Jump to content
Dogomania

LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!


Recommended Posts

Dnia 13.12.2021 o 08:45, Nesiowata napisał:

Lala też dziś chciała rano wyjść! Wróciła, zakopała się pod kołdrę. Pewnie zasnęła. Ale po jakimś czasie zaczęła szczekać. Nie mam pojęcia na co. Chwilę to trwało, uspokoiła się i śpi dalej. Ale już wylazła spod kołdry, pościeliła sobie na wierzchu. Jedzenie o tej porze to nie dla niej.

Może śniło się jej, że pilnowała porządku na podwórku i dyktowała kto co ma robić  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.12.2021 o 16:25, elik napisał:

Dla Księżniczki-Zołziczki także zdrowia, trochu kości i duuużo radości

n_rok.jpg.ad62e822b08d685aeeba1e1fa772ba91.jpg

Dzięki. Lala trochę się bała w nocy. Ale nie było bardzo źle. A o północy kanonada była przednia. Na szczęście daleko i krótko. Ciekawe co przyniesie dzisiejszy dzień...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.01.2022 o 04:06, Nesiowata napisał:

Dzięki. Lala trochę się bała w nocy. Ale nie było bardzo źle. A o północy kan0nada była przednia. Na szczęście daleko i krótko. Ciekawe co przyniesie dzisiejszy dzień...

U nas niestety huki trwały od 20 prawie do rana. Co mąż wyszedł z nimi po chwili przerwy w wystrzałach, to znowu huki i psy biegiem do domu. Alfik sikał od razu po wyjściu z domu, a Sonia szukała miejsca w sumie nie wysikała się na spacerach. W końcu zrobiła kałużę w domu. Na szczęście rano było cicho i psiaki porobiły co im było trzeba.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.01.2022 o 11:37, Dusia-Duszka napisał:

Ale ma ładną postawę Zołzunia 🙂

DSCF3769_wynik.jpg

 

Dnia 13.01.2022 o 11:59, elik napisał:

Bo Dama pełną piersią  🙂

Damulka, to fakt. Zołziczka, ale kochana. Jednym słowem - Lala to kochany psiak (CHOĆ POTRAFI ZALEŹĆ ZA SKÓRĘ). Ale widać taki jej urok.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.01.2022 o 06:38, Nesiowata napisał:

 

Damulka, to fakt. Zołziczka, ale kochana. Jednym słowem - Lala to kochany psiak (CHOĆ POTRAFI ZALEŹĆ ZA SKÓRĘ). Ale widać taki jej urok.

Z reguły tak już jest, że ci, których kochamy, potrafią czasem zaleźć za skórę niezależnie od gatunku    🙂  

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 24.01.2022 o 08:24, Nesiowata napisał:

Księżniczka mówi dzień dobry z "namiotu" pośrodku mojego łóżka.

 

Dnia 14.01.2022 o 06:38, Nesiowata napisał:

 

Damulka, to fakt. Zołziczka, ale kochana. Jednym słowem - Lala to kochany psiak (CHOĆ POTRAFI ZALEŹĆ ZA SKÓRĘ). Ale widać taki jej urok.

❤️ 

 Pozdrawiam goraco pozdrawiam  z modlitwa za wszystko,za pokoj na swiecie
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.02.2022 o 07:20, Nesiowata napisał:

Lala, ledwo się ruszyłam - prysnęła do brata. Żeby mi przypadkiem nie przyszło do głowy zapraszać ją do wyjścia za drzwi. Pokaże się kiedy sama uzna to za stosowne.

Moja Sonia też miała dzisiaj opory z wyjściem na spacer. Śnieg z deszczem + wiatr skutecznie odstraszał ja od wyjścia na pole. Musiałam zastosować przymus bezpośredni - smycz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...