Jump to content
Dogomania

KRAKÓW - CZARUŚ . ŻYCIE ??


Hanna R.

Recommended Posts

To podziwiam za udostępnienie dachu nad głową 7 kotkom :) Ja się nad drugim jakimś zastanawiam, bo moja Kota lubi się bawić i cierpią na tym moje ręce i nogi, bo bawi się po kociemu. Czasami udaję kota i napadamy na siebie wzajemnie, ale wydaje mi się, że kot byłby odpowiedniejszym towarzyszem zabaw niż ja. 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

U nas bywały zawsze dwa, czasem trzy koty, jak przygarnęłam starego syjama z poznańskiego schroniska. Teraz, po śmierci Szarej Koty w ubiegłym roku, jest tylko Borys. Odświeżyłam jego watek, 10 lat temu przyjechał do nas z Krakowa w strasznym stanie... Teraz nie chcę brac drugiego kota, by nie stresować Borysiaka, jest schorowany, wiekowy ale kiedyś...dam dom dwóm najmniej adoptowanym kotom...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 9 months later...

Witaj malgos :)))

Znów się nam rodzinka powiększyła... Teraz to już 7 kotów i dwa psy. Dołączył do nas Bakuś, bardzo chory szczeniak, teraz już roczny kawaler. Miał być na tymczasie, ale z powodu choroby nikt go nie chciał... I tak został :)

 

A co u Ciebie kochana?

Dziękuję, że o nas pamiętasz :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...