Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

Grześ jakoś sobie upodobał wieczorne pory na harce, może w dzień się wstydzi?:) Wczoraj rozsiadł się na samym środku sterty liści i tak sobie siedział jak król na tronie:)

Póki co historyjka z innej bajki; Grześ lubi wygrzewać się na słoneczku, także w domu:

b7be19fe5678484agen.jpg

ac871c202c9289f0gen.jpg

 

Problem w tym, że nie tylko on to lubi...

049c790f8075ec46gen.jpg

44dfc14b5106cde8.jpg

972120d4a4e1ce31gen.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

No i jaki grzeczny chłopak - kotu ustąpi miejsca. Idealny pies, którego prześladuje niewyobrażalny pech. Naprawdę ludzie są beznadziejni. Albo "jego" człowiek nie wie, że powinien przeglądać ogłoszenia.

Jakby nie patrzeć - Czarnulek ma ogromnego pecha w tym zakresie. A czas płynie i płynie...

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

Idealny pies, którego prześladuje niewyobrażalny pech. Naprawdę ludzie są beznadziejni. Albo "jego" człowiek nie wie, że powinien przeglądać ogłoszenia.

A może zmienić styl ogłoszenia?

W ogłoszeniu koteczki, która przybłąkała się do nas na działkę, napisałam, że za chwilę wszyscy wyjada i kotka zostanie bez pomocy na całą zimę, bo w zimie nikt nie przyjeżdża na działki. Nie jest to prawda, ale...  Po kilku dniach miałam odpowiedź od osoby, którą to wzruszyło, a właśnie takich ludzi o wrażliwym sercu szukam dla moich tymczasów. Jutro, po wyciągnięciu szwów,  koteczka jedzie do tego domu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.10.2019 o 00:14, Murka napisał:

Grześ jakoś sobie upodobał wieczorne pory na harce, może w dzień się wstydzi?:) Wczoraj rozsiadł się na samym środku sterty liści i tak sobie siedział jak król na tronie:)

Póki co historyjka z innej bajki; Grześ lubi wygrzewać się na słoneczku, także w domu:

b7be19fe5678484agen.jpg

 

 

Problem w tym, że nie tylko on to lubi...

 

44dfc14b5106cde8.jpg

 

Grześ jest taki słodki, grzeczny i ładny! 

Dnia 20.10.2019 o 01:50, Tyś(ka) napisał:

COOLturalny chłopak, nie chce zawadzać nikomu :-) 

Trochę to niemęskie ;)))

Dnia 20.10.2019 o 06:04, Nesiowata napisał:

No i jaki grzeczny chłopak - kotu ustąpi miejsca. Idealny pies, którego prześladuje niewyobrażalny pech. Naprawdę ludzie są beznadziejni. Albo "jego" człowiek nie wie, że powinien przeglądać ogłoszenia.

Jakby nie patrzeć - Czarnulek ma ogromnego pecha w tym zakresie. A czas płynie i płynie...

On pewnie zadowolony, że miejsca zmieniać nie musi

Dnia 20.10.2019 o 07:40, Radek napisał:

Za to kot niegrzeczny, jak można Grzesia przeganiać;) 

właśnie!

21 godzin temu, elik napisał:

A może zmienić styl ogłoszenia?

W ogłoszeniu koteczki, która przybłąkała się do nas na działkę, napisałam, że za chwilę wszyscy wyjada i kotka zostanie bez pomocy na całą zimę, bo w zimie nikt nie przyjeżdża na działki. Nie jest to prawda, ale...  Po kilku dniach miałam odpowiedź od osoby, którą to wzruszyło, a właśnie takich ludzi o wrażliwym sercu szukam dla moich tymczasów. Jutro, po wyciągnięciu szwów,  koteczka jedzie do tego domu.

Dziękuję za wskazówki, spróbujemy i tak 

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

I znów poniedziałek. Człowiek coraz starszy, (psy również), zima zbliża się milowymi krokami a Grześ ciągle u Murki.  Ludzie  - obudźcie się w końcu! Niech chłopak w końcu znajdzie się we własnym domu. 

Jaka zima???

Link to comment
Share on other sites

Powoli czas zaczynać dzień choć jeszcze za oknem całkiem ciemno. Powoli przywykam do tego.

Witaj Czarnulku, liści jeszcze sporo więc możesz poszaleć. Muszę zaraz  przygotować ostatni worek do zabrania na dzisiaj. Niestety - tylko na dziś, bo przy następnym odbiorze jeszcze coś będzie. Mój orzech zadba o to. Dobrze, że na drzewie coraz mniej.

Bądź zdrów Grzesiu . 

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Jakie niemęskie?! Dżentelmeńskie!

 

16 godzin temu, Olena84 napisał:

Moze i tak ;)

Grześ dobrze wychowany:) 

16 godzin temu, Olena84 napisał:

Wychodzi mi że dzięki tym 4 bazarkom, Grześ powinien być zabezpieczony na 2 miesiące. Jupi!

Teraz tylko domu brakuje do pełni szczęścia. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

Muszę zaraz  przygotować ostatni worek do zabrania na dzisiaj. Niestety - tylko na dziś, bo przy następnym odbiorze jeszcze coś będzie. Mój orzech zadba o to. Dobrze, że na drzewie coraz mniej.

 

Znam to ;) mamy na działce to samo. I pełno orzechów, chyba kolejny bazarek zrobię ;)

1 godzinę temu, Radek napisał:

 

Grześ dobrze wychowany:) 

Teraz tylko domu brakuje do pełni szczęścia. 

E tam, Grześ nowego domu nie chce;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...