Jump to content
Dogomania

Michaś za TM. Dzięki wam chociaż na koniec miał dom i był szczęśliwy.


Recommended Posts

9 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Nadal nie chce mi się wierzyć, że nikomu Michaś sie nie spodobał :(

 

Wyświetleń: 2067
 Tel: 6
 Obserwuje: 17

Tak to jest z dużymi psami Tysiu, nasza Aza też nie ma szczęścia, a ogłaszam, odświeżam i nic.

Na "moim" OLX ma 1169

 

Od: 26 gru
Do: 25 sty

597424535_3_94x72_michas-w-typie-owczark

Michaś w typie owczarka umierał w krzaka...

Za darmo

  0
 
Statystyki
Wyświetleń: 1169
Tel: 18
Obserwuje: 12
 
Link to comment
Share on other sites

Dobra muszę napisać coś. Nie chciałam wcześniej pisać żeby nie zapeszyć. Michaś miał telefon w sprawie adopcji. Umówiłyśmy się z Miką że pojedziemy na wizytę przedadopcyjną. W ostatniej chwili pani się rozmyśliła jako powód podając cyt:" wizyta przedadopcyjna to już przesada". Tak że ten....samo się zapeszyło...

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, konfirm31 napisał:

A nie dało rady Pani wytłumaczyć, jaki jest cel wizyty pa?  Jeśli nie, to taka Pani jest do bani. Michaś jeszcze trafi na swego ludzia :). 

Też tak uważam. Jeśli ktoś uważa, że spotkanie przed adopcją to przesada, prawdopodobnie nie będzie także chciał utrzymywać kontaktów po adopcji. Do takiego domu nie oddałabym zwierzaka.

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, magdaad napisał:

Próbowałam jej tłumaczyć, nawet zapytałam czy Mika może do niej zadzwonić bo może ja i ona nie możemy się dogadać, ale nie chciała. Zresztą nie odbierała tel. później już.

Myśle, że nie ma czego żałować. Z tym domem nie byłoby kontaktu. Michaś wpadłby, jak w czarną dziurę.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mam na OLX takie pytanie o Michasia

"Witam,
pytałam czy Michaś reaguje na domofon, dzwonek, osoby za drzwiami, czy szczeka .Ma oczy jak Moja Kamcia którą musieliśmy pożegnać 1.12.2017 po 15 pół roku wspólnego życia.
Mieszkamy we Wrocławiu"

Napiszcie proszę co mam odpowiedzieć

 
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Mysza2 napisał:

Mam na OLX takie pytanie o Michasia

"Witam,
pytałam czy Michaś reaguje na domofon, dzwonek, osoby za drzwiami, czy szczeka .Ma oczy jak Moja Kamcia którą musieliśmy pożegnać 1.12.2017 po 15 pół roku wspólnego życia.
Mieszkamy we Wrocławiu"

Napiszcie proszę co mam odpowiedzieć

 

Na te pytania chyba konkretnie może odpowiedzieć hotelik.Może podać nr.tel. do hoteliku? Zapewne jeszcze więcej ta Pani uzyska informacji o Michasiu jeżeli jest taka potrzeba.

Link to comment
Share on other sites

A ja nie widzę nic złego w tych oczach. Co innego, jak ktoś szuka identycznego psa, jak ten, który umarł. Ja np z przekonaniem stwierdzam, że większość ONków i psów z ONkiem wśród przodków, ma takie same oczy i spojrzenie, które mnie bierze. I może dlatego, najbardziej kocham ONki. Przez te oczy. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...