Jump to content
Dogomania

Michaś za TM. Dzięki wam chociaż na koniec miał dom i był szczęśliwy.


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Ja Michasiowi dalej odnawiam ogłoszenia i na OLX mam takie pytanie:

" Witam. Chciałam zapytać czy pies miał styczność z dziećmi? Czy jest wam znany jego stosunek do dzieci? "

Czy mam coś odpisywać w tym temacie, czy odpisać, że ogłoszenie nieaktualne?

Link to comment
Share on other sites

 

Dnia 24.05.2018 o 21:54, Mysza2 napisał:

Ja Michasiowi dalej odnawiam ogłoszenia i na OLX mam takie pytanie:

" Witam. Chciałam zapytać czy pies miał styczność z dziećmi? Czy jest wam znany jego stosunek do dzieci? "

Czy mam coś odpisywać w tym temacie, czy odpisać, że ogłoszenie nieaktualne?

Miałam urwanie głowy przez ostatnie dwa miesiące  i dlatego nie pisałam o Michasiu za co przepraszam .  Jutro jadę  i uzgodnię czy Michaś zostaje na stałe czy w dalszym ciągu będzie na tymczasie.  Mam nadzieję, że uzgodnimy, że Michaś zostaje na stałe.  Stosunek do dzieci jest bardzo dobry.

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Zagrodowy pies polski napisał:

 

Miałam urwanie głowy przez ostatnie dwa miesiące  i dlatego nie pisałam o Michasiu za co przepraszam .  Jutro jedziemy z Magdaad  i uzgodnimy czy Michaś zostaje na stałe czy w dalszym ciągu będzie na tymczasie.  Mam nadzieję, że uzgodnimy, że Michaś zostaje na stałe.  Stosunek do dzieci jest bardzo dobry.

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Zagrodowy pies polski napisał:

 

Miałam urwanie głowy przez ostatnie dwa miesiące  i dlatego nie pisałam o Michasiu za co przepraszam .  Jutro jadę  i uzgodnię czy Michaś zostaje na stałe czy w dalszym ciągu będzie na tymczasie.  Mam nadzieję, że uzgodnimy, że Michaś zostaje na stałe.  Stosunek do dzieci jest bardzo dobry.

Trzymam kciuki za tą pierwszą wersję :)

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj w odwiedzinach u Michasia. obszczekał nas delikatnie jak podjechaliśmy. Ale potem mnie poznał i się przytulił i wąchał mnie po twarzy, tak jak zawsze. Podobno ogólnie jest grzeczny, tylko zaczął śpiewać razem z syreną strażacką jak się włącz gdzieś w okolicy. No i kradnie jedzenie. Widać że ma dużo ruchu, bo był dość spokojny. Wyszedł sobie nawet poza podwórko przez uchyloną bramę, ale zaraz wrócił. Pokazał też że ma piłkę i gra. Jestem zadowolona z wizyty i myślę że jest mu tam dobrze. Sypia w swoim kojcu, który jest stale otwarty.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Magdaad postanowiła, że jeszcze  Michaś będzie dostawał wsparcie czyli karmę. Jeszcze nie rozmawiała z opiekunem o pozostawieniu Michasia na stałe. Po tych wszystkich przejściach Michasia wolimy jeszcze mieć możliwość wpływu na jego losy.

Bardzo rozsądna i wyważona decyzja :) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kochane, wydaje mi się że Michaś zostanie tam na stałe, wygląda na szczęśliwego i zadbanego, kontakt z opiekunem ma bardzo dobry. Lata cały czas po podwórku - czyli ma to co lubi najbardziej.  Na razie  nie ogłaszajcie Michasia. To raczej my nie przemy do tego, aby opiekun się zdeklarował. Jak pisałam wolimy jeszcze utrzymać Michasia  na statusie DT. Niech minie kilka miesięcy, po tych ostatnich aferach z psami,  sama już nie wiem komu wierzyć. Magdaad kupuje karmę i opiekun też dokupuje.  Za jakiś czas na pewno trzeba będzie podjąć decyzję. 

Dlatego dziękujemy serdecznie wszystkim  ciociom za to,

że byłyście i wspierałyście nas w najtrudniejszych chwilach jak Michaś był chory

i za to, że jesteście teraz. 

                                                                     kwiat-ruchomy-obrazek-0010.gif

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Podobny obraz

                        Stokrosci raduje i najnajpiekniejszego

                                    najlepszego Michasiowi i Panciom

                              zasylam

Podobny obraz

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Halo, Halo, nowe wieści od Michasia - teraz Maksa. Sprawuje się dobrze, dotarł się już z opiekunem. Zostaje na stałe. W przyszłym tygodniu czeka go szczepienie przeciw wściekliźnie. Magdaad aż do lipca wysyłała mu karmę ale już od teraz opiekun sam będzie ponosił wszelkie wydatki związane z Maksem. A Maks jak to Maks - galopuje po działce, obszczekuje wszystkie okoliczne psy i gra w piłkę. Zadowolony nieprzytomnie z każdego towarzystwa i tylko czeka czy mu coś nie kapnie ze stołu.

Serdecznie pozdrawia ciocie ze swojego domku

IMG_1412.jpg

IMG_1414.jpg

IMG_1416.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zagląda,zagląda do cudnego Michasia/Maksia.Ogromnie cieszę się,że psiak ma DS.Uważałam i uważam,że to jest cudowny psiak o wspaniałym charakterze,że nie mogło się skończyć inaczej. 

Bądź szczęśliwy nadal Michasiu/Maksiu w swoim domku.Niech cię szanują i kochają.Sądzę,że będą nadal co jakiś czas wiadomości i zdjęcia Michasia/Maksa aby nacieszyć się nimi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...