Jump to content
Dogomania

Michaś za TM. Dzięki wam chociaż na koniec miał dom i był szczęśliwy.


Recommended Posts

  • 1 month later...
Dnia 2.09.2018 o 09:25, Zagrodowy pies polski napisał:

Masz rację , wyślę sms i poproszę Magdaad żeby zmieniła tytuł i uaktualniała rozliczenie, bo wygląda jakby Michaś miał jeszcze pieniądze, a przecież już od kilku miesięcy Magdaad kupowała i wysyłała karmę płacąc własnymi pieniędzmi.

Jestem. Trochę się poblokowałam a wystarczyło zresetować hasło. Moim zdaniem u Michasia nie ma już kasy od paru miesięcy. Nie wiem kiedy robiłam to rozliczenie końcowe, jakoś jak tą obrożę na kleszcze zamawiałam z karmą chyba...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Super wieści o Michasiu/Maksie. Lata po działce , nie ucieka na zewnątrz. Zaprzyjaźnił się z ciocią i wujkiem gospodarza, którzy mieszkają obok  i w ten sposób korzysta z dwóch misek. Zrobił się gruby, aż Opiekun obawia się czy Max zmieści się w szelki.

Max ma obrożę przeciw kleszczom z zeszłego roku, ale teraz otrzyma nową obrożę Foresto  lub tabletki Bravecto. Mama Opiekuna ma też pieska więc  oba pieski zostaną wyposażone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Przekazałam też dla Maxa super ciasteczka od Kiejciu. Są pięknie opakowane i bardzo smaczne. Polecam zarówno jako nagródki jak i prezenty. 

Niestety nie wiem dlaczego nie mogę wstawić zdjęcia.

imageproxy.php?img=&key=fb990b1e378caf02

Przyślij mi proszę na e-mail.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 8 months later...
  • 3 months later...
Dnia 29.12.2019 o 08:36, Zagrodowy pies polski napisał:

Nie dostałam zdjęcia Michasia, ale życzenia i informację, że ma się dobrze i jest szczęśliwy, biega po działce, nie ucieka, nie bałagani. Zdjęcia mam nadzieję dostać w tym tygodniu.

Wielkanoc Wojtek Wicenciak

                                                        Spokojnych Zdrowych 

                                                                              Nadzieje Niosacych Swiateczek

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Niestety Michaś odszedł za TM.  Rano Michaś nie chciał jeść, po południu był weterynarz (który jest wujkiem opiekuna Michasia i mieszka w tej samej miejscowości) i pobrał krew. Badania nic nie wykazały, więc  Michaś dostał tylko zastrzyk wzmacniający. A następnego dnia rano Michaś już nie żył.

Bardzo przykro i wszyscy są wstrząśnięci:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...