Jump to content
Dogomania

[*] Mała Czarna sunia, mały straszek......


Recommended Posts

17 godzin temu, kiyoshi napisał:

Malagos, czy nie dzwonił czasem ktoś o Reksia??

Nie, cisza :( Ja też dałam krótkie ogłoszenie na OLX jako Pikuś, z innymi zdjęciemi, wyróżniłam za te 4 zł, ale też nic.

10 godzin temu, Mazowszanka13 napisał:

Reksio fajny chłopak. Taki delikatny jak dziewczynka (psia):)

Prawda? Mazowszanka i dziewczyny widziały go wczoraj u mnie, bardzo się wszystkim podoba :)

Link to comment
Share on other sites

Miałam jakieś połączenie nieodebrane, godz. 2.15... czyżby ktoś dzwonił o Reksia?.......

A Reksio ma to wszystko w nosie, jest cudowny, tuli się do człowieka, ale kapcie nadal trzeba chować przed Reksiowymi ząbkami :)

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, malagos napisał:

Miałam jakieś połączenie nieodebrane, godz. 2.15... czyżby ktoś dzwonił o Reksia?.......

A Reksio ma to wszystko w nosie, jest cudowny, tuli się do człowieka, ale kapcie nadal trzeba chować przed Reksiowymi ząbkami :)

nie do wiary że nikt sensowny o niego nie dzwoni:( o 2:15 to raczej dzieciki sie nudziły:(

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, kcd napisał:

Dawno mnie tu nie było...

Przykro mi Małgosiu z powodu suni, to musiało być dla Ciebie okropne :(

Przytulam mocno.

 

witaj i dziekuję, kcd :)

Wczoraj zadzwonił telefon.... taki, na jaki się czeka. Rodzina po stracie pieska - seniora, odszedł miesiąc temu. Dwie córki, 15 i 18 lat, dom z ogrodem, pies oczywiscie na fotel.

Jak zawsze, musi być jakiś minusik - pani jest z Wrocławia. I co dziwniejsze, pani pyta, czy może przyjechać z całą rodziną w przyszłą niedzielę. Umówiłyśmy się na telefon za tydzień, by potwierdzić wizytę, podać adres itp.

Przyznam, że pokładam po tej rozmowie duze nadzieje na adopcję, ale życie pisze różne scenariusze, prawda?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, malagos napisał:

witaj i dziekuję, kcd :)

Wczoraj zadzwonił telefon.... taki, na jaki się czeka. Rodzina po stracie pieska - seniora, odszedł miesiąc temu. Dwie córki, 15 i 18 lat, dom z ogrodem, pies oczywiscie na fotel.

Jak zawsze, musi być jakiś minusik - pani jest z Wrocławia. I co dziwniejsze, pani pyta, czy może przyjechać z całą rodziną w przyszłą niedzielę. Umówiłyśmy się na telefon za tydzień, by potwierdzić wizytę, podać adres itp.

Przyznam, że pokładam po tej rozmowie duze nadzieje na adopcję, ale życie pisze różne scenariusze, prawda?

To będzie dłuuuuuuuuuuuugi tydzień.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, malagos napisał:

Wczoraj zadzwonił telefon.... taki, na jaki się czeka. Rodzina po stracie pieska - seniora, odszedł miesiąc temu. Dwie córki, 15 i 18 lat, dom z ogrodem, pies oczywiscie na fotel.

Jak zawsze, musi być jakiś minusik - pani jest z Wrocławia. I co dziwniejsze, pani pyta, czy może przyjechać z całą rodziną w przyszłą niedzielę. Umówiłyśmy się na telefon za tydzień, by potwierdzić wizytę, podać adres itp.

Przyznam, że pokładam po tej rozmowie duze nadzieje na adopcję, ale życie pisze różne scenariusze, prawda?

Tydzień będzie długi, ale może zakończenie wspaniałe?

To,  że sami chcą przyjechać to akurat duży plus.

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Wow, to kciuki zaciskam bardzo mocno :) Oby to było to! 

Ja teraz ogłaszam kota... ludziom daleko po kota przyjechać oddalonego o 100km...

Ja te swoje magiczne 100 km od Warszawy zamieniam na 98 i jest jakoś łatwiej, ale czasem 20 km "pani, za daleko!..."

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Aldrumka napisał:

kciuki, kciuki - to ma być przyszła niedziela ?

Yessssss :)

i na razie rezerwacja, a "odbiór" Reksia po urlopowym wyjeździe po 20 sierpnia. Czyli kolejny przyjazd. Na spokojnie czekam...

Link to comment
Share on other sites

Aha, dzwoniła już drugi raz młoda osoba z Radzynia Podlaskiego w sprawie Reksia. Ma 10-miesiecznego pieska, od jakiejś pani z 7 psami. Psiak jest lękliwy, i wydaje się być dobrym pomysłem wzięcie drugiego psa-przewodnika/terapeuty.  Mamy tam jakiś dt godny polecenia?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, malagos napisał:

Aha, dzwoniła już drugi raz młoda osoba z Radzynia Podlaskiego w sprawie Reksia. Ma 10-miesiecznego pieska, od jakiejś pani z 7 psami. Psiak jest lękliwy, i wydaje się być dobrym pomysłem wzięcie drugiego psa-przewodnika/terapeuty.  Mamy tam jakiś dt godny polecenia?

Może jakiś psiak od Murki?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...