Jump to content
Dogomania

LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!


Recommended Posts

Lala znów dziś miała ciężki dzień. Już od południa próbowała sobie znaleźć miejsce w którym będzie "niewidzialna". A przed samym wieczorem nadeszła ulewa i lekka burza. Musiałam położyć się, Lala schowała się pod kołdrą i trochę uspokoiła. Po ustaniu deszczu wreszcie zjadła i korzystając z okazji,e nie pada szybko wyszliśmy na spacer. Choć muszę przyznać, że szybko zmieniła kierunek i wracaliśmy do domu. Teraz znów zaczyna padać (już raz porządnie zmokłam kiedy poszłam zamykać kury) a akurat Ptysiek zaczął się kręcić więc pewnie trzeba iść na dwór, siła  wyższa.

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, elik napisał:

Pewnie zmokłaś po raz trzeci  :) A u nas na szczęście buło pochmurno, ale bez deszczu.

Jeszcze nie zmokłam bo Ptysie zdecydował się na sen. Może zanim zdecyduje się na wyjście to przestanie padać? Przynajmniej taką mam nadzieję.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Nesiowata napisał:

Jeszcze nie zmokłam bo Ptysie zdecydował się na sen. Może zanim zdecyduje się na wyjście to przestanie padać? Przynajmniej taką mam nadzieję.

To niech sobie chłopak pośpi przed jutrzejszą podróżą  :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wczoraj Lala również zaliczyła weterynarza, wścieklizna nam się kończyła. Więc pojechała razem z Ptysiem. Nie jest to jej ulubione miejsce ale trudno. Zastrzyk zniosła, o dziwo, bardzo dzielnie. Ale kiedy zobaczyła, że pazurki też pójdą w ruch - był tylko strach i wrzask. I co najdziwniejsze - tylko przy jednej  łapce. Bo to widziała. Odwróciłam jej łepek w druga stronę i wrzaski skończyły się momentalnie. Sprawdza się przysłowie,  że co oczy nie widzą to sercu nie żal.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

Lala boi się nowego kumpla! Bardzo nie odpowiada jej abażur - nie wie co to takiego. Stara się ominąć go możliwie z daleka a kiedy zawędrował za nią do brata to najzwyczajniej go obszczekała (siedząc na łóżku).

Nie dziwię się. Ptyś wygląda w nim jak kosmita  :)

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Nesiowata napisał:

Lala nadal jest wystraszona, kumpel jej  nie odpowiada, abażur straszny. Ale z powodzeniem omija go, ma swoje bezpieczne miejsce i jakoś to jest.

Czy nie dałoby się w miejsce abażura zastosować coś mniej kosmicznego?  Coś na samo oczko? 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, elik napisał:

Czy nie dałoby się w miejsce abażura zastosować coś mniej kosmicznego?  Coś na samo oczko? 

Raczej nie warto ryzykować - ostatnio próbuje się drapać. Na szczęście robi to właśnie na kloszu,  Na początku następnego tygodnia będzie miał zdjęte szwy, pewnie wtedy lampion zniknie. To dobra ochrona przed  urazami mechanicznymi.

Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, Nesiowata napisał:

Raczej nie warto ryzykować - ostatnio próbuje się drapać. Na szczęście robi to właśnie na kloszu,  Na początku następnego tygodnia będzie miał zdjęte szwy, pewnie wtedy lampion zniknie. To dobra ochrona przed  urazami mechanicznymi.

Masz rację. Jeśli się usiłuje drapać, to musi mieć abażur, żeby nie zrobił sobie krzywdy. Musi się jeszcze trochu pomęczyć, a dziewczynki razem z nim.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...