Jump to content
Dogomania

Michaś za TM. Dzięki wam chociaż na koniec miał dom i był szczęśliwy.


Recommended Posts

Dnia 28.02.2018 o 23:45, Tyś(ka) napisał:


Wyróżniłam chyba na 30 dni za 17,81 zł. Tysiu czy mogłabyś sprawdzić czy rzeczywiście jest wyróżnione, bo zupełnie nie wyznaję się na olyxie. Przelałam też na konto Magdaad  100 zł na hotelik.

Mogę jeszcze wyróżnić jakieś ogłoszenie tylko powiedzcie jakie? Ponad to poproszę Myszę aby przejrzała ogłoszenia Michasia i poodnawiała.

 

Link to comment
Share on other sites

Elu, kochanie, podaj koszty tych wyróżnień to wpłacę Ci na konto trochę grosików, nie możesz tych  kosztów ponosić sama. Wykupiłaś mu max, a to kosztuje:(  Ja olyxa w ogóle nie ogarniam.

Dziękujemy Ci serdecznie, że tak dbasz o tego urwisa.

kwiat-ruchomy-obrazek-0050.gif

 

A Magdaad powinna wprowadzić te koszty do rozliczenia Michasia.

Link to comment
Share on other sites

W niedzielę wybieramy się z Magdaad do Michasia. Może któraś ciocia ma ochotę też go odwiedzić. Będę jechać przez Warszawę:)  

                                                                                                                         dzip-ruchomy-obrazek-0011.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wiadomość z ostatniej chwili!!!!

Dziś Magdaad z Darkiem zawieżli  Michasia do DT (z nieśmiałą nadzieją na DS).

Czekał na niego Opiekun, rodzina i koledzy - przywitanie było uroczyste. Michaś  przywitał wszystkich roześmianym pyskiem i oczywiście dal buzi Opiekunowi. Pięknie zaprezentował się na spacerze, jakby zawsze chodził na smyczy. Następnie obiegł i obsikał swoje nowe podwórko. Zapoznał się z budą i od razu zaczął się pchać do domu:)  Gdy Magddad odjeżdżała pobiegł za nią do furtki i zrobiło się troszkę smutno. Opiekun ma doświadczenie w opiece nad pieskami, więc jesteśmy spokojne, że Michasiowi będzie miał tam dobrze. Oczywiście będziemy go odwiedzać.

Magdaad na nowe życie kupiła Michasiowi wyprawkę (smycz, obrożę, karmę). Zobowiązałyśmy się, że będziemy wysyłać Michasiowi co miesiąc karmę jeszcze przez jakiś czas. Wykorzystamy na to pieniążki jakie pozostały na koncie Michasia, a potem będziemy już tylko we dwie pokrywać koszty karmy.

Dlatego prosimy ciocie, żeby już nie wpłacały pieniążków na konto Michasia. 

Serdecznie dziękujemy Wszystkim za opiekę  nad Michasiem, rady i wsparcie, jakiego udzielaliście  nam przez te wszystkie miesiące, kiedy Michaś był chory, zdrowiał i kiedy wydawało nam się że już nigdy nie znajdzie domku. Bez Was Michasiowi nigdy by się nie udało przeżyć i znaleźć tak wspaniałego miejsca w nowym życiu. Jesteście cudowni!!!

                                                                                           kwiat-ruchomy-obrazek-0126.gif

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Michaś miał mieszkać w budzie na dużej ogrodzonej działce, po której może biegać swobodnie, bo ogrodzenie jest solidne. Dodatkowo buda znajduje się w kojcu, więc jak będzie potrzeba, to żeby nie zwiał,  jest możliwość czasowego zamykania go w kojcu.  Dziś jednak zażyczył sobie zostać na noc z Opiekunem, bo już sobie wybrał go na swojego pana, więc spędzi noc w domu. Ogólnie plan jest taki, ze w ciągu dnia będzie biegał po działce, a jak Opiekun będzie w domu to oczywiście będą razem w domu. Takiego domu szukałyśmy, bo Michaś ma dużo energii i swobodne bieganie to jest to czego potrzebuje, a co do zostawania na noc na dworze, to się dopiero okaże.

Na wszelki wypadek, Michaś cały czas będzie w obroży z adresatką. Chociaż dziś na spacerze został spuszczony ze smyczy ale trzymał się blisko Magdaad i Opiekuna.

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, że Michaś znalazł Domek :) . Jak ludzie sensowni, to Michaś będzie mieszkał i w budzie i w domu ;) .

Ja jestem z tych cioteczek, które uważają, że dobra buda nie jest zła, pod warunkiem , że pies ma stały dostęp do swoich ludzi. My mamy ONkę ze schroniska, która chyba kiedyś była kojcowa i w czasie naszego wspólnego pobytu na działce widać, że najchętniej by zamieszkała na dworze, a nie w domu, nawet przy nienajlepszej pogodzie. Ona nie pcha się na kanapy i najchętniej leży w przedpokoju pod drzwiami i nie, nie dlatego, że jej gorąco . Może Michaś, też kiedyś był psem zewnętrznym ? Tak czy inaczej, zawsze najważniejsze jest, jacy są ludzie i jaki jest ich stosunek do psa. Trzymam kciuki za dalsze dobre losy Michasia :). Brawo, Dziewczyny :)

Link to comment
Share on other sites

Wow, alez się cieszę! :)
Ja też uważam, że buda nie jest zła, ale o ile psiak może sam wybrać :)))

Ogłoszeń nie zdejmuję jeszcze, czekam na wyraźny sygnał, że Michaś nigdzie się już nie wybiera. Czy DT jest w mazowieckim? Bo nie wiem czy zmienic miasto w ogłoszeniach, czy żeby zostało tak, jak jest.

 

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Wow, alez się cieszę! :)
Ja też uważam, że buda nie jest zła, ale o ile psiak może sam wybrać :)))

Ogłoszeń nie zdejmuję jeszcze, czekam na wyraźny sygnał, że Michaś nigdzie się już nie wybiera. Czy DT jest w mazowieckim? Bo nie wiem czy zmienic miasto w ogłoszeniach, czy żeby zostało tak, jak jest.

 

Tysiu, na razie nic nie zmieniaj. To dopiero pierwszy dzień i nieśmiała nadzieja, że zostanie jednak na zawsze. Wczoraj przyszły  dzieci z pieskiem i Michaś zachowywał się świetnie, jest bardzo łagodny i roześmiany. Opinia była taka, że Michaś w rzeczywistości jest dużo ładniejszy niż na zdjęciach a jego przyjacielskie zachowanie zjednało sobie serca wszystkich. Oczywiście przestrzegłam, że nie wiemy jak się zachowuje np. w stosunku do ptaków (kur itp.), ale odpowiedziano mi, że w okolicy nie ma kur (to i dobrze:) Wiemy jednak że może być różnie i dopiero po miesiącu będzie można powiedzieć coś pewniejszego. Jest ładna pogoda,  więc p. Paweł będzie miał dużo pracy na działce, więc niejako naturalnie będą razem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...