pogodzie to i liście mokre są przez cały dzień.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Radek napisał:

Nawet nie wiem, czy w mokrych liściach można się bawić. 

Jak się kto uprze - to czemu nie? Wczoraj z moimi psami chodziłam po polu i Neska, chyba na złość, zamiast ganiać poszła sobie na rów (przecież jest jeszcze zielona trawa, która jest ogromnym smakołykiem). A ponieważ rano mgła była przeogromna i cały dzień pochmurny to i rów mokry. Po nawoływaniach wróciła. I do domu przyszła mokra i oblepiona ziemią. Czy to faktycznie przyjemne - nie wiem. Ale była bardzo zdziwiona, że Misiek i Lala  od razu weszły do domu, a ona (biedaczka?!) musiała poczekać i jeszcze jakieś niemiłe zabiegi - wycieranie, wyczesywanie? A ponieważ jest spokojna więc z rezygnacja poddała się zabiegom. Tyle, że  jej mina mówiła wszystko - za co, przecież chciałam tylko mieć trochę przyjemności?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Witaj księciuniu - znów za oknem trochę mgły. Ale jeszcze ciepławo. Szkoda, że to już ostatnie ciepłe dni. Jak dla mnie - za wcześnie na przymrozki. A później okażę się, że ciepło to będzie w grudniu.

Ty już z pewnością jesteś przygotowany (przynajmniej fizycznie) na zimno. Zatem - baw się dobrze w oczekiwaniu na gorsze dni, a może na wypatrywany dom?

Link to comment
Share on other sites

Witaj Czarnulku w mokry sobotni poranek. Powoli niebo się rozjaśnia, ale na głowę spadają zimne krople opadającej mgły. Taki prysznic nie należy do przyjemności. 

Udanego dnia księciuniu, korzystaj nadal z możliwości zabaw z kumplami na świeżym powietrzu.

Link to comment
Share on other sites

Dziś mgły niewiele, jeszcze jest w miarę ciepły poranek. I dzień też ma być pogodny. Trzeba z tego korzystać. Na jutro zapowiadają już zimno, trzeba będzie duchowo przygotować się do takich zmian. Ciężko będzie, ale tak to zawsze jest na początku.  

Baw się Grzesiu dobrze, korzystaj z resztek ciepła dopóki się da. I nieodmiennie czekaj na wymarzony domek, oby jak najkrócej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...