Jump to content
Dogomania

Michaś za TM. Dzięki wam chociaż na koniec miał dom i był szczęśliwy.


Recommended Posts

2 godziny temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Michaś wieczorem padł (po tych wszystkich przeżyciach)  i spał w domku jak suseł do rana. Rano był zupełnie spokojny, cały dzień spędził  na podwórku. Teraz sobie odpoczywa i tylko dopomina się miziania:)

Michaś 05.04.2018 r..jpg

Życie, jak w Madrycie :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.04.2018 o 20:10, Anula napisał:

To Michaś będzie miał mieszkanie w postaci budy.Czy będzie miał dostęp do domu? Czy posesja jest ogrodzona aby mógł sobie wolno pobiegać?

Wysłałam 20,00zł dla Michasia za kwiecień.

Bardzo dziękuję za pomoc Anula. Zrobiłam przelew zwrotny dzisiaj żeby już kwiecień rozliczyć inaczej. 

Jeszcze się zastanawiam czy go nie zabezpieczyć na kleszcze jakoś. Teraz już nie wiem ile ta tabletka działa. Myślałam że rok ale przeczytałam że krócej.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, magdaad napisał:

Bardzo dziękuję za pomoc Anula. Zrobiłam przelew zwrotny dzisiaj żeby już kwiecień rozliczyć inaczej. 

Jeszcze się zastanawiam czy go nie zabezpieczyć na kleszcze jakoś. Teraz już nie wiem ile ta tabletka działa. Myślałam że rok ale przeczytałam że krócej.

Nie trzeba było robić przelewu zwrotnego,przecież musicie jeszcze Michasia finansować,zanim DT nie stanie się DS.

Najlepiej kupić obrożę Foresto ale to koszt około 90,00zł.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Anula napisał:

Nie trzeba było robić przelewu zwrotnego,przecież musicie jeszcze Michasia finansować,zanim DT nie stanie się DS.

Najlepiej kupić obrożę Foresto ale to koszt około 90,00zł.

Pomyślę i za miesiąc coś mu wyślę razem z karmą żeby jedna przesyłka była.

Link to comment
Share on other sites

Koniecznie go zabezpiecz przeciw kleszczom. W tym roku, będzie ich bardzo dużo :((.  Dzisiaj zdjęłam z Bliss 2 pomimo zabezpieczenia kroplami Vectra 3d, które właśnie się kończy. No, to dałam Bravecto, bo dwa lata temu przeszła babeszjozę, pomimo obroży z permetryną i fiprex spray. 

Nie czekaj z zabezpieczeniem przez miesiąc. 

 

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Mysza2 napisał:

Bardzo się cieszę:):)

Dziewczynki czy usunąć ogłoszenia Michasia? Wprawdzie wyróżnienie OLX skończyło się 02.04,

ale dopiero co odświeżałam ogłoszenia na kilku portalach.

No właśnie nie wiem. Niech będą chyba jeszcze. To niby dt ale bardzo liczymy że to będzie ds. Tym bardziej że Michaś tak dobrze wypadł na pierwszym spotkaniu.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, konfirm31 napisał:

Koniecznie go zabezpiecz przeciw kleszczom. W tym roku, będzie ich bardzo dużo :((.  Dzisiaj zdjęłam z Bliss 2 pomimo zabezpieczenia kroplami Vectra 3d, które właśnie się kończy. No, to dałam Bravecto, bo dwa lata temu przeszła babeszjozę, pomimo obroży z permetryną i fiprex spray. 

 

To ile to bravecto działa w końcu?

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, magdaad napisał:

To ile to bravecto działa w końcu?

W sezonie  daję co trzy miesiące i Bliss i Lerce i już trzeci rok. Póki co, żadnych działań ubocznych nie było. Poza sezonem, albo Vectra 3d co miesiąc, albo też co miesiąc fiprex spray. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, konfirm31 napisał:

W sezonie  daję co trzy miesiące i Bliss i Lerce i już trzeci rok. Póki co, żadnych działań ubocznych nie było. Poza sezonem, albo Vectra 3d co miesiąc, albo też co miesiąc fiprex spray. 

 

 

To ja nie wiem. Jakoś mi się ubzdurało że za 120 zł ma na rok zabezpieczenie. Lekarz z Celestynowa  tak zachwalał tą tabletkę. To chyba ta obroża wychodzi taniej. 

Link to comment
Share on other sites

Bravecto działa na 3 gatunki kleszczy przez 12 tygodni, a na jeden przez 8tygodni. Ja się zdecydowałam na Bravecto, bo czasami obroża potrafi spaść z psa, jak się drapie, lub bawi z innym psem. Teraz są krople Bravecto o tej samej substancji czynnej i tym samym czasie działania. Następnym razem (za 3 miesiące)  je kupię, ale teraz już miałam kupione tabletki. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.04.2018 o 16:18, konfirm31 napisał:

I co u Miśka? Jego stałą, wpłacam teraz na psy u Sylwiji. Oby też znalazły kochające domki :). 

Ostatnio nie kontaktowałam się z domem Michasia. Jestem w chwili obecnej wprost niesamowicie zajęta w sprawach zawodowych i rodzinnych.  Z drugiej strony chciałam dać trochę czasu nowemu domkowi Michasia, żeby się do siebie przyzwyczaili, dostosowali i chciałam delikatnie podpytać w przyszłym tygodniu jak tam Michasiowi jest. Dziś otrzymałam wiadomość, że z Michasiem wszystko jest w porządku i w przyszłym tygodniu dostanę zdjęcia i pełną relację. Planuję odwiedziny u Michasia w polowie maja:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...