Jump to content
Dogomania

[*] Mała Czarna sunia, mały straszek......


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Dnia 13.03.2018 o 20:27, Aldrumka napisał:

to jak zauważysz wpływy z bazarku potwierdź, proszę , na wątku bazarkowym

Potwierdziłam :), dziękuję :)

W sprawie Czarki zadzwoniła przed chwilą młoda osoba - w imieniu swego kolegi, Turka, pytała o możliwość adopcji. niestety, odradziłam jej Czarkę - raz, że mężczyzna, da że centrum Warszawy. Wróci laby szybciej, niz pojechała.....Pokazałam pani zdjęcia Tośki, i ewentualnie możemy o tej suni rozmawiać.

 

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, malagos napisał:

Potwierdziłam :), dziękuję :)

W sprawie Czarki zadzwoniła przed chwilą młoda osoba - w imieniu swego kolegi, Turka, pytała o możliwość adopcji. niestety, odradziłam jej Czarkę - raz, że mężczyzna, da że centrum Warszawy. Wróci laby szybciej, niz pojechała.....Pokazałam pani zdjęcia Tośki, i ewentualnie możemy o tej suni rozmawiać.

 

Turek - obcokrajowiec? Trochę to ryzykowne, bo nie znamy ich stosunku do zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Havanka napisał:

Turek - obcokrajowiec? Trochę to ryzykowne, bo nie znamy ich stosunku do zwierząt.

Byłam dwukrotnie w Turcji i bardzo mi się podobał stosunek tubylców do zwierząt - mam na myśli duże miasta, bo jak na wsi  - nie wiem . Koty - wiadomo, bo ocaliły Mahometa, ale i w stosunku do psów bezdomnych=pod opieką miasta , widziałam dużo ciepła i życzliwości. Gorzej, że taki Turek (z różnych powodów), może chcieć wrócić do siebie i co wtedy z psem? Tego bym się obawiała.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, konfirm31 napisał:

Byłam dwukrotnie w Turcji i bardzo mi się podobał stosunek tubylców do zwierząt - mam na myśli duże miasta, bo jak na wsi  - nie wiem . Koty - wiadomo, bo ocaliły Mahometa, ale i w stosunku do psów bezdomnych=pod opieką miasta , widziałam dużo ciepła i życzliwości. Gorzej, że taki Turek (z różnych powodów), może chcieć wrócić do siebie i co wtedy z psem? Tego bym się obawiała.

Dzięki Krysiu za info, bo zupełnie nie miałam o tym pojęcia.

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam ponownie ogłoszenie na OLX, z innymi zdjęciami i tekstem, wyróżniłam za 5 zł. Wczoraj telefon: sympatyczna pani z córką w wieku szkolnym, z koteczką, ale... raz, że bez doświadczenia psiegoi, a Czarka to pies dla osoby z doświadczeniem, dwa , że z Poznania....

Link to comment
Share on other sites

Wyróżniłam ogłoszenie za kolejne 17,50 zł.

Wczoraj Tosia rzuciła się na Czarkę, na dworze, jak wróciłam z pracy. Takie były podniecone, radosne, wyszłam ze wszystkimi na dwór i te dwie się złapały za kudły. Pisku, wrzasku, szamotania!... W sumie nic się złego im nie stało, obślinione tylko, ale takie poddenerwowane chodziły do wieczora :( Czarka uciekała przed Tośką na moje łóżko :(

Link to comment
Share on other sites

Cholerka z tym czekaniem na telefony.........

Ogłosiłam na olx też tę owczareczkę, na razie tak bez wyróżnienia.

Gdyby ta pani, co dzwoniła o Czarkę była z Warszawy, to bym jej suczkę dała do adopcji. Ale nie Poznań...za daleko w razie czego, jakby odebrać czy coś :(

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, malagos napisał:

Zawsze proponuję innego psiaka, tej pani pokazałam na zdjeciach Tosię - ale to nie ta suczka jednak...

Szkoda :(. Wiem, że ludzie jak już wybiorą jakiegoś psiaka, to z reguły chcą tylko jego, ale zawsze należy mieć nadzieję, że może się uda. 

Link to comment
Share on other sites

Teraz ulubionym sportem psów: Diana, Tosia i czasem Czarka jest obserwacja szarej koteńki, której nudzi się na piętrze i schodzi do połowy schodów. Jest postawiona kratka na schodach, i po jednej stronie siedzi spokojnie kotka, po drugiej siedzą psy, wpatrzone w kotkę. Zwłaszcza Diana....

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj po 21 dostałam zapytanie na OLX o Czarę, którą ogłaszam na Płock jako Larę

https://www.olx.pl/oferta/lara-szuka-kochajacego-domu-na-zawsze-CID103-IDqX9hh.html

"Dzień dobry jaka wagę ma lara? Czy byłaby dobrym partnerem dla pary emerytów z dużą ilością czasu? Z góry dziękuję za informację!"

moja odpowiedź

"Dobry wieczór :)
Lara zwana też Czarą waży około 10-11 kg. Jest psem o lekkiej budowie. Jak napisałam w ogłoszeniu, Lara jest psem, który nie od razu zaufa człowiekowi, ale po około miesiącu . Zdecydowanie preferuje kobiety, ale i do swojego Pana po trochę dłuższym czasie się przekonuje. Lara była pod naszą czasową opieką w Makowie Mazowieckim przez okres około 1,5 - 2 miesięcy - a my też jesteśmy emerytami :). Lara nie ufa obcym, boi się ich, jest w niej bardzo dużo lęku, natomiast jak już zaufa opiekunom, jest czułym i radosnym psem i potrafi to okazać. W domu nie brudzi, nie niszczy, ale powinna mieć zabawki do gryzienia - szarpaki bawełniane itp. Jest cicha, zupełnie nieagresywna, zdrowa i bez problemów z jedzeniem. Wymaga dobrego zabezpieczenia w czasie spacerów po nieznanym terenie, gdyż łatwo ktoś lub coś może ją spłoszyć. Jest młodym psem, ma niewiele ponad rok i wszystkie jej lęki są do przepracowania u doświadczonego opiekuna, czyli u kogoś, kto już miał psa, kto kocha psy i może jej poświęcić dużo czasu. Pobyt Czary u nas w Makowie Mazowieckim, miał na celu sprawdzenie, czy odnajdzie się ona w nowym miejscu u nieznanych sobie ludzi.
Sunia przebywa teraz w swoim właściwym domu tymczasowym w Krasnosielcu i czeka na tego najlepszego swojego Człowieka. Wszystkie aktualne informacje o niej, są pod podanym w ogłoszeniu telefonem do opiekunki Lary=Czary - Pani Małgorzaty.
Dzięki za zainteresowanie Sunią, pozdrawiam serdecznie i zachęcam do zadzwonienia
Krystyna"

 

 Oczywiście, wysłałam do Malagos SMS z  informacją. Ciekawe, czy Pan zadzwoni, bo brzmi interesująco......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...